Jaromír Soukup si pořádně naběhl: Navezl se do Terezy kvůli partnerům, přepočítal se a Hlůšková vrátila úder

Celebrity Jaromír Soukup si pořádně naběhl: Navezl se do Terezy kvůli partnerům, přepočítal se a Hlůšková vrátila úder
Více

Mediální magnát Jaromír Soukup (53) má s partnerkou Agátou Hanychovou (37) pravidelný pořad na TV Barrandov Agáta Jaromíra Soukupa. Podnikatel se čas od času strefuje do různých celebrit, politiků nebo influencerů. Tentokrát se pustil do Terezy Hlůškové (26), která byla nedávno propuštěná z pákistánského vězení za pašování drog. Bohužel se ale Soukup ve vyjádření poněkud přepočítal a Tereza mu vrátila úder i s úroky.

Podnikatel Jaromír Soukup s partnerkou a bývalou modelkou Agátou Hanychovou pravidelně probírají nejenom svůj soukromý život v pořadu Agáta Jaromíra Soukupa na TV Barrandov. Kromě toho má ale další pořady. Mediální magnát je známý tím, že si v nich říká co chce, ale často si bohužel neověřuje informace. Tentokrát se nejednalo o politiku nebo sport, ale Soukup si vzal na paškál Terezu Hlůškovou.

Ta si odseděla v pákistánském vězení téměř čtyři roky za pašování 8,8 kilo heroinu. V dubnu 2021 se vrátila zpátky do Česka a od té doby se snaží zapadnout do běžného života, který čtyři roky postrádala. Soukup začal před televizními kamerami řešit partnery Hlůškové. Na tu totiž nedávno prasklo, že randí s fotbalistou z Uherského Hradiště. Jako první tehdy o tom informoval web VipStar.cz a odhalil, že se jedná o fotbalistu Mariána Kováře.

ExkluzivněZnáme totožnost nového přítele Terezy Hlůškové: Pohledný fotbalista pro VipStar.cz promluvil o jejich vztahu

Známe totožnost nového přítele Terezy Hlůškové: Pohledný fotbalista pro VipStar.cz promluvil o jejich vztahu

Místo toho, aby si řekla, tak já budu žít řádný život, tak si za tři měsíce nabrnkla dalších pět fotbalistů,“ řekl Soukup v jednom z pořadů. Kdyby si ovšem byť minimálně ověřil informace, zjistil by, že po propuštění z pákistánského vězení byla Tereza spojovaná maximálně s MMA zápasníkem Michalem Kotalíkem a nově fotbalistou Mariánem Kovářem.

V žádném případě se tak nejednalo o pět mužů a rozhodně ne o pět fotbalistů, jak Soukup tvrdí. Před časem navíc zdroj z blízkosti okolí Terezy Hlůškové prozradil, že s MMA bijcem nikdy nechodila. „Tereza s Kotalíkem nikdy nechodila. Jen se vídali a byli kamarádi,“ prozradila kamarádka Terezy pro VipStar.cz.

CelebrityVeronica Biasiol se slzami v očích přiznala nemoc, kterou roky skrývala: Už to nechci tajit vzkázala

Veronica Biasiol se slzami v očích přiznala nemoc, kterou roky skrývala: Už to nechci tajit vzkázala

Tereza Hlůšková si nenechala nic líbit

Tereza si ale podobné řeči nenechala líbit a Jaromírovi vrátila úder na svém profilu. „Na zdraví, Soukupe. Děkuju,“ smála se Tereza. „Agi, myslím si, že s pěti fotbalisty jsem na tom lépe než ty,“ využila partnerku Jaromíra k tomu, aby se podnikateli vysmála s tím, že než se začne pouštět do ostatních ohledně počtu partnerů, měl by se podívat, co má doma.

Blondýnka, která vyšla z pákistánského vězení zašla dál a na Instagram si umístila snímek Agáty a Jaromíra s vysmívajícím se popiskem. V komentářích se samozřejmě strhla okamžitě mela. Jedni se zastávají Terezy a druzí stojí na straně slavného páru.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony? Celebrity

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony?

Nikol Švantnerová popsala porod, který trval 17 hodin: Byl to malý zázrak, řekla Celebrity

Nikol Švantnerová popsala porod, který trval 17 hodin: Byl to malý zázrak, řekla

Blíž k fanouškům nebo penězům? Lidé se drsně pustili do Ewy Farne. Chceš na nás jen vydělat, vzkazují Celebrity

Blíž k fanouškům nebo penězům? Lidé se drsně pustili do Ewy Farne. Chceš na nás jen vydělat, vzkazují