Shopaholicadel se chlubí prstenem, lidé mají jasno: Tyranka a psychopatka, která si žádost o ruku vynutila, tvrdí

Virál Shopaholicadel se chlubí prstenem, lidé mají jasno: Tyranka a psychopatka, která si žádost o ruku vynutila, tvrdí
Více

Adéla Pulcová (29) alias Shopaholicadel se zasnoubila se svým partnerem Janem Kulasem a na sociálních sítích neskrývá dojetí a štěstí. K žádosti o ruku došlo na sobotním galavečeru Red Face před zraky diváků, kteří byli ze zprávy o zásnubách kontroverzní influencerky paf. Zatímco Adéla rozdává rozhovory na všechny strany, sledující jí mají plné zuby. Objevily se spekulace, že si Shopaholicadel sama prstýnek koupila a partnera k zásnubám donutila.

Jedna z nejkontroverznějších tvůrkyň na českých sociálních sítích Shopaholicadel se opět bude vdávat. Nejdříve si měla vzít Patrika Sopra, následně Davida Pražáka a nyní na galavečeru Red Face před ní poklekl Jan Kulas. „Zásnuby v kleci, které jsem vůbec nečekala. Užili jsme si ten večer naplno, bylo to tam moc fajn,“ píše Adéla na Instagramu.

Očitý svědek z místa dění redakci VipStar.cz popsal, že oba byli oblečeni jako do opery, když v jednu chvíli Jan před Shopaholicadel poklekl a požádal ji o ruku. Bizarní influencerka byla štěstím bez sebe a nabídku samozřejmě přijala.

Adéla byla oblečená do dlouhých černých šatů, které by se spíš hodily na ples a na hlavě měla korunku. I přesto, že ji na její velký den líčila profesionálka, influencerce se stalo faux pas. Růžová rtěnka se jí otiskla ze rtů na zuby a při rozhovorech tak vypadala velmi komicky. Adéla hned další den zaplavila všechny své sociální sítě snímky ze zásnub a také se nezapomněla pochlubit zásnubním prstýnkem velmi zblízka.

CelebrityVeronika Žilková nechtěně propálila tajemství syna Vincenta: Rozchod, líbačka s Kadeřávkovou a nový objev

Veronika Žilková nechtěně propálila tajemství syna Vincenta: Rozchod, líbačka s Kadeřávkovou a nový objev

Lidé se vztekají: Všechno to bylo dopředu připravené!

Adéla sice na sítích jede linku, že zásnuby pro ni byly velkým překvapení, a že do poslední chvíle nic netušila. Lidé ji ale moc dobře znají a jsou přesvědčeni o tom, že se jedná o předem domluvenou akci, o které věděli všichni zúčastnění. Tomuto názoru nahrává také fakt, že Adéla skutečně přišla oblečená, jako by žádost o ruku jasně čekala.

Nečekala jsi to? Dva týdny zpět jsi tu promovala Red Face, i když si za to neměla zaplaceno, ty jsi nefightovala, Kulas nefightoval a v podstatě si s tím neměla nic společného, prstýnek sis vybírala sama, vymóděná si přišla pomalu ve svatebních šatech… jdi s tímhle divadýlkem už do prdele a přestaň lhát lidem, co tě živí, je mi z tebe zle,“ neskrývají zlost sledující pod jejími příspěvky.

RozhovorHvězda Ulice Aneta Krejčíková promluvila o nahých fotkách

Hvězda Ulice Aneta Krejčíková promluvila o nahých fotkách

Jaké to je předstírat překvapení a říkat ano, když víš, že ten kluk tě vlastně vůbec nechce. A byl k tomu donucen tyrankou, psychopatkou a dokonalou manipulátorkou. Užijte si to oba dva, kdo chce kam,“ shodují se další. Adéla patří mezi nejméně oblíbené lidi působící na sociálních sítích, přesto má dostatek sledovatelů, kteří jí dávají pocit, že je právoplatnou influencerkou.

Skutečnost je ale taková, že Adéla má za sebou víc problémů než pozitivních věcí. Navíc to ještě nedávno vypadalo, že jejímu nyní už snoubenci brzy dojdou nervy a bude následovat rozchod. „Vím, že se musím zlepšit v chování k tobě. Moc tě miluji a záleží mi na tobě,“ omlouvala se nedávno Adéla opět na Instagramu. Tak uvidíme, jak tahle taškařice nakonec dopadne.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Shopaholicadel zveřejnila identitu nového partnera: Chronický vypisovač, obere ji, varují lidé Virál

Shopaholicadel zveřejnila identitu nového partnera: Chronický vypisovač, obere ji, varují lidé

Shopaholicadel potvrdila nového partnera a řekla, proč je to konečně ten pravý Virál

Shopaholicadel potvrdila nového partnera a řekla, proč je to konečně ten pravý

Šílená tiskovka Clash of the Stars: Mokrá Nikola Lauberová ukázala úplně vše, vyvedla ji ochranka Virál

Šílená tiskovka Clash of the Stars: Mokrá Nikola Lauberová ukázala úplně vše, vyvedla ji ochranka

Nepomohla ani kudla v zádech: Jak nyní vypadá žena, které šimpanz utrhl ruce a téměř snědl obličej? Virál

Nepomohla ani kudla v zádech: Jak nyní vypadá žena, které šimpanz utrhl ruce a téměř snědl obličej?

Bývalý snoubenec Shopaholicadel nemá o dívky nouzi: Odvážná máma i obdařená černovláska Virál

Bývalý snoubenec Shopaholicadel nemá o dívky nouzi: Odvážná máma i obdařená černovláska

V Clash of the Stars se točí miliony: Jiřímu Paroubkovi nabídli organizátoři rekordní sumu Virál

V Clash of the Stars se točí miliony: Jiřímu Paroubkovi nabídli organizátoři rekordní sumu