Diváci Love Island se pustili do bombshell Natálie: Stiflerova máma z Aliexpressu, kterou píchla včela, smějí se

Love Island Diváci Love Island se pustili do bombshell Natálie: Stiflerova máma z Aliexpressu, kterou píchla včela, smějí se
Více

Zamilovaná reality show Love Island je v plném proudu. Ještě se ale pořádně hra nerozjela a už se objevila první nevraživost. K pětici dívek totiž přibyla bombshell Natálie, která skutečně nezahálela a hned na prvním rande lítaly polibky. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby si nevybrala soutěžícího Clauda, který tvoří pár s Venis. Navíc se diváci Natálii vysmáli, že vypadá jako Stiflerova máma z Aliexpressu.

Startuje další řada úspěšné reality show Love Island. Kdo by čekal, že dusno ve vile začne být tak rychle. Stačilo, aby se do děje vmísili diváci. Soutěžící sice už byli spárovaní, ale lidé se rozhodli, že dají k sobě ty protějšky, které se dle jejích úsudku k sobě hodí víc. Výsledek byl takový, že nově utvořené dvojice musely spolu strávit noc.

Aby toho nebylo málo, tak do vily přišla nová bombshell Natálie, která na nic nečekala a při první příležitosti si na rande vybrala Clauda, který ale tvoří pár s Venis. Na rande došlo na líbací scénu, což Venis samozřejmě nejdřív rozčílilo. „Já jí na vše odpověděla a snažila jsem se ji podpořit a ona udělá tohle? Je to hra, ale to mám úplně u p*dele,“ nebrala si Venis servítky, ale postupem času otočila.

RozhovorLulu chce zapůsobit na rozchodem zničeného Soukupa v Red Face: Bude to natvrdo, červená tanga a vysoké podpatky

Lulu chce zapůsobit na rozchodem zničeného Soukupa v Red Face: Bude to natvrdo, červená tanga a vysoké podpatky

Pusa je oukej,“ dodala později. „Byla to malá pusa,“ obhajovala se Natálie. „Já jim v tom nebudu bránit. Nejsem blázen. Bylo mi líto to, že si mi to neřekla dopředu,“ reagovala Venis mezi čtyřma očima na Natálii. Ta se ale nenechala jen taj odbýt.

Máš pravdu, že můžeš být naštvaná, ale já to nebrala tak, že by tě to mohlo až tak vyvést z míry. Vzala jsem ji kluka,“ řekla v Love Islandu Natálie. Na konci dílu se u ohně páry zpřeházely a sama tentokrát zůstala Rachel. Pravidelní diváci Love Islandu ale moc dobře ví, že v téhle hře každou minutu může být vše jinak.

RozhovorRika Fane o drsných začátcích ve filmech pro dospělé: Chtěla jsem pryč ze zapadákova, k mámě se dostalo video do 30 minut

Rika Fane o drsných začátcích ve filmech pro dospělé: Chtěla jsem pryč ze zapadákova, k mámě se dostalo video do 30 minut

Bombshell Natálie je jako Stiflerova máma z Aliexpresu

Krásná Natálie se nestačila ještě v Love Islandu pořádně rozkoukat a už schytává kritiku na všechny strany kvůli svému vzhledu. „Vypadá jako by ji štípla včela do obličeje,“ píší lidé na Instagramu. „Stiflerova máma z Aliexpressu,“ myslí si další.

Ve 20 letech vypadat jak Stiflerova máma to nechceš,“ hodnotí lidé půvabnou Natálii. Druhý díl oblíbené reality show je už nyní ke zhlédnutí na Voyo. Tak uvidíme, jak se srdíčkům ve vile bude dařit.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rachel čelí trapnému nařčení: Chodila s Claudem, ale na záchodcích si měla stahovat kalhoty před Oliverem Love Island

Rachel čelí trapnému nařčení: Chodila s Claudem, ale na záchodcích si měla stahovat kalhoty před Oliverem

Party po Love Island se zvrtla: Chtěli, ať si hrajeme ve čtyřech, pak došlo na vášnivé líbání Olivera a Lua Love Island

Party po Love Island se zvrtla: Chtěli, ať si hrajeme ve čtyřech, pak došlo na vášnivé líbání Olivera a Lua

3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr Love Island

3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík Love Island

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš Love Island

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá Love Island

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá