Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande

Zahraničí Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande
Více

Zpěvačka Britney Spears (41), která minulý týden oznámila rozvod se svým manželem Samem Asgharim (29) , si v kalifornském West Hollywoodu zašla na tajné rande. Informují o tom zahraniční média Daily Mail a Page Six. Kdo je pán neznámý, ale není zatím jisté. Jen pár dní po zveřejnění informace o rozvodu byla Britney paparazzi načapaná, jak si kupuje v nedaleké restauraci jídlo. Rozhodně ale nevypadala, že by byla ve formě.

Zpěvačka Britney Spears se poprvé od oznámení rozvodu s fitness trenérem Samem Asgharim objevila na veřejnosti na konci srpna. Fotografové ji zastihli v Los Angeles, kde v noci vyrazila do restaurace Dave’s Hot Chicken. Na první pohled vypadala popová princezna dost neupraveně a zničeně.

Ve tváři Britney je poznat, že jí rozvod se Samem velmi ublížil a rozhodně si tak jejich společný život nepředstavovala. Blonďatá zpěvačka se se svým budoucím bývalým manželem seznámila v roce 2016 při natáčení klipu. Svatba se konala před pouhými čtrnácti měsíci.

ZahraničíReakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu

Reakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu

Důvody rozvodu pomalu vylézají na veřejnost. Podle zdroje Daily Mail bylo jejich manželství velmi toxické a Sam si naivně myslel, že Britney dokáže zachránit. „Realita života s Britney byla taková, že to nebyla legrace a vůbec není překvapením, že manželství nevydrželo,“ prozradil zdroj.

Sotva vyšli ven,“ říká zdroj. „Jen byli uvězněni v tom domě a neustále natáčeli videa, protože to je to, co ji zajímá. Myslím, že je zřejmé, že ve hře jsou nějaké vážné problémy,“ tvrdí. TMZ přišel s informací, že Sam má záběry z kamer, na kterých ho Britney podvádí s jedním ze zaměstnanců. Britney měla dokonce jednoho ze zaměstnanců požádat, zda by ji nenatočil nahou.

ZahraničíToxické manželství Britney Spears a Sama Asghariho: Poslední týdny zoufalství a rány pěstmi

Toxické manželství Britney Spears a Sama Asghariho: Poslední týdny zoufalství a rány pěstmi

Britney Spears po boku záhadného muže

Nyní byla zpěvačka nachytaná při tajném rande v kalifornském West Hollywoodu. Spears kolem desáté hodiny opustila restauraci Catch a nasedla na zadní sedačku svého SUV, do kterého s ní nastoupil i tajemný muž. Na sobě zpěvačka měla zelené mini šaty a v autě držela lahev neznámého nápoje.

Otázkou zůstává o koho vlastně šlo. Spoustu lidí se strachuje, aby se Britney nedostala do špatných rukou. Někteří si na sociálních sítích myslí, že chce co nejdříve zapomenout na Sama, a tak vytlouká klín klínem.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem Zahraničí

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem