Při děsivé nehodě na motorce zemřel Treat Williams: Berger z Formanových Vlasů nebo pohledný doktor z Everwoodu

Zahraničí Při děsivé nehodě na motorce zemřel Treat Williams: Berger z Formanových Vlasů nebo pohledný doktor z Everwoodu

Ve věku 71 let zemřel při nehodě na motorce herec Treat Williams, který si zahrál například ve filmech Vlasy, Princ z města nebo Ztraceni v moři. Hrál také postavu doktora Andrewa Browna v seriálu Everwood, za jejíž ztvárnění získal dvě nominace na cenu SAG. O jeho smrti informovala zahraniční média.

S velkým zármutkem oznamujeme, že náš milovaný Treat Williams dnes v noci zemřel v Dorsetu ve Vermontu po smrtelné nehodě na motocyklu,“ objevilo se v prohlášení rodiny podle zahraničního webu nbcnews. „Jak si dokážete představit, jsme v tuto chvíli šokováni a velmi zarmouceni.“

Treat Williams si zahrál například ve filmech Vlasy, Princ z města nebo Ztraceni v moři. Hrál také postavu doktora Andrewa Browna v seriálu Everwood, za jejíž ztvárnění získal dvě nominace na cenu SAG. Vermontská státní policie v prohlášení uvedla, že Williams byl po nehodě na motorce, ke které došlo v Dorsetu v pondělí kolem 16:53, vážně zraněn.

SmrtVe věku 86 let zemřel Silvio Berlusconi: Král kontroverzí a divokých večírků se ženami

Ve věku 86 let zemřel Silvio Berlusconi: Král kontroverzí a divokých večírků se ženami

Střet s autem ho vymrštil z motorky

Před hercem se pravděpodobně otočilo SUV Honda, což skončilo kolizí, která Williamse vymrštila z jeho motocyklu Honda z roku 1986. Bezprostředně po nehodě byl převezen do Albany Medical Center v Albany v New Yorku, kde byl prohlášen za mrtvého, informuje státní policie.

Smrt potvrdil i hercův dlouholetý agent Barry McPherson magazínu People. „Byl to ten nejlepší chlap a byl tak talentovaný,“ řekl. „Odbočoval buď doleva, nebo doprava a smetlo ho auto,“ dodal.

ExkluzivněDrama na Clash of the Stars: Kotlár sprostě napadl moji mámu, říká Tadeáš Kuběnka

Drama na Clash of the Stars: Kotlár sprostě napadl moji mámu, říká Tadeáš Kuběnka

Treat Williams se do povědomí lidí dostal v roce 1975 debutem v Thrilleru Deadly Hero. V roce 1979 herce Miloš Forman obsadil do hlavní role filmu Vlasy, který vznikl podle stejnojmenného broadwayského muzikálu. Williams film Vlasy miloval. V rozhovoru pro AV Club v roce 2011 řekl, že „Vlasy“ byl „největší filmový zážitek mého života„. „Miloš Forman je jedním z nejlepších filmařů všech dob. Bylo mi opravdu ctí být toho součástí,“ dodal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande Zahraničí

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj Zahraničí

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj

Reakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu Zahraničí

Reakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu