Charlotte Štiková boří spekulace o své závislosti na drogách: Jak tohle může udělat matka dceři, jsem z ní hotová

Rozhovor Charlotte Štiková boří spekulace o své závislosti na drogách: Jak tohle může udělat matka dceři, jsem z ní hotová
Více

Mladší sestra Ornelly Koktové (31), Charlotte Štiková (28), která již delší dobu prochází těžkým obdobím a údajně se léčí ze závislosti na drogách, všechny překvapila, když se objevila na módní přehlídce Debbie Brown v Karlových Varech. Ve stylových šatech s vysokým rozparkem a slzičkovým dekoltem všem předvedla své štíhlé křivky. Redakce VipStar.cz byla samozřejmě na místě a Charlotte vyzpovídala.

Filmový festival v Karlových Varech je v půlce, ale to nemění nic na tom, že probíhá jedna módní přehlídka za druhou. Tentokrát se uskutečnila módní show Debbie Brown, kam k překvapení všech dorazila i Charlotte Štiková v doprovodu zpěváka Sámera Issy.

Uvidím, jak dlouho se zdržím. Přijela jsem během dnešního dne. Přijela jsem se Sámerem a zatím nevím, co má všechno v plánu,“ rozpovídala se Charlotte pro VipStar.cz. Vzhledem k tomu, že její matka Monika Binias Charlotte vykreslila jako závislého člověka na drogách, všechny zajímalo, jak na tom v současné době je.

KVIFFIva Janžurová překvapila svým půvabem: Neuvěřitelné, že je jí přes 80 let

Iva Janžurová překvapila svým půvabem: Neuvěřitelné, že je jí přes 80 let

Ve stylových šatech s vysokým rozparkem a slzičkovým dekoltem všem předvedla své štíhlé křivky, plný dekolt, decentní líčení a ohromně jí to slušelo. V rozhovoru pro redakci VipStar.cz se svěřila, že už má plné zuby počínaní své matky.

Charlotte: Jsem ze své matky už hotová

Já už jsem z toho hotová. Jak máma pořád do mě jede, to je strašné. Já se s ní vůbec nebavím. Několikrát jsem tomu dala šanci, ale nyní už je to extrém. Já vůbec nechápu, co se děje v hlavě mojí matky. Podle mě je tohle už diagnóza,“ nebrala si servítky.

Charlotte přerušila veškerý kontakt s matkou a nemá v plánu se s ní udobřovat. „Člověk ani nereaguje a ona jede dál. Já jsem soběstačný člověk, nikdo mi nepomáhá. A i když jsem měla nějaké trable, tak jsem se ze všeho vysekala sama. A když už tak s pomocí mých známých,“ pokračovala.

CelebrityDojetí na červeném koberci: Jiří Bartoška poprvé ukázal rozkošnou vnučku

Dojetí na červeném koberci: Jiří Bartoška poprvé ukázal rozkošnou vnučku

Řvala na mě, že jsem jako Katka

Máma to dělá kvůli číslům na HeroHero. Je to moje máma, mě by to nikdy předtím nenapadlo. Začalo to tak, že jsme se měly po pěti letech vidět. Sešly jsme se v kavárně. V naší rodině jsou všichni trochu větší. Jakmile jsem přišla a bylo vidět, že jsem zhubla a že už mám normální velikost, tak začala před všemi vykládat, že vypadám jako Katka (feťačka z dokumentu Heleny Třeštíkové pozn. red.). Udělala tam scénu. Mně bylo tak smutno a tak stydno,“ svěřila se Charlotte.

Momentálně je Charlotte plně samostatná a živí se sama. „Pracuji normálně a mám rozjeté nějaké projekty. Práci mám. Jsem samostatná a nejsem na nikom závislá,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Je to vrah a výrobce drog, říká o snoubenci Charlotte Štikové Monika. Chtěla mě, je zhrzená, reaguje Martin Rozhovor

Je to vrah a výrobce drog, říká o snoubenci Charlotte Štikové Monika. Chtěla mě, je zhrzená, reaguje Martin

Felix Slováček ukázal své tajné království, jehož součástí je i Dáda: Nemohou být spolu ani bez sebe, je to toxické Rozhovor

Felix Slováček ukázal své tajné království, jehož součástí je i Dáda: Nemohou být spolu ani bez sebe, je to toxické

Ze zakázané lásky Nikol Švantnerové vznikla dcera Mia: Chůva jim ale nesmí přes práh Rozhovor

Ze zakázané lásky Nikol Švantnerové vznikla dcera Mia: Chůva jim ale nesmí přes práh

Iveta Lutovská o rozvodu a svém životě: Tragikomedie a horor, pořád se to vrací Rozhovor

Iveta Lutovská o rozvodu a svém životě: Tragikomedie a horor, pořád se to vrací

Gabriel Jiráčková má v plánu děsivou operaci: Nalomí se žebra a pootočí dovnitř, pas se zúží až o 8 cm Rozhovor

Gabriel Jiráčková má v plánu děsivou operaci: Nalomí se žebra a pootočí dovnitř, pas se zúží až o 8 cm

Nepovažuji ho za svého otce, tvrdila dcera Felixe Slováčka: Pak René obrátila a odhalili společné plány Rozhovor

Nepovažuji ho za svého otce, tvrdila dcera Felixe Slováčka: Pak René obrátila a odhalili společné plány