Zlaté Glóby 2023: Stiflerova máma si odnesla sošku, Rihanna výrazně shodila a galavečer ovládly těhule

Zahraničí Zlaté Glóby 2023: Stiflerova máma si odnesla sošku, Rihanna výrazně shodila a galavečer ovládly těhule
Více

V úterý se konalo v Beverly Hills jubilejní 80. předávání ocenění Zlaté glóby 2023. Této události se zúčastnilo spoustu hollywoodských osobností. Královnou galavečeru se stala herečka Jennifer Coolidge (61), která získala ocenění za nejlepší herečku ve vedlejší roli ve filmu „The White Lotus“. Největší pozornost na sebe strhly hvězdy jako Rihanna (34), Selena Gomez (30) nebo Jenna Ortega (20). Nepřehlédnutelné byly také herečky Kaley Cuoco (37) a Hilary Swank (48), které jsou v pokročilém stádiu těhotenství.

Comeback roku

Předávání Zlatých glóbů patři tradičně mezi nejprestižnější akce roku. Královnou comebacku se pro rok 2023 stala Jennifer Coolidge, která si vysloužila cenu za nejlepší herečku ve vedlejší roli ve filmu ve „The White Lotus„. Herečka na galavečer, který se konal v Beverly Hills v hotelu Beverly Hilton, zvolila dlouhé černé flitrované šaty. Jednašedesátiletá diva se lidem do paměti vryla coby Stiflerova máma v nezapomenutelné komedii Prci, Prci, prcičky.

Herečka dohnala k slzám tvůrce seriálu „The White Lotus“ Mika Whitea. „Chci jen říct, dal si mi naději,“ řekl podle Daily Mail. Cenu za nejlepší dramatický seriál získal seriál HBO „House Of The Dragon„.

Pokud neznáte Mika Whitea, tohle je něco, co byste měli vědět. On se bojí o svět, on se bojí o lidi, vy se bojíte o zvířata. Je to opravdu jeden z nejlepších lidí, které jsem kdy potkala, dává mi tolik vzrušení, díky němu lidé chtějí žít déle a já ne. Takže chci jen říct, sakra, miluji tě a chci jen říct, že to byla zábavná noc. Děkuju. Děkuju,“ dodala dojatá herečka.

CelebrityAgátu Hanychovou by bavilo udělat živák z porodu: Původní jméno pro dceru si rozmyslela

Agátu Hanychovou by bavilo udělat živák z porodu: Původní jméno pro dceru si rozmyslela

Červený koberec ovládly těhotné herečky

Na červeném koberci se objevila i těhotná herečka Hilary Swank a její manžel Philip Schneider. Hilary čeká ve svých osmačtyřiceti letech dvojčata a zanedlouho bude rodit. Kvůli tomu také zvolila patřičnou róbu. V dlouhých zelených šatech jí to náramně slušelo. Podobně na tom byla i herečka Kaley Cuoco a herec Tom Pelphrey, kteří se také chystají na příchod potomka. Kaley předvedla své rostoucí bříško v elegantních šatech a pár na červeném koberci nešetřil zamilovanými polibky.

Prestižní akci si nenechala ujít ani herečka a zpěvačka Selena Gomez, která vypadala nádherně v sametové róbě Valentino Haute Couture s objemnými rukávy. Selena zvolila střídmé doplňky i účes a celý model doplnila diamantovými náušnicemi.

CelebrityMelouny v moři: Nela Slováková ukázala na dovolené dokonalou postavu a hrudník, na který by měla mít zbrojní pas

Melouny v moři: Nela Slováková ukázala na dovolené dokonalou postavu a hrudník, na který by měla mít zbrojní pas

Heidi Klum a Rihanna bodovaly

Modelka Heidi Klum a její manžel, kytarista Tom Kaulitz byli opět slazení na jedničku. Heidi dorazila ve stříbrných minišatech s peřím, ve kterých vynikly její nekonečně dlouhé a vypracované nohy. Devětačtyřicetiletá modelka zvolila šaty od Kevina Germaniera.

Rihanna a její partner ASAP Rocky vynechali červený koberec, ale zapózovali fotografům uvnitř hotelu. Rihanna měla na sobě šperky Schiaparelli Haute Couture a Cartier a šlo poznat, že výrazně zhubla.

CelebrityEva Decastelo se ukázala nahoře bez a dopálila tím exmanžela: Tvoje nahota ohrožuje naše děti, vzkázal

Eva Decastelo se ukázala nahoře bez a dopálila tím exmanžela: Tvoje nahota ohrožuje naše děti, vzkázal

Dvacetiletá herečka Jenna Ortega se na předávání Zlatých glóbů oblékla do elegantní rozevláté róby od značky Gucci. Herečka obdržela nominaci na Zlatý glóbus za svou práci na komediálním hororovém seriálu Wednesday, ve kterém ztvárnila titulní roli. Cenu ale nakonec nezískala.

Herečka Salma Hayek upoutala opět svými přednostmi. Mexická kráska se při této události předvedla v elegantním stříbrném modelu značky Gucci. Herečka Margot Robbie, která v současné době natáčí film Barbie, se objevila na akci v jiskřivých průsvitných růžových šatech Chanel a působila jako panenka.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem Zahraničí

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem