Hvězda SuperStar shořela v Survivoru jako papír: Adéla Krejdlová vypadla první a neudržela slzy

Survivor Hvězda SuperStar shořela v Survivoru jako papír: Adéla Krejdlová vypadla první a neudržela slzy
Více

Ve včerejší epizodě soutěžící prožili deštivou noc a oba kmeny neměly skoro čas ani postavit si přístřešek. Navíc Titáni, kteří prohráli první souboj, nezískali křesadlo a neměli si jak rozdělat oheň. Nepodařilo se to dokonce ani Mikýřovi, který se chlubil, že má za sebou kurz přežití a umí rozžehnout oheň pomocí luku. V druhém díle se už rozhodovalo o tom, kdo jako první opustí drsnou reality show Survivor Česko Slovensko 2024.

Titáni a Lovci poprvé vstoupili na půdu Survivoru. Ostrov jim ale hodně rychle ukázal svoji drsnou tvář. Někteří účastníci chystají férovou hru a další zase promyšlenou lež. První náznaky dusna se objevily již v prvním díle, kdy Ornella Koktová zkritizovala Adélu Krejdlovou, že je pasivní a nic nedělá. I v kmeni Lovců nastalo drama, když se opernímu pěvci Michaelovi udělalo tak špatně, že musel být převezen do nemocnice.

Já si myslím, že se zapojují všichni, ale pokud jde o člověka, který se zapojuje nejméně, je to Adéla,“ rozpovídala se Ornella. „Je mi ze všech lidí nejdál. Mému srdci je nejdál. A taky je taková neaktivní. To mi není sympatické. Stojí v rohu a kouká na to, jak ostatní něco dělají,“ nebrala si servítky.

ProměnaBývalá milenka Karlose Vémoly před 20 lety: Nenáviděla jsem svůj přírodní nos a rty, říká Lulu

Bývalá milenka Karlose Vémoly před 20 lety: Nenáviděla jsem svůj přírodní nos a rty, říká Lulu

Rekapitulace

K oběma kmenům po souboji přijel člun s dopisem, ve kterém se dočetli, že musí vybrat jednoho člena, který opustí jejich tým. Nečekaný krok hned na začátku hry rozdmýchal spekulace o tom, kam se pojede. Titáni vybrali Piráta, protože si mysleli, že ho čeká fyzický souboj. Lovci zvolili Veroniku. Báli se, že bude twist v týmech a nemohou přijít o dalšího muže, když Michael je v nemocnici.

Veronika a Pirát odjeli na tajnou misi, kde uspěli a získali polovinu imunity a informaci, že druhá polovina je schovaná na jejich ostrovech. Po návratu u Lovců došlo k mírné nedůvěře vůči Veronice a začaly vznikat první alianční domluvy. První epizoda končila tím, že Ondřej Novotný oznámil, že do hry vstoupí čtyři noví soutěžící, a to Rachel z Love Island, Jakub, Radek a Kateřina.

CelebrityOndřej Brzobohatý to rozbalil jako Tiffany Richbitch: Blonďatá paruka, vysoké podpatky a dokonalý make-up

Ondřej Brzobohatý to rozbalil jako Tiffany Richbitch: Blonďatá paruka, vysoké podpatky a dokonalý make-up

Ve druhé epizodě vypadla Adéla Krejdlová

Nově příchozí členové kmene Radek a Jakub se znají ze základní školy, přičemž Radek připomněl nepříjemné zážitky hraničící se šikanou, které má s Jakubem spojené. Také proběhl dost nečekaný noční konflikt v kmeni Lovců, kde Jack ztropil scénu a nechtěl spát vedle Bandurka kvůli jeho chrápání.

Konflikt začal okamžitě řešit hlavně sympatický hasič Filip. Následovala kmenová rada, během které valná většina Titánů hlasovala pro hvězdu SuperStar Adélu Krejdlovou. Ta obdržela sedm hlasů a šla do prvního duelu. Zpěvák Sebastian k ní jmenoval Mikýře.

Adéla se ještě před začátkem duelu svěřila se slzami v očích, že asi není ve stavu, kdy by to zvládla. „Samozřejmě, že mi na hře záleží. Nevím, jestli to zvládnu,“ řekla s roztřepaným hlasem. „Necítím se nejlépe a nechci ze sebe dělat chudinku, ale přecenila jsem to. Zkrátka to nezvládám,“ dodala a rozplakala se.

Nečekala jsem, že to bude bez toho ohně tak špatné,“ vysvětlila. První duel byl zaměřen na logiku a dlouhou dobu byl souboj celkem vyrovnaný. Nakonec ale zvítězil Mikýř a Adéla Krejdlová jako první opustila Survivora 2024.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jack ze Survivoru šel s pravdou ven: Ostrá slova o románku zasnoubeného Filipa a veganky Nikoly Survivor

Jack ze Survivoru šel s pravdou ven: Ostrá slova o románku zasnoubeného Filipa a veganky Nikoly

Survivor opustil nenáviděný Jack a Yenifer má terč na zádech: Je manipulativní a lže, ujíždí soutěžícím nervy Survivor

Survivor opustil nenáviděný Jack a Yenifer má terč na zádech: Je manipulativní a lže, ujíždí soutěžícím nervy

Veronika opouští Survivora s hlavou vztyčenou: Vysmála se Filipovi a dalším ukňouraným uplakánkům Survivor

Veronika opouští Survivora s hlavou vztyčenou: Vysmála se Filipovi a dalším ukňouraným uplakánkům

Drsný Survivor si vybírá svoji daň: Dramatický kolaps Nikoly, skácela se k zemi jako pytel brambor Survivor

Drsný Survivor si vybírá svoji daň: Dramatický kolaps Nikoly, skácela se k zemi jako pytel brambor

V Survivoru doplápolala Ivana Jirešová: Vyhublá na kost prozradila váhu a důvod, proč se chovala jako zvíře Survivor

V Survivoru doplápolala Ivana Jirešová: Vyhublá na kost prozradila váhu a důvod, proč se chovala jako zvíře

Mikýřovi ruply nervy a rozeřval se na Jacka: Survivor opouští fňukající Jakub a ubulený Filip Survivor

Mikýřovi ruply nervy a rozeřval se na Jacka: Survivor opouští fňukající Jakub a ubulený Filip