Aneta Vignerová ukázala prstýnek a spustila smršť vtipů: Nabrousila nože a šla si ho vzít, smějí se

Celebrity Aneta Vignerová ukázala prstýnek a spustila smršť vtipů: Nabrousila nože a šla si ho vzít, smějí se
Více

Vztahový trojúhelník Aneta Vignerová (35), Petr Kolečko (38) a Denisa Nesvačilová (31) baví český internet. Na předávání filmových cen Český lev vyvedl scenárista herečku ze Slunečné a nešlo si nevšimnout, že má poraněnou ruku. Následně přiznal, že se pořezal o nůž a musel být převezen na ošetření do nemocnice. O několik dní později modelka a matka syna Jiříka na Insatgramu v živém vysílání ukázala prsten a sledující začali okamžitě spekulovat.

Byl bych nerad, aby se z toho dělala nějaká senzace. Byla to spíš nešťastná shoda okolností. Denisa vyndávala myčku, s temperamentem sobě vlastním mi něco vysvětlovala, já ji chytil za ruku a nevšiml jsem si, že v ruce drží nůž, tak jsem se bohužel pořezal na ruce,“ prozradil scenárista na předávání filmových cen Český lev Blesku a vysvětlil důvody jeho zraněné ruky.

Vztah Petra Kolečka a herečky Denisy Nesvačilové je jedna velká italská domácnost. K bouřlivému incidentu došlo před galavečer a měla ho způsobit fotka Anety Vignerové v mobilu Kolečka. Na místo byla následně dle sousedů přivolána policie. „Mám pořezanou ruku, ale vše se hojí, jak má, víc k tomu říkat nebudu. A je to také naposledy, co o této události mluvím,“ dodal ve zkratce Kolečko.

SurvivorPojilo je pevné pouto: Petr Havránek po vypadnutí ze Survivoru nechal na ostrově důležitý vzkaz pro Bezděkovou

Pojilo je pevné pouto: Petr Havránek po vypadnutí ze Survivoru nechal na ostrově důležitý vzkaz pro Bezděkovou

Později se objevila informace, že Kolečko měl po ošetření v nemocnici odjet přímo za matkou syna Jiříka. Takže to stále vypadá, že milostný trojúhelník má další pokračování. Modelka Aneta Vignerová čas od času dělá na Instagramu živé vysílání.

Vignerová nenápadně ukázala prsten

Během nedávného živého vysílání nenápadně ukázala prstýnek. Sledující začali spekulovat o tom, jestli náhodou neproběhla tajná svatba s Petrem Kolečkem. Mnohé by patrně ani nepřekvapilo, kdyby se ti dva skutečně vzali. „To šla nabrousit nože?“ Ptají se s nutnou dávkou vtipu lidé v komentářích.

Se vezmete, se nevezmete…tady nákupy za statisíce,“ vtipkují na jejich účet. „Furt doKolečka,“ přidávají se další. Modelka se k celé situaci nijak nevyjádřila, tak zůstává otázkou, jak to vlastně v jejich trojúhelníku momentálně je.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala