Festival ve Varech v ohrožení? Rodina Jiřího Bartošky ve strachu, herec je v nemocnici

Celebrity Festival ve Varech v ohrožení? Rodina Jiřího Bartošky ve strachu, herec je v nemocnici

Rodina blízcí přátelé mají velký strach o herce a ředitele Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech Jiřího Bartošku (76). Ten podle informací CNN Prima News skončil v péči lékařů v Motole. Podle mluvčí festivalu Uljany Donátové měl mít problémy po prodělané viróze. Zatím není jasné, jestli se Bartoška bude příští týden účastnit důležité tiskové konference k festivalu.

Herec Jiří Bartoška skončil v motolské nemocnici. Již před nějakou dobou ředitel Mezinárodního filmového festivalu v Karlových varech zápolil se zdravím. Nejtěžší období prožíval ve chvíli, kdy sváděl boj s rakovinou mízních uzlin v mezihrudí. I přes upozornění lékařů se Bartoška nikdy nevzdal „milovaného“ kouření.

Hulím dál, protože mi bylo řečeno, že bych měl kouření omezit, ale ne přestat. Prý by to možná tělu i uškodilo, že by se leklo,“ řekl Jiří Bartoška před lety pro Reflex. Všichni se nyní o Bartošku bojí a doufají, že bude brzy zase v pořádku.

CelebrityMilovnice plastické chirurgie Gabriel Jiráčková: Jak by vypadala, kdyby ze dne na den přestala se všemi zákroky?

Milovnice plastické chirurgie Gabriel Jiráčková: Jak by vypadala, kdyby ze dne na den přestala se všemi zákroky?

Nyní se objevily zdravotní komplikace znova. „Pan Jiří Bartoška je po prodělané viróze na rehabilitačním pobytu ve Fakultní nemocnici Motol, který absolvuje na standardním pokoji na 3. chirurgické klinice 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy u profesora doktora Roberta Lischkeho,“ prozradila pro FTV Prima Uljana Donátová, mluvčí Jiřího Bartošky.

Před čtyřmi dny Jiří Bartoška zkolaboval, protože se mu po viróze, kterou nedávno prodělal, přitížilo. Za čtrnáct dní se má konat festival ve Varech a jeho prezident se stále nachází v nemocnici. Velkým otazníkem také je, zda se ukáže na důležité tiskové konferenci před festivalem.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné