Agáta Hanychová zkritizovala outfity slečen na Miss: Pustila se i do letité sokyně Simony Krainové

Celebrity Agáta Hanychová zkritizovala outfity slečen na Miss: Pustila se i do letité sokyně Simony Krainové
Více

Trojnásobná maminka Agáta Hanychová (38) si nenechala o víkendu ujít finále Miss Czech Republic. O pár dní později celý galavečer zhodnotila na Instagramu a vyjádřila se hlavně na adresu přítomných slečen a jejich zvoálených outfitů. Nenápadně si přitom rýpla i do své letité sokyně modelky Simony Krainové (50), která svým extravagantním modelem zastínila všechny přítomné.

Podnikatelka a bývalá modelka Agáta Hanychová dorazila na finále Miss Czech Republic po boku partnera Jaromíra Soukupa. „Zůstala jsem tam asi tak hodinu a musela jsem letět zpátky,“ prozradila v pondělním živáku. Maminka tří dětí zvolila nádhernou tmavě modrou róbu od módní návrhářky Sandry Mark. Šatům dominoval výstřih a dlouhý rozparek.

Agáta se následně pustila do komentování outfitů přítomných slečen. Dle svých slov byly některé velmi přes čáru. „Některé slečny mi přišly jako panoptikum, potřebovaly se asi ukázat. Myslím si, že na Miss by se neměla strhávat pozornost na sebe. Ten večer je těch holek a organizátorů a je to o něčem jiném, než tam předvést bůh ví co,“ rozpovídala se.

CelebritySimona Krainová svým outfitem na Miss pohoršila fanoušky: Kopíruješ Miley Cyrus! Když dva dělají totéž, není to totéž

Simona Krainová svým outfitem na Miss pohoršila fanoušky: Kopíruješ Miley Cyrus! Když dva dělají totéž, není to totéž

Nenápadné rýpnutí do Simony Krainové?

Ten večer na sebe veškerou pozornost strhla modelka Simona Krainová, která dorazila v modelu od značky Poner. Její overal byl velmi odvážný a jen stěží se jí dalo dívat do očí. Proto si většina fanoušků myslí, že kritika směřovala nenápadně hlavně a Krainovou, se kterou s Agáta léta nemusí.

Jak jsem řekla na začátku svůj názor. Nikde dlouho nebyly, tak se přišly ukázat. Ale když jim to dělá dobře, tak proti tomu nic nemám. Ale myslím si, že Miss má být o oslavách krásy soutěžících, a ne tam předvádět své tělo. Mělo by se to respektovat,“ dodala v živáku Agáta a nikoho přitom konkrétně nezmiňovala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou