Kateřina Bláhová o drsném hereckém prostředí: Stalo se mi se jménem to, co jsem nikdy nechtěla

Rozhovor Kateřina Bláhová o drsném hereckém prostředí: Stalo se mi se jménem to, co jsem nikdy nechtěla
Více

Společenské setkání u příležitosti Velké pardubické se Slavia pojišťovnou proběhlo v pražské kavárně Café Mozart a nenechala si ho ujít ani půvabná herečka Kateřina Bláhová (26). Zhruba od minulého roku se začala objevovat informace, že Kateřina má být novou partnerkou Jiřího Krampola (85). To Kateřině velmi uškodilo, protože se do paměti lidí zaryla jako „ta od Krampola“. V rozhovoru pro VipStar.cz se rozpovídala o náročné kariéře herečky, která nemá slavné rodiče a prozradila, že se s jejím jménem stalo něco, co si nikdy nepřála.

Jiřího Krampola beru jako svého dědečka

„Já jsem měla premiéru filmu Jiří Krampol – Život je sranda. Říkám tomu hraný dokument a je to o jeho životě. Já jsem takový průvodce a vypravěč jeho životem. Vracím se s ním zpátky do jeho mladých let. Já jsem se s Jiřím potkala asi před třemi lety, když jsme natáčeli film Stáří není pro sraby, kde jsem hrála milenku Luďka Soboty. Bylo to takové divné, protože je mám oba za dědečky. My si s Jiřím rozumíme, já si taky rozumím se svým dědečkem,“ rozpovídala se hned na úvod sympatická zrzka Kateřina Bláhová.

Kateřina razantně odmítá, že by byla někdy milenkou Jiřího Krampola a mrzí ji, že ji takto někteří lidé vnímají. „Já jsem paradoxně měla vždy mladší partnery. Já nejsem úplně na starší,“ vysvětluje a dodává, že má 7 let partnera. „Mám partnera, jsem sedm let ve vztahu, ale je to teď takové komplikované. Takže nemůžu úplně odpovědět jestli ano nebo ne,“ pokračuje záhadně.

RozhovorDcera Ivy Kubelkové se potýká s nepříjemnostmi kvůli slavnému jménu: Natálie promluvila o protekci

Dcera Ivy Kubelkové se potýká s nepříjemnostmi kvůli slavnému jménu: Natálie promluvila o protekci

Během posledních pár měsíců Kateřina na sobě pořádně zamakala. Podařilo se jí zhubnout, zpevnit postavu a vypadá senzačně. Nic upraveného ale na svém těle nemá. „Jako malá jsem hodně trpěla na opary. Pravý vrchní ret mám svěšený dolů, takže mi to narovnávají kyselinou hyaluronovou. Ale nemám nic zvětšeného nebo píchnutého,“ říká otevřeně.

Stalo se mi se jménem něco, co jsem nechtěla a nelíbí se mi to

Kateřina se snaží, aby si ji lidé zapamatovali jako kvalitní herečku a ze současné situace je velmi nešťastná. „Po tom roce, co se mi dějí věci, že chodím s Krampolem nebo Slováčkem, tak to určitě není příjemné. Já jsem to už jednou říkala. Není to úplně vhodné, když přijedu domů a táta mi říká, co slyší od lidí v práci. Když seš známá, není to jen o tobě, ale i o tvých blízkých,“ posteskla si.

Aby toho nebylo málo, tak během letošního filmového festivalu v Karlových Varech Kateřinu fotografové vyfotili v dosti nelichotivé póze. Navíc si energická herečka v ten den nevzala spodní prádlo a problém byl na světě.

RozhovorDrogy vyměnila za džungli a šamany: Daisy Lee otevřeně o zkušenosti s ayahuascou a novém životě

Drogy vyměnila za džungli a šamany: Daisy Lee otevřeně o zkušenosti s ayahuascou a novém životě

Tohle nebyla úplně moje vina. Co se týče té fotky, tak já se nesesypala, ale bylo to dost blbé. Šla jsem nakupovat a lidé na mě divně koukali. Najednou mi začal kolabovat Instagram a všichni psali, že jim dělám ostudu. Je tam vidět, že se to vyfotilo zespoda. Není to pro mě lehké,“ objasnila.

Práce se Kateřina nebojí a patrně ji diváci zanedlouho uvidí v dobře známém seriálu. „Já jsem teď natočila dva videoklipy a měla bych nyní točit seriál, který všichni znáte, ale nemůžu o tom mluvit. Když nestojíš na place, tak nemůžeš nic potvrdit,“ nechce nic zakřiknout.

Já jsem typ člověka, který se nenarodil do herecké rodiny. Já jsem ve 13 letech jezdila do Prahy z Plzně. Chodila jsem na konkurzy a castingy. Mě vychovával děda a táta. Mně se stalo se jménem něco, co jsem nechtěla a nelíbí se mi to. Chci, aby mě lidé brali jako kvalitní herečku,“ doufá a zároveň dodává: „Do povědomí lidí jsem se dostala tak, že mě bulvár spojoval právě s Krampolem nebo Slováčkem. To jsem opravdu nechtěla. Doufám, že se to mou prací obrátí.“

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hvězdička reality show Silvie Řeháková v objetí s Tomiem Okamurou: To nemůžeme, šeptal jí do ucha Rozhovor

Hvězdička reality show Silvie Řeháková v objetí s Tomiem Okamurou: To nemůžeme, šeptal jí do ucha

Kdo je záhadný snoubenec Charlotte Štikové? Bývalý vězeň, který utekl si své už odseděl Rozhovor

Kdo je záhadný snoubenec Charlotte Štikové? Bývalý vězeň, který utekl si své už odseděl

Beata Rajská zavzpomínala na svoji první přehlídku před 29 lety: Vyžádal si ji samotný šlechtic Rozhovor

Beata Rajská zavzpomínala na svoji první přehlídku před 29 lety: Vyžádal si ji samotný šlechtic

Felix Slováček prozradil co dělá, když má trable s Dádou a splín: Stačí jedna pilulka Rozhovor

Felix Slováček prozradil co dělá, když má trable s Dádou a splín: Stačí jedna pilulka

Anna Marie o urážlivých poznámkách manžela Richarda Chlada: Už ho nepředělám, ale stačí jediný pohled Rozhovor

Anna Marie o urážlivých poznámkách manžela Richarda Chlada: Už ho nepředělám, ale stačí jediný pohled

Je to vrah a výrobce drog, říká o snoubenci Charlotte Štikové Monika. Chtěla mě, je zhrzená, reaguje Martin Rozhovor

Je to vrah a výrobce drog, říká o snoubenci Charlotte Štikové Monika. Chtěla mě, je zhrzená, reaguje Martin