Honza Šimša promluvil o zpackané plastice v Íránu: Hrubé pochybení lékaře, který od problému dává ruce pryč

Celebrity Honza Šimša promluvil o zpackané plastice v Íránu: Hrubé pochybení lékaře, který od problému dává ruce pryč
Více

Honza Šimša (28), který je známý především pro svůj kontroverzní vzhled, podstoupil v říjnu roku 2022 sérii plastických a estetických operací v Íránu. Kliniku si vybral sice po dlouhém uvážení, ale nyní hořce lituje. Po několika měsících Honza z Brna zjistil, že byl ochuzený o několik předem domluvených zákroků. Aby toho nebylo málo, tak lékař s ním přestal komunikovat.

Honza Šimša je známý tím, že se chce v budoucnosti co nejvíce podobat panence Bratz doll. Loni v říjnu se po dlouhém uvážení rozhodl, že podstoupí sérii plastických a estetických operací v Íránu, kam také na konci října odletěl. „Budu mít nový nos, nové oči. Malinkatý nosánek bych si přál, kočičí oči co nejvíce to půjde. Kompletní facelift, natažení kůže, zvětšení pusy,“ řekl před půl rokem v rozhovoru pro VipStar.cz.

Nejdříve byl z plastické operace nadšený. „Po operaci se cítím nyní už dobře, ale první dny byly dost náročné. Nedalo se to moc vydržet. Ani ne ta bolest, ale po dlouhé anestezii mi bylo hrozně zle,“ řekl bezprostředně po zákroku.

CelebrityAneta Vignerová ukázala prstýnek a spustila smršť vtipů: Nabrousila nože a šla si ho vzít, smějí se

Aneta Vignerová ukázala prstýnek a spustila smršť vtipů: Nabrousila nože a šla si ho vzít, smějí se

Mám zbroušenou a useknutou bradu zespoda mám řez brady a pod spodním rtem mám schovaný řez, kdy mi doktor obrousil kost a uřízl kus kůže pod spodním rtem a přišil k bradě. Mám teď takový kulatější obličej,“  popisuje svůj nový vzhled. „Finální výsledek se rýsuje. Bude to trvat 3 až 6 měsíců,“ řekl tehdy.

Doktor si mě zablokoval

Ani ne půl roku po náročném zákroku Honza Šimša zjistil, že je všechno tak trochu jinak. „A pak se probudíte, nos super, brada taky. Ale zjistíte, že nemáte žádný facelift a odpověď doktora – nepotřebujete ho. A že mám nějaké nitě (které tam ale taky nemám). Že si myslel, že by vám to stačilo za těch několik tisíc dolarů, a že vám žádné peníze nevrátí, ani jeden dolar,“ rozepsal se na Instagramu rozhořčeně Honza z Brna.

Po několika měsících chci vědět, zda vůbec něco v tom obličeji teda mám, protože nitě bych cítil a chtěl bych jít na další operaci – a on vás obratem zablokuje,“ dodal nespokojený Honza Šimša.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala