Poslední tečka za vztahem Kuchařová Brzobohatý: Tajné zásnuby! Prst Daniely Písařovicové zdobí nádherný diamant

Celebrity Poslední tečka za vztahem Kuchařová Brzobohatý: Tajné zásnuby! Prst Daniely Písařovicové zdobí nádherný diamant
Více

Muzikant Ondřej Brzobohatý (40) učinil poslední tečku za manželstvím s modelkou Taťánou Kuchařovou (35). Během dovolené na Maledivách požádal o ruku svoji současnou partnerku moderátorku Danielu Písařovicovou (40). Prst sympatické Daniely zdobí nádherný kámen. S informací přišel jako první Blesk.cz.

Po bouřlivém manželství s Taťánou Kuchařovou, které nemělo hezkou dohru, je muzikant Ondřej Brzobohatý šťastný a září na všechny strany. Během dovolené na Maledivách Brzobohatý poklekl před moderátorkou Danielou Písařovicovou a navlékl jí nádherný prsten s diamantem.

Se snubním prstenem se Daniela pochlubila veřejnosti na charitativní akci, jež podporuje pacienty s onemocněním ALS. Partneři si užívali chvíle lásky u moře, kde došlo k tajným zásnubám. „Ano, je to pravda. Zasnoubili se na Maledivách,“ potvrdil Blesku zdroj z blízkého okolí partnerů.

ExkluzivněDrama na Clash of the Stars: Kotlár sprostě napadl moji mámu, říká Tadeáš Kuběnka

Drama na Clash of the Stars: Kotlár sprostě napadl moji mámu, říká Tadeáš Kuběnka

Brzobohatý jen září

Po nepříjemných tahanicích s bývalou manželkou Taťánou Kuchařovou Ondřej zase září. Je na první pohled poznat, že je do Daniely Písařovicové zamilovaný až po uši. Nedávno dokonce porušil jednu ze svých zásad. „Porušuji zásadu sdílet svůj osobní život na IG. A to z čiré radosti z životního štěstí, které přeju úplně všem. Milujte se! Stojí to sakra za to,“ napsal tehdy na Instagramu.

Daniela Písařovicová sice působí spokojeně a po dovolené odpočatě, ale nešlo si nevšimnout, že výrazně zhubla. Pro moderátorku bude svatba s Ondřejem premiérou. Hudebník má už ale za sebou dvě nevydařená manželství. V roce 2008 si bral tanečnici Johanku, ale v roce 2013 následoval rozvod. V roce 2016 si bral Miss World 2006 Taťánu Kuchařovou. Rozvod proběhl v roce 2022.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné