Filip Křížek o odstoupení ze Survivoru a románku s Nikolou: Nafackoval bych si, zalezl do křoví a tam zůstal, říká

Rozhovor Filip Křížek o odstoupení ze Survivoru a románku s Nikolou: Nafackoval bych si, zalezl do křoví a tam zůstal, říká
Více

Filip Křížek patřil v letošní řadě Survivor 2024 mezi jednoho z nejdiskutovanějších soutěžících. Nejdříve se začaly šířit drby ohledně jeho údajného románku s Nikolou, která nakonec skončila na stupni vítězů jako druhá. Následně schytal Filip velkou kritiku kvůli svého odstoupení ze soutěže. Na finále v Survivoru v pražském Duplexu ho odchytila redakce VipStar.cz a vyzpovídala.

Survivor splnil nad míru mé očekávání. Je to jedna z nejtěžších soutěží, ale způsobilo mi to velké šrámy na duši. Ne ta soutěž, ale já sám jsem si je způsobil,“ rozpovídal se sympatický účastník Survivoru 2024 Filip Křížek.

Filip si sype popel na hlavu

Otec rok a půl starého syna z drsné show nevypadl, ale své působení vzdal. Za takový tah si vysloužil velkou kritiku veřejnosti . „Já jsem odstoupil. To se v této soutěži dělat nemá a jsem silně proti tomu. Kdybych mohl vrátit čas, tak jsem říkal, že bych si nafackoval pořádně a zalezl někde do křoví a zůstal tam,“ lituje svého činu zpětně Filip.

A je to podle mě pořád málo. Lidé mají ve všem pravdu, že jsem měl bojovat dál. Já jsem věci nikdy nevzdával a tady jsem něco vzdal poprvé v životě. Jak je vidět, tak jsem za to dostal obrovskou deku a zasloužil jsem si ji. Chci se jen omluvit lidem. Moje chování nebylo správné,“ pokračoval Filip, který původně tvrdil, že musel soutěž opustit kvůli práci, aby o ni nepřišel.

RozhovorAlžběta Kolečkářová, která tragicky přišla o partnera: S novou láskou se znám 12 let, děti ho milují, řekla

Alžběta Kolečkářová, která tragicky přišla o partnera: S novou láskou se znám 12 let, děti ho milují, řekla

Upřímný Filip: Nezvládl jsem to

Filip v redakci VipStar.cz v rozhovoru přiznal pravý důvod odstoupení ze soutěže. „Upřímně jsem to psychicky nezvládl. Nevěděl jsem, co se tady děje. Mám sedmnáctiměsíčního syna a trpěl jsem hlavně kvůli synovi. Chyběl mi strašně. Rodina byl ten největší důvod,“ řekl.

Kdyby byla ovšem možnost znovu, určitě by neváhal a do Survivoru šel. „Říkal jsem, že bych do toho šel na 100%, kdybych měl tady vše zajištěné. Doporučuju každému, ať se zúčastní. Ta soutěž je to nejlepší, co vás může potkat,“ pokračoval.

SurvivorSurvivor zná svého vítěze: Nevím, jestli mám z toho radost, reagoval Mikýř

Survivor zná svého vítěze: Nevím, jestli mám z toho radost, reagoval Mikýř

Románek s Nikolou?

Tématem letošního Survivoru byl také údajný románek Filipa a Nikoly, o kterém mluvili další soutěžící jako Ornella Koktová, Rachel Karnížová nebo Jack Hamid. „Není to tajemství, že Filip s Nikolou něco měl,“ v pořadu eXtra Host.

Řeknu pravdu, trošku jo. Ale nebudu říkat nic. Tak Filip a Nikča, to už je stará informace. Ze strany Nikči tam asi bylo něco víc, ale z Filipovy strany ne. To ale nebyli jen oni, to byli další lidi taky,“ dodal Jack Hamid.

Filip má na celou věc ale úplně jiný pohled. „Já vím, že nemám takovou sílu, abych všem vysvětlil, že to tak nebylo. Vím, kde je pravda. Nikola ví, kde je pravda. Jestli někdo bere to, že tam máte někoho bližšího, se kterým jste na sebe večer namáčknutí, aby vám nebyla zima, jako románek, tak v tom případě jsem měl románek i s Tomášem nebo Mikýřem,“ řekl. „Je to směšné. Člověk tam na to nemá chuť,“ dodal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Je to vrah a výrobce drog, říká o snoubenci Charlotte Štikové Monika. Chtěla mě, je zhrzená, reaguje Martin Rozhovor

Je to vrah a výrobce drog, říká o snoubenci Charlotte Štikové Monika. Chtěla mě, je zhrzená, reaguje Martin

Felix Slováček ukázal své tajné království, jehož součástí je i Dáda: Nemohou být spolu ani bez sebe, je to toxické Rozhovor

Felix Slováček ukázal své tajné království, jehož součástí je i Dáda: Nemohou být spolu ani bez sebe, je to toxické

Ze zakázané lásky Nikol Švantnerové vznikla dcera Mia: Chůva jim ale nesmí přes práh Rozhovor

Ze zakázané lásky Nikol Švantnerové vznikla dcera Mia: Chůva jim ale nesmí přes práh

Iveta Lutovská o rozvodu a svém životě: Tragikomedie a horor, pořád se to vrací Rozhovor

Iveta Lutovská o rozvodu a svém životě: Tragikomedie a horor, pořád se to vrací

Gabriel Jiráčková má v plánu děsivou operaci: Nalomí se žebra a pootočí dovnitř, pas se zúží až o 8 cm Rozhovor

Gabriel Jiráčková má v plánu děsivou operaci: Nalomí se žebra a pootočí dovnitř, pas se zúží až o 8 cm

Nepovažuji ho za svého otce, tvrdila dcera Felixe Slováčka: Pak René obrátila a odhalili společné plány Rozhovor

Nepovažuji ho za svého otce, tvrdila dcera Felixe Slováčka: Pak René obrátila a odhalili společné plány