Hvězda Like House Angie Mangombe je těhotná: Otcem je Muž roku Josef Kůrka, se kterým se rozešla

Reality show Hvězda Like House Angie Mangombe je těhotná: Otcem je Muž roku Josef Kůrka, se kterým se rozešla
Více

Hvězda první řady Like House Angie Mangombe překvapila všechny fanoušky na sociálních sítích, když oznámila, že čeká dítě s Mužem roku 2016 Josefem Kůrkou (30). Na tom by nebylo možná nic tak zvláštního, kdyby se s ním letos v říjnu po třech měsících vztahu nerozešla. Nyní je ale všechno jinak. Sympatická influencerka se k celé situaci vyjádřila na Instagramu.

Angie Mangombe se proslavila v reality show TV Prima Like House, kterou sice nevyhrála, ale aspoň se dostala do širšího povědomí lidí. Po skončení začala randit s vítězem soutěže Muž roku 2016 Josefem Kůrkou. „Někdy to prostě přijde, i když to vůbec nečekáš,“ napsala tehdy pod první společný snímek a všechny fanoušky překvapila.

Vztah s Josefem Kůrkou, který randil například s herečkou Bárou Mottlovou vydržel pouhé tři měsíce. „Neklapalo to. Mrzí mě to, ale život už je takový. Je mi nejhůř, co mi kdy bylo. Dostal jsem kopačky. Myslel jsem si, že jsem našel budoucí ženu, bohužel jsem se spletl,“ řekl při rozchodu model Super.cz.

CelebrityAndělská nadílka Evy Perkausové: Moderátorka ukázala malého Killiana, vlasů má víc než tatínek

Andělská nadílka Evy Perkausové: Moderátorka ukázala malého Killiana, vlasů má víc než tatínek

Horkokrevná Angie původem z Angoly se nechala několikrát slyšet, že na ni byl Josef příliš zženštělý. Proto je velkým překvapením, že Angie na sociálních sítích zveřejnila, že s Josefem Kůrkou čeká miminko. „Dostala jsem ten nejkrásnější vánoční dárek na světě,“ napsala influencerka na Instagram.

Věřím, že všechno, co má ke mně přijít, přijde ve správný čas. Proto jsem štěstím bez sebe z toho, že se ve mně tvoří nový život. Oba jsme vyrůstali bez mámy a bez táty. Jsme přesvědčeni o tom, že tomuhle pokladu dáme plnou rodinu a neskutečně moc lásky,“ dodala budoucí maminka. Tak snad to Angie a Josefovi podruhé vyjde a jejich vztah bude plný lásky.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hvězda ze Svateb na první pohled bojuje s nenávistí a úbytkem váhy: Natália Mykytenko prochází náročným obdobím Reality show

Hvězda ze Svateb na první pohled bojuje s nenávistí a úbytkem váhy: Natália Mykytenko prochází náročným obdobím

Těhotná Maruška z Vyvolených prozradila jméno 4. potomka: Vše musí být naplánované a mít pevný řád, říká Reality show

Těhotná Maruška z Vyvolených prozradila jméno 4. potomka: Vše musí být naplánované a mít pevný řád, říká

Pohlreichův souboj restaurací: Hnusí se mi různé kecy o ubrouscích a podobně, říká obávaný šéfkuchař Reality show

Pohlreichův souboj restaurací: Hnusí se mi různé kecy o ubrouscích a podobně, říká obávaný šéfkuchař