Drsná Výměna manželek: Mamince Zuzce žárlivý partner zakazuje chodit ven a nevlastní syn je pro něj parazit

Výměna manželek Drsná Výměna manželek: Mamince Zuzce žárlivý partner zakazuje chodit ven a nevlastní syn je pro něj parazit
Více

Temperamentní Petra se z malé moravské vísky přestěhuje do bytu v Karlových Varů ke svéráznému manželovi a čtyřem dětem. Z města na venkov míří klidná Zuzka k manželovi a tříletému synovi. Diváci uvidí nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dnů, které stráví pod dohledem nového partnera.

Na sídlišti v Karlových Varech v pronajatém třípokojovém bytě žije první rodina sedmého dílu patnácté řady Výměny manželek. Zuzce je třicet osm let a je matkou v domácnosti. Jejímu partnerovi Romanovi je čtyřicet čtyři a je nezaměstnaný.

V domácnosti žijí také 3 děti s předchozího Zuzčina vztahu – Tonda (19), Petr (15), Béďa (10) a Sofinka (3), kterou už mají oba partneři spolu. Zuzanina nejstarší dcera už s maminkou nežije a Romanových pět dětí z předchozích vztahů, tatínek už nevídá. Roman se staršími dětmi bojuje. Přijdou mu líné a že ho nerespektují. Chtěl by, aby se devatenáctiletý syn už osamostatnil, a to i přesto, že stále studuje. Je žárlivý a nedůvěřuje moc své manželce, i když manželé většinu času tráví ve svém bytě.

CelebrityKarlose Vémolu natočili v Thajsku s vnadnou blondýnkou a Lela to nebyla: MMA zápasník poslal jasný vzkaz

Karlose Vémolu natočili v Thajsku s vnadnou blondýnkou a Lela to nebyla: MMA zápasník poslal jasný vzkaz

Druhá rodina žije v rodinném domku v obci Dolní Újezd Skoky. Šestadvacetiletá Petra pracuje jako pokladní. Sedmatřicetiletý Jirka pracuje ve výrobě granulí. Žijí spolu osm let, ale nejsou manželé. Mají spolu tříletého Jiříka. S přihlášením do pořadu přišel Jirka, protože partneři se často hádají ohledně výchovy syna a práci. Jirka hodně pracuje a je málo s rodinou. Jirka by si přál, aby si Petra zkusila žít s rodinou, kde je více děti, protože uvažovali o rozšíření vlastní rodiny.

Složitější to má Petra, kterou přivítá nový manžel a čtyři děti. První nepříjemná chvilka v rodině nastává, když Roman necitlivě vysvětluje Petře, že bude spát v pokoji s Tondou, ale že se nemusí bát, protože „není na holky“.

Módní policieMódní policie z Českého plesu: Těhotná Hanychová za hvězdu večera, Kynychová a Branišová mimozemský úlet

Módní policie z Českého plesu: Těhotná Hanychová za hvězdu večera, Kynychová a Branišová mimozemský úlet

Romanovi se moc nelíbí, že Petra přehnaně uklízí, i když to není potřeba. Velké dusno nastane, když vyjedou na trhy do centra města a Petře se nelíbí, že malá Sofinka není připoutaná v sedačce. Roman si časem bude přát, aby Petra cokoliv v domácnosti dělala. Na Petru není sprostý jen Roman, ale i patnáctiletý Petr. Naopak si s ní rozumí Tonda, se kterým si slibují, že se určitě potkají i někdy po natáčení, třeba o prázdninách.

Zuzana v novém domově se bude starat kromě manžela a malého Jiříka i o slepice. S novým partnerem Jirkou si poměrně rozumí, řeší spolu své vztahy. A v novém domově si uvědomí, že víc než po skutečném manželovi se jí stýská po dětech.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pamatujete si špindíru Věru z Výměny manželek? Její dcera má být v 16 letech těhotná Výměna manželek

Pamatujete si špindíru Věru z Výměny manželek? Její dcera má být v 16 letech těhotná

Iva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky Výměna manželek

Iva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní Výměna manželek

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru Výměna manželek

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání Výměna manželek

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání

Posedlost úklidem a hádka s tchyní rozdmýchá emoce ve Výměně manželek Výměna manželek

Posedlost úklidem a hádka s tchyní rozdmýchá emoce ve Výměně manželek