Kamarádka heroinové Katky a dcera slavných rodičů je po smrti: Z červeného koberce na drogové dno

Smrt Kamarádka heroinové Katky a dcera slavných rodičů je po smrti: Z červeného koberce na drogové dno
Více

Kdysi krásná Petra Cielová pochází z prominentní rodiny a cestičku do velkého světa měla krásně vyšlapanou. Bohužel její životní plány zkomplikovala závislost na drogách, které se snažila do poslední chvíle zbavit a začít od začátku. Velkou oporou jí byla komunita lidí na Facebooku pod názvem PETRA. Tam se také rozšířila informace o skonu Petry, kterou měla dle tvrzení jednoho z členů skupiny potvrdit její maminka.

Petra Cielová byla kdysi dobrou kamarádkou Katky Bradáčové, která se proslavila v dokumentu Heleny Třeštíkové Katka. Jejich přátelský vztah ale zpřetrhaly drogy. Petra na rozdíl od Katky do posledních chvil se svojí závislostí bojovala a chtěla začít znova s čistým štítem. Kromě přátelství s Katkou byla Petra dcerou prominentních rodičů.

Scenáristická dvojice, maminka Hana Cielová a táta Štefan Uhrik, se snažili svoji dceru podporovat, ale cesta ze závislosti je náročná. Ještě v roce 2017 se Petra po boku obou rodičů objevila na červeném koberci filmového festivalu v Karlových Varech. Cestičku měla prošlápnutou a kdyby jí nezkřížily cestu drogy, kdo ví, kde nyní mohla být.

ExkluzivněHomofobní urážky, ponižování a žádná výplata: Bývalý zaměstnanec popsal praktiky Jaromíra Soukupa

Homofobní urážky, ponižování a žádná výplata: Bývalý zaměstnanec popsal praktiky Jaromíra Soukupa

Krásná Petra svůj boj prohrála

Petra před lety vytvořila na facebooku skupinu „PETRA“, kde si vybudovala velmi silnou komunitu lidí, kterým se svěřovala se svými pokroky, ale také neúspěchy. Lidé si Petru oblíbili a velmi jí fandili v jejím boji se závislostí. S Petrou to bylo jako na horské dráze. V jednu chvíli to dokonce vypadalo, že se dostala z nejhoršího, aby vzápětí přiznala, že drogám opět propadla.

To ale nemění nic na tom, že hrozně toužila po normálním životě. To už se bohužel nestane. Před několika hodinami se na skupině objevila zdrcující zpráva. Petra se údajně předávkovala a je po smrti.

CelebrityVáclav Noid Bárta řekl, proč končí s muzikály a také promluvili o seznámení s třetí ženou: Byli jsme oba zadaní

Václav Noid Bárta řekl, proč končí s muzikály a také promluvili o seznámení s třetí ženou: Byli jsme oba zadaní

Jménem maminky naší Petry, musím potvrdit zprávu o smrti naší Petrušky. Zemřela v úterý, na předávkování benzákama. Maminka Petry říkala, že vzala vysokou dávku, na kterou byla zvyklá před vysnižováním. Byl to smutný a velmi těžký rozhovor. Na rozloučení poslední jsem už neměla sílu se ptát. Vyjádřila jsem upřímnou soustrast za nás všechny. Beruško naše, odpočívej v pokoji,“ napsala jedna z členek skupiny, která měla údajně hovořit se zdrcenou maminkou Petry.

Její smrt zasáhla desítky lidí a facebooková skupina byla zaplavena kondolencemi. „Petro, miluji tě. Ať už si kdekoliv, jsi moje zlato. Pro slzy nevidím,“ píší lidé. „Jsem v šoku, tolik jsem ti fandila. Je mi to moc líto,“ přidávají se další.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Zemřel herec a milovník žen Jan Kačer (†87): Byl dlouhodobě nemocný Smrt

Zemřel herec a milovník žen Jan Kačer (†87): Byl dlouhodobě nemocný

Baletní mistr Vlastimil Harapes (†77) je po smrti: Podlehl těžké nemoci Smrt

Baletní mistr Vlastimil Harapes (†77) je po smrti: Podlehl těžké nemoci

Smrt přišla jako blesk z čistého nebe: Simonu Postlerovou (†59) našli bezvládnou v bytě Smrt

Smrt přišla jako blesk z čistého nebe: Simonu Postlerovou (†59) našli bezvládnou v bytě

Dramatické sekundy před smrtí člena Maxim Turbulenc (†53): Stál u baru a padl k zemi Smrt

Dramatické sekundy před smrtí člena Maxim Turbulenc (†53): Stál u baru a padl k zemi

Nečekaná smrt člena Maxim Turbulenc (†53): Nestihli jsme se rozloučit, smrti šel naproti, řekl zdrcený kamarád Smrt

Nečekaná smrt člena Maxim Turbulenc (†53): Nestihli jsme se rozloučit, smrti šel naproti, řekl zdrcený kamarád

Zemřela krásná Denisa (†35) z MasterChefa: Prohrála tvrdý boj s rakovinou Smrt

Zemřela krásná Denisa (†35) z MasterChefa: Prohrála tvrdý boj s rakovinou