Herecká hvězda Amanda Bynes opět na psychiatrii: Podle expřítele vysadila léky. Našli ji nahou pobíhat po ulici

Zahraničí Herecká hvězda Amanda Bynes opět na psychiatrii: Podle expřítele vysadila léky. Našli ji nahou pobíhat po ulici
Více

Dětská hvězda Amanda Bynes (36) měla na začátku tisíciletí perfektně rozjetou kariéru. Bujarý život ale nedokázala ukočírovat. Začala experimentovat s drogami a nakonec musela přerušit hereckou kariéru. Amanda podstoupila několikrát léčení v psychiatrickém zařízení a na 9 let byla zbavena svými rodiči svéprávnosti, protože byla nebezpečná sobě i svému okolí. V poslední době to s Amandou vypadalo velmi nadějně až do chvíle, než musela být podle webu Page Six opět hospitalizována. Běhala totiž nahá a zmatená po ulicích Los Angeles.

Nadějná herečka a miláček všech puberťáku Amanda Bynes byla minulou neděli umístěná do psychiatrické léčebny poté, co běhala nahá v ulicích Los Angeles. Bývalé herecké hvězdě byla v minulosti diagnostikovaná bipolární porucha. Podle informací zahraničního webu Page Six Amanda sama zavolala na 911.

S herečkou to přitom začalo v poslední době vypadat dobře. Po devíti letech jí bylo zrušeno opatrovnictví a celá rodina byla ráda, že se opět vrací do běžného života. Dokonce se měla setkat  v Connecticutu se svými bývalými kolegy ze seriálu All That. Účast ale nakonec zrušila pro nemoc.

CelebrityHonza Šimša promluvil o zpackané plastice v Íránu: Hrubé pochybení lékaře, který od problému dává ruce pryč

Honza Šimša promluvil o zpackané plastice v Íránu: Hrubé pochybení lékaře, který od problému dává ruce pryč

Celá rodina Amandu na její nové cestě podporuje jak jen může. Její bývalý snoubenec Paul Michael se výše zmíněnému webu svěřil, že Amanda vysadila léky. Podle TMZ se spekuluje o tom, že Amanda žila na ulici několik dní než došlo k jejímu zhroucení. To mim jiné dokazuje i podivné video, které zveřejnila její fanynka na Tik Toku.

Amando, řekni, co se děje?“ říká dívka na videu a Amanda po ní větu jen zopakuje. Je evidentní, že není úplně v nejlepším stavu. TikTokerka vysvětlila, že viděla herečku procházet se ulicemi Hollywoodu na Den svatého Patrika.

Je to začarovaný kruh,“ reagují lidé na sociálních sítích. Amanda zazářila ve filmech jako Královna ročníku, Super náhradník, Co ta holka chce nebo například Velký tlustý lhář.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem Zahraničí

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem