Roman Staša

Roman Staša se narodil 16. června 1988 ve Zlíně a původně se živil jako kondiční trenér. Bývalý juniorský hokejista se zapsal do paměti lidí díky 4. řadě kulinářské show MasterChef Česko, kterou vysílala TV Nova. 

Kariéra – MasterChef Česko 2020

Do soutěže MasterChef Česko 2020 se dostal Roman Staša mezi 16 nejlepších. Roman se postupem času zlepšoval a podařilo se mu dostat až do finále, kde bylo úkolem připravit tříchodové menu, která postavil na foie gras. Do finále šel s kolegyní Pavlínou Lubojatzky a nakonec nad ní zvítězil. V souboji byl rozhodující dezert, který porotě od Romana chutnal více. 

Zajímavosti 

  • Roman si velmi střeží soukromí

Osobní život

Roman Staša si osobní život velmi střeží. Jednou ale udělala výjimku, a to v září 2021, kdy veřejnosti oznámil radostnou zprávu, že se stal otcem. Manželka mu porodila syna Samuela. O rok později v listopadu 2022 měl Staša křest knihy, která nese název MATLA – Kuchařka pro děti. Tam ho přišla podpořit i jeho do té doby přísně utajovaná manželka. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

TV Nova Pomsta za výzvy v MasterChef Česko: Roman Staša a Pavel Berky si v Souboji na talíři vychutnají přísné porotce

Pomsta za výzvy v MasterChef Česko: Roman Staša a Pavel Berky si v Souboji na talíři vychutnají přísné porotce

Zvonivý smích Romana Staši (35) a objetí Pavla Berkyho (36) přivítaly Přemka Forejta (36) a Jana Punčocháře (44) v nejnovější epizodě cestovatelské kulinářské show Souboj na talíři. Roman i Pavel hned na začátku přiznali, že tento souboj bude pomstou za všechny výzvy v MasterChef Česko, kterým museli...

Celebrity Krasavec Roma Staša z MasterChefa: Poprvé ukázal přísně utajovanou manželku

Krasavec Roma Staša z MasterChefa: Poprvé ukázal přísně utajovanou manželku

Před pár dny měl vítěz MasterChefa 2020 Roman Staša (34) křest knihy, která nese název MATLA - Kuchařka pro děti. Sympatického kuchaře přišli podpořit zpěvák Marek Ztracený (37), kuchař Radek Kašpárek (41) nebo zpěvák Jan Bendig (28). Největším překvapením ovšem bylo, že na křest knihy přišla podpořit...