Denisa Nesvačilová hvězdou Playboye: Žhavá zrzka předvedla hříšný dekolt a výstavní nohy

Celebrity Denisa Nesvačilová hvězdou Playboye: Žhavá zrzka předvedla hříšný dekolt a výstavní nohy
Více

Česká herečka Denisa Nesvačilová (31) se postarala o žhavé snímky do nového čísla pánského časopisu Playboy, které se slavnostně pokřtilo v pražské restauraci, kam oblékla elegantní černé šaty s rafinovaným výstřihem. Herečka má za sebou náročné období, ale momentálně to vypadá, že se přes všechno zlé už přenesla, působí šťastným dojmem a září na všechny strany.

Sympatická herečka Denisa Nesvačilová je v poslední době v jednom kole. Hraje v seriálu, předvádí své umění na divadelních prknech a nyní je na červnové titulce Playboye. Celý nápad odstartoval ve chvíli, kdy se herečka nechala v SHOWTIME slyšet, že není dostatečně sexy na to, aby pózovala pro Playboy, a že by měla po třicítce nosit už jen roláky.

„Je neuvěřitelné, jak se v Playboyi přesně strefili do mého vkusu, co se týká lokace a celkové vizuální stránky. Prostředí mě nadchlo. A zažít ten luxus, ať už to jsou diamanty, drahé hodinky nebo soukromé letadlo, to je splněný sen,“ nechala se během focení slyšet zrzavá kráska.

CelebrityKarta se obrátila? Ondřej Brzobohatý udělal zásadní krok, ale lidé zuří: Je jasně vidět, kdo z vás dvou je úplně mimo, píší

Karta se obrátila? Ondřej Brzobohatý udělal zásadní krok, ale lidé zuří: Je jasně vidět, kdo z vás dvou je úplně mimo, píší

Vše se v dobré obrátilo

Slavnostní křest nového čísla, které zdobí Denisa, se konalo v jedné z pražských restaurací a herečka byla doslova nepřehlédnutelná. Oblékla elegantní černé šaty s rafinovaným výstřihem a celý večer byla v jednom kole.

Denisa má za sebou náročný rozchod se scenáristou Petrem Kolečkem, se kterým randila zhruba půl roku. Měli spolu odjet na dovolenou, ale Kolečko ji na poslední chvíli zrušil. Krátce na to si vzal za ženu matku svého dítěte modelku Anetu Vignerovou.

ProměnaPoznáváte dětskou hvězdu z Dva a půl chlapa? Angus T. Jones se ukázal po roce, rapidně přibral a je k nepoznání

Poznáváte dětskou hvězdu z Dva a půl chlapa? Angus T. Jones se ukázal po roce, rapidně přibral a je k nepoznání

Na Denise Nesvačilové bylo evidentní, že takovou zradu nečekala. Následovaly těžké chvíle a velký mediální zájem, který však Denisa ustála s grácií a humorem sobě vlastním. Nyní působí, že je z nejhoršího venku a snaží se soustředit hlavně na sebe.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné