Kevin Federline zveřejnil děsivé video: Britney Spears nepříčetně řve po svých synech, to není to nejhorší, říká

Zahraničí Kevin Federline zveřejnil děsivé video: Britney Spears nepříčetně řve po svých synech, to není to nejhorší, říká
Více

Spory mezi bývalými manželi Britney Spears (40) a Kevinem Federlinem (44) se vyostřují. Poté, co bývalý tanečník veřejně prohlásil, že synové Britney s ní nechtějí žít, zpěvačka řekla, že Sean Preston Federline (16) a Jayden James Federline (15) žijí se svým otcem v domě plném marihuany. To Kevina natolik rozčílilo, že zveřejnil na Instagramu čtyři roky staré video, na kterém Britney řve a hádá se se svými syny. O celém sporu informoval také DailyMail.

Kluci se rozhodli, že se s ní teď vídat nechtějí. Je to už několik měsíců, co se viděli naposledy,“ prohlásil pro DailyMail před pár dny bývalý manžel popové hvězdy Britney Spears Kevin Federline. Synové Sean Preston Federline a Jayden James Federline se neobjevili ani na nedávné svatbě mámy se dlouholetým partnerem Samem Asghari.

Bylo to jejich rozhodnutí nejít jí na svatbu,“ řekl Kevin Federline s tím, že chlapci zkrátka nestáli o mediální pozornost. Také přiznal, že 13 let trvající opatrovnictví jeho bývalé manželce jen prospělo.

„Bylo těžké se na to dívat, těžší prožít, dívat se, jak tím procházejí moji kluci, těžší než cokoli jiného. Bylo to těžké. Je to ta nejnáročnější věc, kterou jsem kdy v životě musel udělat,“ říká a zároveň si trvá na tom, že synové svoji matku milují, ale nelíbí se jim její prezentace na Instagramu.

Nedovedu si představit, jaké to je být teenagerem, který musí chodit na střední školu,“ vysvětlil jeden z důvodů, proč by Britney měla přehodnotit svoji prezentaci. „Snažím se klukům vysvětlit, že je to třeba způsob, jakým se vyjadřuje, ale to neznamená, že to na ně nemá vliv,“ dodal.

ZahraničíPo 10 letech promluvil exmanžel Britney Spears: Synové nechtějí mámu vídat, důvodů je několik, říká

Po 10 letech promluvil exmanžel Britney Spears: Synové nechtějí mámu vídat, důvodů je několik, říká

Britney Spears vrací úder

Britney Spears se celé vyjádření exmanžela velmi dotklo. „Je mi smutno z toho, že se můj bývalý manžel rozhodl veřejně propírat můj vztah s našimi dětmi,“ rozepsala se na Instagramu.

„Jak všichni dobře víme, vychovávat náctileté chlapce není snadné. Znepokojuje mě, že se zmiňuje můj Instagram. Všechno začalo dávno předtím. Dala jsem jim všechno,“ pokračovala Britney, která nedávno koupila rodinné sídlo nedaleko domu Kevina, aby měla k synům blízko.

Byla to moje matka, kdo mi řekl, že bych je měla nechat žít s jejich otcem. Říkám to, protože můžu,“ dodala rozhořčeně. Poté popová hvězda prohlásila, že Sean Preston Federline a Jayden James Federline žijí se svým otcem v domě plném marihuany. To ovšem Kevina naštvalo natolik, že na svém Instagramu zveřejnil dost šokující video ze soukromí Britney a jejich společných synů.

To není to nejhorší, říká Kevin Federline

Bývalý manžel Britney Spears se rozhodl, že zveřejní video staré čtyři roky, na kterém se Britney hádá se svými syny. V prvním videu to vypadá, že jeden ze synů zpěvačky je v posteli a ona mu vyčítá, že nemá úctu ke své matce. „Nemohu sedět a nechat své syny obviňovat po tom, čím si prošli,“ napsal otec šesti dětí Kevin.

Tohle není ani to nejhorší. Lži musí přestat. Doufám, že až naše děti vyrostou, budou lepší než tohle,“ dodal naštvaný Kevin Federline. Na prvním videu jeden ze synů říká Britney Spears. „Přijdeš sem, když chceme spát..,“ a je přerušen matkou. „Je to můj dům,“ odpovídá mu Britney.

Následně Britney zvyšuje hlas. „Toto je můj dům. Jestli sem chci přijít a dát ti krém na obličej, a ty mi řekneš, ne to je v pohodě, tak to není v pohodě. Raději mě začněte všichni respektovat. Je vám to jasné? Musíte se ke mně začít chovat jako k hodnotné ženě. Jsem žena, dobře? Budeš na mě hodný. Rozumíš.

ZahraničíNa rodinnou idylku zapomeňte: Proč Victoria Beckham nemůže vystát manželku syna Brooklyna

Na rodinnou idylku zapomeňte: Proč Victoria Beckham nemůže vystát manželku syna Brooklyna

Na druhém videu jedou v autě a Spears zabavila synovi Seanovi mobil, protože si odmítl vzít boty, když šli na zmrzlinu. „Ztratil si rozum? Jsem z tebe v šoku. Nevím, co mám dělat,“ křičí Britney. „Bojím se tě, protože jsi v pubertě a chováš se divně,“ pokračuje matka dvou dětí.

Kdyby ti na tom opravdu záleželo, nevzala bys mi můj telefon,“ odsekl jí Sean. Otázkou zůstává, jak dlouho tento spor mezi bývalými manželi ještě potrvá. Všichni rodiče moc dobře ví, že vychovávat dvě pubertální děti není vůbec nic jednoduchého. Jestli je něco ale jisté, tak to, že nejhůře ze sporů mezi rodiči vždy vyjdou děti.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Poslední narozeniny Shannen Doherty nemocné rakovinou: Vtipné, ale morbidní přání na rozloučenou Zahraničí

Poslední narozeniny Shannen Doherty nemocné rakovinou: Vtipné, ale morbidní přání na rozloučenou

Životem zbídačená Amanda Bynes šla s pravdou ven: Promluvila o závislosti na lécích na hubnutí a depresi Zahraničí

Životem zbídačená Amanda Bynes šla s pravdou ven: Promluvila o závislosti na lécích na hubnutí a depresi

Jedno z nejznámějších siamských dvojčat je v chomoutu: Abby se v tichosti provdala za zdravotního bratra Zahraničí

Jedno z nejznámějších siamských dvojčat je v chomoutu: Abby se v tichosti provdala za zdravotního bratra

Kate Middleton obrazem: Od nevkusné holky z baru přes milující princeznu až po srdceryvný boj s rakovinou Zahraničí

Kate Middleton obrazem: Od nevkusné holky z baru přes milující princeznu až po srdceryvný boj s rakovinou

Plastikové obludárium: 4 celebrity, které si zdevastovaly obličej a nejsou si vůbec podobné Zahraničí

Plastikové obludárium: 4 celebrity, které si zdevastovaly obličej a nejsou si vůbec podobné

Uběhlo 26 let od natáčení Divokého anděla: Seriálový Ivo zešedivěl a promluvil o tom, jak se k roli dostal Zahraničí

Uběhlo 26 let od natáčení Divokého anděla: Seriálový Ivo zešedivěl a promluvil o tom, jak se k roli dostal