Divoká oslava u Nyklových i pořádné trapasy v Ulici: Co praskne na Jirku a Martinu?

Ulice Divoká oslava u Nyklových i pořádné trapasy v Ulici: Co praskne na Jirku a Martinu?
Více

V seriálu Ulice se řeší zejména vztahy, ať již ty rodinné, partnerské či mezilidské. Občas tam dojde i k docela bizarním situacím, jež přináší sám život. Tentokrát se o jednu takovou postarají Lumír Nykl a Tonda Hložánek, kteří se rozhodnou, že dají dohromady Jirku a Martinu. A jak budou rozjetí, šlápnou do toho takovým způsobem, že se všem postarají o velikou show i obrovské trapasy…

V seriálu Ulice, který vysílá TV Nova, se tentokrát bude slavit ve velkém. Aby taky ne, když mají narozeniny hned dva členové klanu Nyklových – Lumírova (Václav Svoboda) dcera Vendula (Anežka Rusevová) a rodinný parťák Mário (Jiří Kniha). Pro Vendulu to je i záminka k zakopání válečné sekery s Martinou (Natálie Holíková), vůči níž má hodně černé svědomí kvůli křivému obvinění, že jí svádí manžela Pavla (Jan Řezníček).

Ve snaze udobřit si Martinu i Kateřinu uspořádá oslavu v Kateřinině (Martina Randová) hospodě a obě na ni samozřejmě pozve. Martinu zároveň požádá o přípravu pohoštění s tím, že šetřit se tentokrát opravdu nebude. Přestože se zdá, že je konečně vše na dobré cestě, oslava nabere nečekané grády i směr kvůli dvěma dohazovačům – Lumírovi a Tondovi (Miroslav Hanuš).

CelebritySimona Krainová svým outfitem na Miss pohoršila fanoušky: Kopíruješ Miley Cyrus! Když dva dělají totéž, není to totéž

Simona Krainová svým outfitem na Miss pohoršila fanoušky: Kopíruješ Miley Cyrus! Když dva dělají totéž, není to totéž

Starý Hložánek hledá synovi nevěstu

Pravda, začne si opět Tonda Hložánek. V nejvyšším zoufalství totiž požádá Lumíra o pomoc s poměrně delikátní záležitostí – s hledáním partnerky pro syna Jirku (Ondřej Havel). Ten se vrhl do politiky s takovou vervou, že na nic jiného nemá čas. Jeho rodiče kvůli tomu samozřejmě bijí na poplach. Tonda si dokonce spočítá, jak dlouho už syn neměl ženskou.

Výsledek ho pořádně vyděsí, neboť to je podle něj již zdraví škodlivé. A tak naplno rozjede akci na Jirkovu záchranu. Netrvá to dlouho a na mušku se mu dostane Kateřinina dcera Martina, která je podle něj prostě dokonalost sama. Lumírovi se ten nápad docela zalíbí, takže se páni otcové ihned pustí díla.

Výměna manželekMichal o finanční situaci: Měsíčně jsme si s Lucií přišli na slušnou částku, nemusela se prodávat za korunový paušál

Michal o finanční situaci: Měsíčně jsme si s Lucií přišli na slušnou částku, nemusela se prodávat za korunový paušál

Z námluv se stane trapas

Tonda využije hned první příležitosti, jak dát Martinu a Jirku dohromady. Tou je právě Vendulina a Máriova narozeninová oslava. Jenže chybička se vloudí, jak už to v těchto případech často bývá. Tonda a Lumír se tam všem postarají o zlatý hřeb večera a zároveň i o obrovský trapas, jenž nezůstane bez následků.

Jak na jejich dohazování ostatní zareagují? Jak to vezme potenciální pár Jirka a Martina? A co všechno při té příležitosti na tyhle dva praskne? Jsou opravdu single, jak si všichni myslí?

 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno Ulice

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno