Hvězda Beverly Hills 90210 Shannen Doherty vyděšená k smrti: Rakovina se rozšířila do mozku, pláče

Zahraničí Hvězda Beverly Hills 90210 Shannen Doherty vyděšená k smrti: Rakovina se rozšířila do mozku, pláče
Více

Shannen Doherty (52) alias Brenda z Beverly Hills 90210 svádí ukrutný boj s rakovinou prsu v posledním stádiu. I přesto, že nemůže nad nemocí vyhrát, rve se jako lvice. Bohužel tentokrát přišla velmi zdrcující zpráva, o kterou se podělila s fanoušky na svém Instagramu. Lékaři jí totiž oznámili, že se rakovina rozšířila do mozku.

Shannen Doherty patří k nejoblíbenějším herečkám 90. let. Proslavila se svou rolí Brendy Wals z Beverly Hills 90210 a následně v seriál Čarodějky, kde hrála nejstarší sestru Prue. Herečka bohužel prožívá jedno z nejtěžších období v životě. Na Instagramu se podělila se svými fanoušky, že se jí rakovina ve čtvrtém stádiu rozšířila do mozku.

Dne 5. ledna výsledky CT vyšetření ukázaly metastázy na mém mozku. Včerejší video ukazuje proces výroby masky, kterou budu nosit během ozařování mozku,“ oznámila na sociálních sítích a přidala video, na kterém pláče a je zjevné, že má velký strach.

Boj s rakovinou, který Shannen Doherty nevyhraje

V březnu 2015 byla herečce diagnostikována rakovina prsu, která se rozšířila do lymfatických uzlin. „Kvůli chemoterapie jsem často krvácela z nosu. Nevím, jestli tohle někdo z vás zažil, ale byla jsem jsem po celém procesu hodně unavená,“ svěřila se podle zahraničního webu Page Six.

V roce 2016 jí byla provedena mastektomie a při zákroku doktoři odhalili, že některé z rakovinových buněk se mohly rozšířit mimo lymfatické uzliny. V roce 2017 podstoupila chemoterapii a prozradila, že její rakovina je v remisi. V únoru 2020 bohužel oznámila, že se její rakovina vrátila a je ve čtvrtém stádiu. Díky kvalitní doktorské péči a lékům herečce lékaři předpověděli zhruba 15 let života.

RozhovorSuperStar Alžběta Kolečkářová po zdrcující sebevraždě partnera: Jak zvládá těžké dny a péči o 2 děti

SuperStar Alžběta Kolečkářová po zdrcující sebevraždě partnera: Jak zvládá těžké dny a péči o 2 děti

Shannen Doherty svůj boj nevzdala a o rakovině otevřeně mluví. „Bojuju o to, abych zůstala naživu,“ řekla v roce 2021 v pořadu Good Morning America. Nikdo ovšem nečekal, že se její stav může až natolik zhoršit. V lednu 2023 herečce lékaři oznámili, že se rakovina rozšířila do mozku.

2. ledna začalo první kolo ozařování. Můj strach je evidentní. Jsem extrémní klaustrofobik a v mém životě se toho odehrálo opravdu hodně. Mám štěstí na skvělé doktory a také úžasné vybavení kliniky. Ale ten strach… Ten zmatek… To načasování toho všeho… I tak může vypadat rakovina,“ dodala na Instagramu se slzami v očích.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande Zahraničí

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj Zahraničí

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj

Reakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu Zahraničí

Reakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu