Poslední rozloučení se synem miliardáře Jakubem Malinou: Smutek a slzy nad tragickou a zbytečnou smrtí

Celebrity Poslední rozloučení se synem miliardáře Jakubem Malinou: Smutek a slzy nad tragickou a zbytečnou smrtí
Více

Jakub Malina (†34), syn miliardáře Tomáše Maliny, zemřel za tragických okolností po čtrnácti dnech v kómatu. Na začátku prosince vyrazil s přáteli na jídlo do jedné z nejvyhlášenějších pražských restaurací La Casa Argentina, kde se zadusil jídlem a následně zemřel. Poslední rozloučení s druholigovým fotbalistou se odehrálo v restauraci jeho kamaráda v Jesenici u Prahy.

Druholigový fotbalista Jakub Malina patřil do takzvané zlaté mládeže a byl známý svým bohémským stylem života. Osudnou se mu na začátku prosince stala návštěva restaurace, kde se během konzumace jídla začal dusit. I přesto, že na místo rychle dorazili záchranáři, Jakub upadl do kómatu.

Následně byl převezen do jedné z pražských nemocnic, kde po čtrnácti dnech svůj boj o život prohrál. „Takový mladý kluk, a tak hloupá smrt,“ znělo z komentářů na sociálních sítích. „Tahle smrt je fakt zbytečná. Takhle nikdo nechce umřít. Upřímnou soustrast rodině,“ píší další, kteří jsou ze smrti fotbalisty v šoku.

CelebrityAgáta Hanychová si pustila pusu na špacír: Promluvila o porodu a dovádění v posteli s Jaromírem během těhotenství

Agáta Hanychová si pustila pusu na špacír: Promluvila o porodu a dovádění v posteli s Jaromírem během těhotenství

Poslední rozloučení s Jakubem Malinou proběhlo v restauraci jeho kamaráda v Jesenici u Prahy. „Měli jsme k sobě blízko, je to strašná tragédie. Kuba měl srdce na prvém místě. Bude mi hrozně chybět. Měl rád lidi, své přátelé a rodinu, což bylo vidět i na posledním rozloučení. Stále jsem se z toho nevzpamatovala,“ řekla VipStar.cz jeho kamarádka Eva Feuerislová.

Zesnulý Malina začínal ve Spartě, hrál i za Bohemians nebo Viktorii Žižkov. Do A týmu se nikdy neprosadil a později hrál ve druhé lize a v nižších soutěžích. Mezi jeho bývalé partnerky patří modelka Eliška Bučková, modelka Gabriela Bártová nebo exmanželka Romana Vojtka Tereza.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou