Hvězda Základního instinktu: Sharon Stone (64) v bikinách a nahoře bez ukázala nohy stárnoucí ženy

Zahraničí Hvězda Základního instinktu: Sharon Stone (64) v bikinách a nahoře bez ukázala nohy stárnoucí ženy
Více

Herečka Sharon Stone (64) je jasným důkazem toho, že věk je jenom číslo. Ikona devadesátých let na Instagramu sdílela fotku v bikinách, na které je nahoře bez a přes ramena má hozenou ledabyle deku. Sharon za tento snímek obdržela od fanoušků nespočet krásných slov. Je evidentní, že herečka si ze svého věku nedělá hlavu a s klidem se nebojí vystavit na odiv nohy stárnoucí ženy.

Hvězda filmu Základní instinkt Sharon Stone umí stárnout s grácií. Sharon nikdy nebyla odpůrce odvážnějších snímků, a to ani v pokročilém věku.

Na svém Instagramu sdílela fotku, na kterou by si většina žen jejího věku netroufla. Herečka, po které v devadesátých letech toužil s nad každý muž, se nechala zvěčnit na zahradě v bikinách.

Na sobě měla pouze spodní část bikin a místo vrchního dílu přes sebe hodila jen ledabyle deku. Ukázala tak více než třem milionům lidem na sociálních sítích, jak vypadá tělo čtyřiašedesátileté ženy.

Vděčně nedokonalá v dokonalý den,“ napsala k fotce trefně Sharon. „Sharon, jsi prostě ikona,“ začali jí psát lidé do komentářů.

Sharon se stáří nebojí a evidentně razí názor, že i ženy v pokročilém věku se nemusí bát jít s kůží na trh. Herečka se rozhodně nemá v plánu s přibývajícím věkem zahalovat a ostatním ženám jde příkladem.

ZahraničíZ milovníka všech žen světa se stal ženatý muž?! Dan Bilzerian sdílel fotku ve svatebním, která všechny rozhodila

Z milovníka všech žen světa se stal ženatý muž?! Dan Bilzerian sdílel fotku ve svatebním, která všechny rozhodila

Navíc ukazuje realitu takovou, jaká skutečně je. Co naplat, že už dávno nemá dokonalé nohy dvacítky. Své nohy stárnoucí ženy vystavila s hrdostí a sklidila za to od lidí velký obdiv.

Obdobně ke stárnutí přistupuje také americká topmodelka českého původu Pavlína Pořízková. V šestapadesáti se nebojí svlékat a ukazovat postavu ženy v letech.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem Zahraničí

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem