Alžběta Kolečkářová, která tragicky přišla o partnera: S novou láskou se znám 12 let, děti ho milují, řekla

Rozhovor Alžběta Kolečkářová, která tragicky přišla o partnera: S novou láskou se znám 12 let, děti ho milují, řekla
Více

Zpěvačka Alžběta Kolečkářová (32) se dostala do povědomí diváků v roce 2011 v show SuperStar, kde se nakonec umístila na 6. místě. Po skončení soutěže se pěvecké kariéry nevzdala a daří se jí. V osobním životě si ale prošla náročným obdobím. Minulý rok ji opustil partner. Marcel spáchal sebevraždu a Alžběta zůstala na výchovu dvou synů sama. Nyní se svěřila v rozhovoru redakci VipStar.cz s tím, že je opět zamilovaná.

Alžběto, když jsme spolu naposledy mluvily, tak si říkala, že se vztahům nebráníš. Neuběhlo ani čtvrt roku a ty máš po svém boku sexy blonďáka a úsměv od ucha k uchu. Jak se to stalo? Kde jste se poznali?

Musím říct, že za ten čtvrt rok jsem si dokázala opět zlomit srdce a taky si uvědomit, co od vztahu a lásky opravdu chci. Vím dobře, že někdo nechce nic a je mu lépe osamotě, ale já jsem typ miluju – žiju, takže jsem tomu šla naproti. Zkoušela jsem seznamku – potřetí v životě a dopadlo to stejně jako vždycky – katastrofa.

Nakonec jsem to vzdala a rozhodla se trávit čas s lidmi, se kterými je mi dobře. Kteří mě znají nebo minimálně chtějí znát a nemusím si na nic hrát. To dost vypovídá o našem příběhu s mým mužem…Sexy blonďák a mnohem víc, haha. Poznali jsme se už před 12 lety. Už v té době jsme k sobě měli hodně blízko. Spojili nás společní přátelé a místa v té době.

CelebrityDítě s Angie je životní prohra, říká Josef Kůrka v rozchodové bitvě. Nebudu živit chlapa, oponuje influencerka

Dítě s Angie je životní prohra, říká Josef Kůrka v rozchodové bitvě. Nebudu živit chlapa, oponuje influencerka

Čím tě nejvíc uchvátil?

Tehdy to bylo v očích a úsměvu. A taky patrná rebelie, kterou jsme měli odjakživa společnou. Jenomže pak se čas ubíral kupředu, já jsem šla do Prahy a on na čas taky. To jsme se vídali asi nejintenzivněji – těch 10 let zpátky. Oba jsme si museli projít kus života a dospět, dozrát, každý po svém. Ale osud je osud. A mělo to tak být.

Loni na podzim jsem ho asi po 8 letech viděla a spadla mi brada. Na první pohled šlo vidět, jak velký kus cesty ušel a tam nám začala nová kapitola. Ale ani ve snu by mě – ani jeho – nenapadlo, že budeme spolu. I když bylo jasné, že to tam pořád je. Navíc je jediný na světě, kdo mi říká jako hlavní hrdince ze Stmívání. Nejvíc mě bere jeho obyčejnost a i když se to nezdá, tak to funguje skvěle s tou mojí. Mě trvalo spoustu let než jsem si uvědomila, že sláva je pomíjivá a jsme všichni na stejné vlně.

Věděl o tobě, že jsi známá zpěvačka? Nebojí se té pozornosti, která je s tvojí profesí spjatá? 

Na začátku vůbec nevěděl, že jsem známá a ani dnes to tak nevnímá. Můžu mluvit o svých pocitech, stejně tak jako to dělám v písničkách, ale jsme nedotknutelní. Sami víme nejlíp, co mezi námi je a pokud mají znát mí fanoušci (nebo klidně ti, co mě rádi nemají) příběh jakým procházíme, minimálně to opět může ukázat, že zázraky se dějí a karma nebo osud funguje.

RozhovorLucie Borhyová o novém muži Dominikovi a možném konci na Nově

Lucie Borhyová o novém muži Dominikovi a možném konci na Nově

Už si ho představila klukům? (dětem pozn. red.)

To byl v podstatě nejvíc rozhodující moment. Řekla jsem si – ano, můj milovaný kamarád. Ještě k tomu chce jít ven s náma všema, tak pojďme. A ono to domluvené setkání několikrát nevyšlo. No ale? Shodou okolností jsme se později potkali a strávili jsme spolu celé odpoledne i s dětma. Já jsem nedokázala uvěřit tomu, že se opravdu objevil někdo, kdo ty moje kluky tolik zbožňuje a ještě k tomu ho to fakt bavilo.

Věřila jsem, že se objeví někdo, kdo je přijme a k tomu přijme mě se vším všudy. Aniž bych si musela na něco hrát. No a potom se mi postupně začal v hlavě odkrývat celý náš příběh a bylo to jasné, dostal mě hlavně svojí sílou a tím, jak se nám naplno oddal. Za pár dní přišel na oběd k nám domů a už zůstal s námi. Oba věříme, že napořád.

Kluci ho milují, on miluje je a já jsem konečně zase šťastná a miluju někoho, kdo to naplno opětuje. Tahle láska se děje párkrát za život a mám štěstí, že se tohle stalo a v tom zběsilém životě jsme se opět našli. Přeji tohle každé mamce co je sama s dětma. Lásku. Bezpečí. Ochranáře, jako mám já. Ale jak už jsem zmínila, ne každý o to stojí. Já lásku miluju a potřebuju k životu. Tak jen ať jsou všichni takhle šťastní.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Felix Slováček prozradil co dělá, když má trable s Dádou a splín: Stačí jedna pilulka Rozhovor

Felix Slováček prozradil co dělá, když má trable s Dádou a splín: Stačí jedna pilulka

Anna Marie o urážlivých poznámkách manžela Richarda Chlada: Už ho nepředělám, ale stačí jediný pohled Rozhovor

Anna Marie o urážlivých poznámkách manžela Richarda Chlada: Už ho nepředělám, ale stačí jediný pohled

Je to vrah a výrobce drog, říká o snoubenci Charlotte Štikové Monika. Chtěla mě, je zhrzená, reaguje Martin Rozhovor

Je to vrah a výrobce drog, říká o snoubenci Charlotte Štikové Monika. Chtěla mě, je zhrzená, reaguje Martin

Felix Slováček ukázal své tajné království, jehož součástí je i Dáda: Nemohou být spolu ani bez sebe, je to toxické Rozhovor

Felix Slováček ukázal své tajné království, jehož součástí je i Dáda: Nemohou být spolu ani bez sebe, je to toxické

Ze zakázané lásky Nikol Švantnerové vznikla dcera Mia: Chůva jim ale nesmí přes práh Rozhovor

Ze zakázané lásky Nikol Švantnerové vznikla dcera Mia: Chůva jim ale nesmí přes práh

Iveta Lutovská o rozvodu a svém životě: Tragikomedie a horor, pořád se to vrací Rozhovor

Iveta Lutovská o rozvodu a svém životě: Tragikomedie a horor, pořád se to vrací