Jakub Prachař dvojnásobným tatínkem: Sara Sandeva má být v požehnaném stavu

Celebrity Jakub Prachař dvojnásobným tatínkem: Sara Sandeva má být v požehnaném stavu

Už delší dobu se mluví ve světě šoubyznysu o tom, že herec Jakub Prachař (39) by se měl podruhé stát otcem. Podle informací magazínu Sedmička by měla být herečka Sara Sandeva (25) těhotná. Mám mít za sebou třetí trimestr, ale ani jeden se k celé situací zatím nevyjádřili. Pokud by to byla pravda, může se Mia (5) těšit na dalšího sourozence.

Má za sebou první trimestr,“  říká magazín Sedmička, který tvrdí, že to tak být nemusí, ale tato informace se šušká v divadle, ve kterém sympatická herečka Sara Sandeva hraje. Už i fanoušci si všimli, že herečka známá z nekonečného seriálu Ulice v poslední době nosí volnější oblečení.

V tom případě by to znamenalo, že se herec Jakub Prachař stane dvojnásobným otcem. Z předchozího manželství s bývalou modelkou Agátou Hanychovou má pětiletou dceru Miu. „Herečka je z nové životní role nadšená,“ tvrdí zdroj výše zmíněného magazínu.

SurvivorRobinsonka Martina Helis šla pod kudlu: Co si nechala vylepšit a proč schytává nálož kritiky za profi fotky?

Robinsonka Martina Helis šla pod kudlu: Co si nechala vylepšit a proč schytává nálož kritiky za profi fotky?

Prachařova dcera Mia tak bude mít spoustu sourozenců. K bráchovi Kryšpínovi za chvíli přibude malá sestřička, kterou Agáta čeká s partnerem mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Kdyby se spekulace o těhotenství Sary Sandevy potvrdily, Mia by tak mohla očekávat dalšího bratříčka nebo sestřičku.

Prachař i Sandeva se obrnili hradbou mlčení a na téma těhotenství ani jeden z nich nereaguje. Je všeobecně známo, že první tři měsíce jsou rizikové, a proto si nastávající maminky informaci o požehnaném stavu nechávají pro sebe a své nejbližší. Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Patricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body Celebrity

Patricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body

Playboy party: Dominiku Myslivcovou zkritizovali sledující za outfit a Denisa Pfauserová promluvila o depresivním období Celebrity

Playboy party: Dominiku Myslivcovou zkritizovali sledující za outfit a Denisa Pfauserová promluvila o depresivním období

Denisa Nesvačilová hvězdou Playboye: Žhavá zrzka předvedla hříšný dekolt a výstavní nohy Celebrity

Denisa Nesvačilová hvězdou Playboye: Žhavá zrzka předvedla hříšný dekolt a výstavní nohy