Konec velkého přátelství hvězdiček z Like House: Tadeáš Kuběnka setřel Simonu, takhle to dál nešlo, dodal

Like House Konec velkého přátelství hvězdiček z Like House: Tadeáš Kuběnka setřel Simonu, takhle to dál nešlo, dodal
Více

Influencer Tadeáš Kuběnka (19) a influencerka Simona Tvardek (18) byli nejlepší kamarádi a dlouhou dobu nerozlučná dvojka. Oba dva se dostali do povědomí veřejnosti díky reality show Like House. Tadeáš vyhrál druhou řadu a Simona třetí. Proto bylo pro řadu fanoušků velkým šokem, když se Tadeáš na Tik Toku rozpovídal o tom, že jejich přátelství je konec a na společné projekty mohou lidé rovnou zapomenout. Co se mezi nimi stalo?

Influencer Tadeáš Kuběnka se proslavil ve druhé řadě reality show Like House, kterou také vyhrál. Kontroverzní moravská ikona začala okamžitě nejenom svým ostrým slovníkem a proříznutou pusou bořit český internet. Vyhrál pohádkovou výhru 500 tisíc korun a už v té době se velmi kamarádil s tiktokerkou Simonou Tvardek.

Postupem času se z nich stala nerozlučná dvojka a Simona se přihlásila do Like House 3. Tadeáš svoji kamarádku podporoval od samotného začátku a moc dobře věděl proč. Simona si získala srdce lidí svým ostrovtipem, upřímností a humorem. Mezi dalšími sedmi influencery strávila Simona tři měsíce za neustálého dohledu kamer. Jak sama později přiznala, občas to bylo velmi krušné, protože sympatická Simona trpí ADHD.

CelebrityStojí tahle mladá kráska za rozpadem manželství Separa a Tiny? Partnerka rappera bouchla do stolu a promluvila

Stojí tahle mladá kráska za rozpadem manželství Separa a Tiny? Partnerka rappera bouchla do stolu a promluvila

Tvardek nakonec oprávněně vyhrála a několikrát přiznala, že je to z velké části právě Tadeášova zásluha. „Tadeáš říkal, že na mě vsází. Neměla jsem peníze, on mě živil. Řekl, že na mě vsází a že mu to jednou všechno vrátím, až vyhraju. Větší obnos půjde Tadeášovi. Pozvu ho několikrát na jídlo, zaplatím mu alespoň jeden nájem,“ prozradila těsně po své výhře 500 tisíc korun.

Po výhře následovaly dlouhé a bujaré oslavy. Tadeáš a Simona si založili projekt „Ikony z Moravy“, ukazovali se na společenských akcích a snažili se tvořit a makat na své kariéře, aby neupadala. Proto je velkým překvapením, když v nedávném videu Tadeáš oznámil a vysvětlil důvody, proč se rozhodl se svojí nejlepší kamarádkou ukončit spolupráci.

Nedodržuje termíny, není na ni spolehnutí!

V úvodu videa Tadeáš vysvětluje, proč se rozhodl Simonu od začátku podporovat. „Řekl jsem si, že ta holka má charisma. Zkrátka, že může prorazit.“ Poté se ale rozpovídal o tom, proč jejich pracovní spolupráce ztroskotala. „Simona má trochu jinou pracovní náturu než já. Lépe řečeno, nemá žádnou,“ popisuje.

Tohle mě štvalo. Neměl jsem na to nervy. Řešil jsem youtube, promo, produkci. Jediné, co jsme po ní chtěli, aby to přesdílela na Instagramu. A ani to nebyla schopná dělat. Byl týden, kdy to nebyla schopna udělat. Řekl jsem si, že s ní byznysově už nebudu nic dělat. Ani Ikony z Moravy a asi neuvidíte od nás společně už nikdy nic,“ říká podrážděně.

„Narušilo to náš vztah. Už to nikdy nebude jako předtím. To mě mrzí. Pořád ji mám rád, mám k ní citové vazby, ale moje povaha a její povaha k sobě pracovně nesedí. Funguje to za předpokladu, že ti dva mají stejnou a společnou vizi. Jinak ne,“ dodal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Satnady z Like House o anorexii a bulimii: Probudila jsem se v nemocnici a z rukou mi trčely trubky Like House

Satnady z Like House o anorexii a bulimii: Probudila jsem se v nemocnici a z rukou mi trčely trubky

Jak jsem málem spáchala sebevraždu: Satnady z Like House popisuje drsný boj s bulimií Like House

Jak jsem málem spáchala sebevraždu: Satnady z Like House popisuje drsný boj s bulimií

Odvážná slova Satnady z Like House: Po pokusu o sebevraždu přiznala bulimii a psychické problémy Like House

Odvážná slova Satnady z Like House: Po pokusu o sebevraždu přiznala bulimii a psychické problémy

Přiznání Satnady z Like House, ze kterého mrazí: V 17 letech jsem chtěla spáchat sebevraždu Like House

Přiznání Satnady z Like House, ze kterého mrazí: V 17 letech jsem chtěla spáchat sebevraždu

Agáta Hanychová drsně o Like House: Proč účasti lituje a co jí vadí na mladé generaci Like House

Agáta Hanychová drsně o Like House: Proč účasti lituje a co jí vadí na mladé generaci

Překvapivá slova Markéty Konvičkové o zrušeném koncertu Moniky Bagárové v O2 areně Rozhovor

Překvapivá slova Markéty Konvičkové o zrušeném koncertu Moniky Bagárové v O2 areně