Docházejí snad peníze? Jessica Alves se zapřísáhla, že do konce roku už nepodstoupí žádnou plastickou operaci

Zahraničí Docházejí snad peníze? Jessica Alves se zapřísáhla, že do konce roku už nepodstoupí žádnou plastickou operaci
Více

Brazilsko-britská reality star a bývalý lidský Ken, Jessica Alves (39), se vrátila z Turecka do Velké Británie poté, co během svátků podstoupila nouzovou operaci pozadí. Na letišti Heathrow v Londýně se samozřejmě nezapomněla vyfotit a předvést, že je její zadeček už zase v pořádku. Své pozadí si poškodila na večírku v Miláně, během kterého tančila na vysokých podpatcích. Informoval o tom Daily Mail.

Bývalá účastnice Big Brother Jessica Alves si nechala před pěti týdny v Istanbulu zvětšit své pozadí z 625 ccm na 1050 ccm a podstoupila také plastiku nosu. Bohužel reality star nedodržela pokyny doktora po tak náročné operaci a implantáty v jejím pozadí se jí „pohnuly“.

Pokyny od lékaře byly nesedět příliš dlouho v příštích 3 týdnech, žádný sex po dobu 4 týdnů, žádná posilovna po dobu 3 měsíců a žádný tanec po dobu 8 týdnů. Vzhledem k tomu, že jsme šli na vánoční večírek a moc jsme tančili, se posunul z místa. Teď je můj Silvestr zničený, protože ho strávím v posteli v hotelu v Istanbulu,“ řekla těsně před oslavami Nového roku Jessica Daily Mail.

ZahraničíZlaté Glóby 2023: Stiflerova máma si odnesla sošku, Rihanna výrazně shodila a galavečer ovládly těhule

Zlaté Glóby 2023: Stiflerova máma si odnesla sošku, Rihanna výrazně shodila a galavečer ovládly těhule

Žádné plastiky v roce 2023, slibuje

Jessica řekla, že v roce 2023 už nepodstoupí žádnou plastickou operaci a dopřeje svému tělu oddech. „Tohle by teď měla být moje poslední operace až do jednoho dne, kdy budu znovu potřebovat kompletní lifting obličeje,“ dušovala se v rozhovoru pro Daily Mail před pár týdny.

Vzhledem k tomu, že se její implantáty pohnuly, musela okamžitě podstoupit nouzovou operaci. Někteří lidé začali spekulovat o tom, zda Jessica nedochází náhodou finance. O nic takového se nejedná. Jessica byla s původní operací pozadí spokojená, ale ke komplikacím došlo kvůli tomu, že nedokázala dodržet pokyny lékařů.

ZahraničíAshley Olsen se tajně vdala: Hrstka hostů, skromný obřad a podpora sestry, která prošla ošklivým rozvodem

Ashley Olsen se tajně vdala: Hrstka hostů, skromný obřad a podpora sestry, která prošla ošklivým rozvodem

Předpokládala jsem, že jsem stoprocentně vyléčená, ale druhý den jsem nemohla pořádně chodit a ve sprše jsem si všimla obrovského objemu v zadku,“ přiznala Jessica. Po bolestivé reoperaci a svátcích bez rodiny se proto rozhodla, že během tohoto roku žádnou plastickou operaci již nepodstoupí. Tak uvidíme, jak dlouho to Jessice vydrží.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin Zahraničí

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala Zahraničí

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram Zahraničí

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram