Bývalá partnerka Karlose Vémoly Denise Ayverdi o vztahu s Marcusem a dalších mužích: Vždy to bylo fiasko

Instagram Bývalá partnerka Karlose Vémoly  Denise Ayverdi o vztahu s Marcusem a dalších mužích: Vždy to bylo fiasko
Více

O půvabné Denise Ayverdi (35) se začalo šuškat, že by mohla být novou partnerkou motivátora a podnikatele Marcuse Revolty (33). Ten se v poslední době celkem často objevoval na stories Denise. Bývalá partnerka MMA bijce Karlose Vémoly (37) se pro VipStar.cz rozpovídala o tom, jak to má s Marcusem a dalšími muži.

V posledních několika týdnech si nejenom sledující všimli, že se v krátkých stories půvabné Denise čím dál tím víc objevuje kontroverzní Marcus Revolta. Vyvstala proto otázka, jestli není Denise novou partnerku Revolty.

My jsme se s Marcusem poznali přes Instagram. A hrozně jsme si sedli. Vzájemně si pomáháme, radíme. Vymýšlíme nápady. Teď jsme točili i ten klip. A i když je to velmi atraktivní muž, tak jsme jen přátelé. A spojuje nás pozitivní energie, cílevědomost. Podobný humor,“ vysvětlila Denise Ayverdi pro VipStar.cz.

InstagramRýsuje se nový pár českého Instagramu? Bývalá partnerka Karlose Vémoly nenápadně krouží kolem motivátora Marcuse

Rýsuje se nový pár českého Instagramu? Bývalá partnerka Karlose Vémoly nenápadně krouží kolem motivátora Marcuse

Moc neřešíme, co si o nás kdo myslí. A jsme oba trošku výstřední. I když tedy Marcus rozhodně víc. A je to dobrý člověk. Za to ho mám nejraději,“ pokračuje bývalá playmate. „Já momentálně podnikám v beauty oboru. Permanentní make-up a dermatologie. A moc mě to baví. K tomu studuji vysokou školu. Mám za sebou bakalářské studium a příští rok končím magisterské,“ svěřila se pohledná brunetka s tím, co ji vlastně živí.

CelebrityOko nezůstane suché: Hana Gregorová se zastala syna Ondřeje Brzobohatého, slova o zesnulém otci (†79) a hrdosti

Oko nezůstane suché: Hana Gregorová se zastala syna Ondřeje Brzobohatého, slova o zesnulém otci (†79) a hrdosti

S Marcusem jsme točili videoklip k jeho novému songu z nového alba, co již brzy vydá. Vrací se vlastně ke kariéře rappera. A jsem moc ráda, že můžu být u toho, protože to bude dělo. Moje role tam není až tak zásadní,“ vysvětluje, proč se v poslední době tolik objevoval Marcus na jejím Instagramu.

Na lásku jsem neměla nikdy moc štěstí

Předřed několika lety randila Denise s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou. V roce 2020 se chvíli objevovala po boku hokejisty Zdeňka Bahenského a podle sociálních sítí byl jejím posledním partnerem neznámý urostlý blonďák. „Záhadný muž už je pryč. Já jsem se naučila moc nezveřejňovat svoje soukromí, protože v minulosti to byl jen problém. Momentálně jsem single. A celkem mi to i vyhovuje. Já nemám moc času na rande. A celkově mi přijde, že vztahy jsou v dnešní době hrozně komplikované,“ říká.

Na první pohled to vypadá, že krásná Denise nemá v lásce štěstí, což později v rozhovoru sama potvrdila. „Já na lásku nikdy neměla moc štěstí. Spíš bych řekla, že to bylo vždy fiasko. Ale věřím, že jednou to přijde. Na tu pravou lásku pořád věřím. A se všemi ex dobře vycházím. Jsme přátelé. Jen ten poslední je ještě trošku moje ‚srdcovka‘, ale tam to prostě nešlo. A někdy musíte nechat něco jít. I když to není příjemné. Ale vše je vždy tak jak má být,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Za nevhodné chování po střelbě na Filozofické fakultě padají hlavy: Z kola ven je další influencer Instagram

Za nevhodné chování po střelbě na Filozofické fakultě padají hlavy: Z kola ven je další influencer

Influencerka, která se vysmála tragédii na Filozofické fakultě: Její chování má nepříjemnou dohru Instagram

Influencerka, která se vysmála tragédii na Filozofické fakultě: Její chování má nepříjemnou dohru

Česko pláče nad tragédií na filozofické fakultě: Známá influencerka se masakru vysmála Instagram

Česko pláče nad tragédií na filozofické fakultě: Známá influencerka se masakru vysmála

Prolomila smůlu v lásce? Influencerka A.N.D.U.L.A se pochlubila novým partnerem Instagram

Prolomila smůlu v lásce? Influencerka A.N.D.U.L.A se pochlubila novým partnerem

Dominika Myslivcová prozradila detaily porodu a spustila se vlna nenávisti: Je to nařízení lékaře, brání se Instagram

Dominika Myslivcová prozradila detaily porodu a spustila se vlna nenávisti: Je to nařízení lékaře, brání se

Radka Třeštíková nepřestává provokovat: Jako nestoudná Barbie ukázala bradavku a lidé otočili Instagram

Radka Třeštíková nepřestává provokovat: Jako nestoudná Barbie ukázala bradavku a lidé otočili