Z milovníka všech žen světa se stal ženatý muž?! Dan Bilzerian sdílel fotku ve svatebním, která všechny rozhodila

Zahraničí Z milovníka všech žen světa se stal ženatý muž?! Dan Bilzerian sdílel fotku ve svatebním, která všechny rozhodila

Hráč pokeru a instagramový král Dan Bilzerian (41) před pár hodinami na svých sociálních sítích sdílel snímek, na kterém kráčí úzkou uličkou ve svatebním saku a po svém boku si vede nádhernou neznámou krásku. Fotka okamžitě vyvolala bouřlivé reakce. Lidé se nemohou shodnout na tom, zda se milovník všech žen světa a odpůrce manželství skutečně oženil, nebo si ze všech jen vystřelil.

Konečně jsem to udělal,“ napsal na svůj Instagram pokerový hráč a miliardář Dan Bilzerian. K popisku přidal snímek, který působí, že milovník žen do toho konečně praštil a oženil se.

Dan se objevil na Francouzské riviéře, jak kráčí svatební uličkou v obleku a motýlku. Po boku mu stála neznámá kráska v zelených šatech, která nesla kytici.

Gratuluji, jsi velkou inspirací pro spoustu mladých mužů,“ psali s nutnou dávkou ironie a nadsázky komentující. „Na jak dlouho, Dane,“ dělali si z něj srandu další.

Pravděpodobně se nejedná o žádnou svatbu, ale Dan si ze svých sledujících vystřelil. „Určitě je na nějaké svatbě, ale ne na vlastní,“ myslí si někteří.

CelebrityJakub Štáfek do toho praštil se svojí nádhernou zrzečkou: Dominika byla nevěsta jako z pohádky

Jakub Štáfek do toho praštil se svojí nádhernou zrzečkou: Dominika byla nevěsta jako z pohádky

Samotný Bilzerian je znám jako velký odpůrce manželství. Jeho výroky na toto téma jsou skutečně legendární. „Pokud uvažujete o svatbě, pamatujte si, že jedna vagína do konce života…není chytré,“ řekl před několika lety.

V roce 2015 znova řekl: „Manželství ničí životy už od Adama a Evy.“ A co myslíte vy? Praštil do toho instagramový král nebo si ze všech jen vystřelil?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala Zahraničí

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram Zahraničí

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram

Po dlouhé nemoci zemřela královna rock and rollu Tina Turner. Bylo jí 83 let Zahraničí

Po dlouhé nemoci zemřela královna rock and rollu Tina Turner. Bylo jí 83 let