Do Ulice se vrací hulič a lamač dívčích srdcí Eddie Rambousek: Jeho skóre jsou 2 nevydařené vztahy a 1 nevěra

Ulice Do Ulice se vrací hulič a lamač dívčích srdcí Eddie Rambousek: Jeho skóre jsou 2 nevydařené vztahy a 1 nevěra
Více

Seriál Ulice se nyní nevysílá, herci i štáb si užívají zasloužené pauzy v natáčení, a tedy také ve vysílání tohoto divácky velmi oblíbeného seriálu. Přestože tvůrci Ulice zatím tají, jaké novinky si připravili do její devatenácté sezony, jedno je již jisté. V Ulici se opět objeví sympatický pohodář Eddie Rambousek, kterého diváci vídali v seriálu už od roku 2010. Za tu dobu si Eddie prošel různými peripetiemi.

Eddieho minulost v Ulici

Eddie se poprvé ukázal v Ulici jako volnomyšlenkářský vysokoškolák, spolužák Terezy Jordánové, dnes již Kučerové (Patricie Pagáčová), a jejího tehdejšího kluka Vojty Kalicha (Petr Buchta). Eddie na sebe hned strhl pozornost, protože se dostal do křížku s policií. Studiem na vysoké škole proplouval celkem bez problémů, i když jeho poznávacím znamením byl takřka pankáčský vzhled, kouření trávy a bydlení v polorozpadlé nemovitosti připomínají squat. Na první pohled by to do něj nikdo neřekl, ale Eddie rozhodně nebyl žádný hlupák s vyhuleným mozkem. Sečtělý, inteligentní, temperamentní kluk byl tehdy anarchistou z přesvědčení. Neuznával žádné rádoby autority, na věci si dělal vlastní názor, který se nebál říkat nahlas, což ho občas dostávalo do velkých problémů.

KVIFFFestival ve Varech zahájen: Červený koberec ovládla Čvančarová, Plodková vsadila na pohodu a Vagnerová připomínala baletku

Festival ve Varech zahájen: Červený koberec ovládla Čvančarová, Plodková vsadila na pohodu a Vagnerová připomínala baletku

Eddieho první velká láska

Eddie sice studoval pedagogickou fakultu, učit ale vlastně nikdy nechtěl. Na živobytí mu stačily peníze, které si vydělal na nejrůznějších brigádách, nejlépe ve skladech. Vyšel jen s málem, byl opravdu nenáročný. To se změnilo ve chvíli, kdy se dal dohromady s průšvihářkou Adrianou (Šárka Krausová), vnučkou Vlastimila Peška (Rudolf Hrušínský), dcerou Evžena Šmýda (Martin Finger). Byl to Eddie, kdo Adrianě pomohl tátu najít a kdo ji dlouho držel nad vodou po mámině náhlém skonu nebo později po jejím pokusu o sebevraždu. Přestože měli před svatbou, nakonec se nevzali kvůli Eddieho prozrazenému románku s kolegyní z realitky.

Eddie a Magda

Další velkou láskou Eddieho byla bývalá spolužačka z fakulty Magda Procházková (Veronika Čermák Macková). I když to mezi nimi zpočátku vypadalo hodně slibně a zdálo se, že si jsou souzeni, i tento vztah Eddiemu krachnul. Byli v něm totiž tři. Kromě nich i Magdina nemocná máma Zdenka (Yvetta Blanarovičová), která měla u Magdy vždy přednost. Eddie to chápal, věděl, že Zdence trpící Alzheimerovou chorobou již moc času nezbývá a že si ji chce tudíž Magda užít, dokud to jde. Zároveň Eddie chápal i to, že má Magda o mámu obavy kvůli jejímu zhoršujícímu se zdravotnímu stavu. Postupem času toho ale na něj bylo už moc. S Magdou se milovali, stáli o sebe, ale než aby si navzájem ubližovali, raději se rozešli.

KVIFFNejextravagantnější modely loňských Varů: Zlatá Barbie, Dospivová skoro nahá a o Třeštíkové se mluvilo rok

Nejextravagantnější modely loňských Varů: Zlatá Barbie, Dospivová skoro nahá a o Třeštíkové se mluvilo rok

Nový začátek v zahraničí

Pro Eddieho to bylo hodně těžké, a tak s úlevou přijal Matějovu nabídku, aby nastoupil jako markeťák k němu do firmy, byť to znamenalo okamžitě se přestěhovat do Barcelony. Na jaře roku 2020 se tedy Eddie rozloučil a odjel vstříc novým zkušenostem a zážitkům. Sice měl zlomené srdce, přesto byl srovnaný s tím, jak to mezi ním a Magdou dopadlo.

Návrat do Ulice

Nic ale není na věky. Eddiemu se po více jak třech letech ve Španělsku začalo stýskat, a tak se rozhodl pro návrat do Čech. „Eddieho návratem do Ulice jsme chtěli udělat radost všem fanouškům seriálu, kteří si o něj po celu dobu psali. Hlavně divačky ho v seriálu docela postrádaly. Některé z nich ho dokonce stále vidí po boku Magdy. Podle nich byli před lety ti dva krásný pár. Co na to říct? Třeba ať se těší na nové díly a nechají se překvapit, jak právě Eddieho návrat zasáhne do děje,“ usmívá se zatím trochu tajemně kreativní producentka seriálu Ulice Silvia Klasová.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno Ulice

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno

Tohle je už rarita: Takhle vypadaly před osmnácti lety první Vánoce v Ulici Ulice

Tohle je už rarita: Takhle vypadaly před osmnácti lety první Vánoce v Ulici