Veronica Biasiol se slzami v očích přiznala nemoc, kterou roky skrývala: Už to nechci tajit vzkázala

Celebrity Veronica Biasiol se slzami v očích přiznala nemoc, kterou roky skrývala: Už to nechci tajit vzkázala
Více

Veronica Biasiol (24) patří mezi naše nejúspěšnější influencery. Začínala na YouTube, kde točila vlogy o líčení a rozebírala témata, o kterých se ostatní báli mluvit. Sama ale dlouhé měsíce skrývala tajemství. Nyní se rozhodla, že půjde s kůží na trh a fanouškům prozradí, co před nimi tají.

Půvabná influencerka Veronica Biasiol dlouhé čtyři roky tajila před všemi nemoc zvanou vitiligo. Jedná se o získané neinfekční kožní onemocnění projevující se výskytem bílých skvrn na kůži či sliznicích. Skvrny se nejčastěji objevují na obličeji, kolem očí a úst, na prstech, kloubech a v tříslech. Nemoc postihuje 0,5-2 % populace, v polovině případů před dosažením 20. roku života a bez ohledu na pohlaví či rasu.

Chtěla jsem, aby to bylo autentické. Je to něco, co jsem vám chtěla říct strašně dlouho a neříká se mi to snadno. Dlouho jsem to odkládala. Nechtělo se mi to dávat úplně ven, protože jsem s tím nebyla ztotožněná,“ začala Veronica vyprávět na svých stories. Celé video je velmi emotivní a na sympatické influencerce je vidět, že se necítí úplně ve své kůži, když neví, co od svých sledujících čekat.

„Hrozně mi tluče srdce. Ani nevím proč. Žiji s tím už čtyři roky. Cítím, že se ze mě dostává moc emocí ven. Před čtyřmi lety jsem si prošla dost stresovým období. Co se týče hlavně vztahu,“ pokračovala dál Veronica se slzami v očích a roztřepaným hlasem. „Řešila jsem věci se svým tátou. Začalo mi onemocnění štítné žlázy. Co ale neví nikdo, je to, že mi začala další autoimunitní nemoc,“ pokračuje.

CelebrityNovému partnerovi Lucie Vondráčkové uštědřil život drsné rány: Zdeněk Polívka prošel šikanou, pak přišla smrt otce

Novému partnerovi Lucie Vondráčkové uštědřil život drsné rány: Zdeněk Polívka prošel šikanou, pak přišla smrt otce

4 roky každodenního skrývání

Zakrývala jsem to každý den čtyři roky. Nebyla jsem připravená na to, aby do mě někdo ryl. Jsem strašný perfekcionista. Něco mě to mělo určitě naučit. Spustilo se mi vitiligo. Nikdo si toho nevšiml. Nikdo to neví. Matlám na sebe make-up, filtry, samoopalováky. Přitom to mám všude. Je to úbytek pigmentu, kdy se buňky začnou zabíjet mezi sebou. Dělá to takové fleky na těle,“ řekla a ukázala na online vysílání své tělo poseté fleky.

Veronica začínala jako youtuberka a točila videa o módě, kosmetice a beauty věcech. Postupem času opustila a přemístila se na sociální síť Instagram. Má vlastní módní značku. Kromě influencerství si zahrála například nevěrnici ve videoklipu Tomiho Popoviče a rappera Ega k songu Ako to cítíš. 

Vitiligo je vzácné onemocnění a trpí jím například jedna z nejúspěšnějších modelek současnosti Winnie Harlow, která kvůli právě této nemoci prorazila v modelingu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Děláš z nás rasisty, ubohost, bouří se lidé Celebrity

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Děláš z nás rasisty, ubohost, bouří se lidé

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková Celebrity

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková

Rakušan v hlavní roli rodinných sporů mezi Agátou a Soukupem: Policie v domě a drsný vzkaz Žilkové Celebrity

Rakušan v hlavní roli rodinných sporů mezi Agátou a Soukupem: Policie v domě a drsný vzkaz Žilkové

Ondřej Novotný dostal nabídku do zpráv na TV Prima: Za takovou částku neumím vstát ani z postele, řekl Celebrity

Ondřej Novotný dostal nabídku do zpráv na TV Prima: Za takovou částku neumím vstát ani z postele, řekl

Obrovský přešlap Hanychové: V těhotenství nadýchala za volantem, Agáta se brání Celebrity

Obrovský přešlap Hanychové: V těhotenství nadýchala za volantem, Agáta se brání

Zápas roku: V pořadu Jaromíra Soukupa padla nabídka pro Slovákovou a Kočendovou do Clash of the Stars Celebrity

Zápas roku: V pořadu Jaromíra Soukupa padla nabídka pro Slovákovou a Kočendovou do Clash of the Stars