Adéla Vinczeová s partnerem adoptovali miminko: Jisté ale ještě nic nemají, čeká je běh na dlouhou trať

Celebrity Adéla Vinczeová s partnerem adoptovali miminko: Jisté ale ještě nic nemají, čeká je běh na dlouhou trať
Více

Oblíbená slovenská moderátorka Adéla Vinczeová (41) bohužel před lety přišla o miminko. Proto se s manželem Viktorem (31) v roce 2020 rozhodli, že by mohli miminko adoptovat. Po dvou letech čekání jsou konečně tři. Moderátorka se ale nechala slyšet pro web Pluska.sk, že vyhráno ještě úplně nemají. Co je čeká?

Adéla a Viktor Vinczeovi jsou svoji od roku 2017. Od té doby prakticky museli neustále čelit otázkám, proč ještě nemají žádné potomky. Málokdo ale věděl, že toto téma je pro oblíbenou slovenskou moderátorku obzvlášť citlivé.

Chápala jsem, že se mě na to lidé ptají, a někdy jsem proto byla i smutná

Byl to pro mě trochu šok, netušila jsem, že každé druhé těhotenství končí potratem. Za celou tuto zkušenost jsem však byla v konečném důsledku vděčná i proto, že jsem dítě čekala s partnerem, se kterým jsem ostatně ani nebyla. Chápala jsem, že se mě na to lidé ptají, a někdy jsem proto byla i smutná, ještě jsem k tomu neměla vybudovaný postoj,“ řekla pro magazín Evita minulý rok.

S partnerem se jim ale otěhotnět nepodařilo a spoustu lidí si myslelo, že je to tím, že je Adéla holt stará. Nakonec se ale ukázalo, že problém je u partnera Viktora. „Kvalita a počet spermií se u mě blížil k hranici neplodnosti,“ řekl podle Pluska.sk Viktor. Proto se partneři v roce 2020 rozhodli, že by si chtěli adoptovat miminko.

CelebrityPrvní slova čerstvě zasnoubené Taťány Makarenko: Partner poklekl v Paříži, ale mám to všechno v mlze, řekla

První slova čerstvě zasnoubené Taťány Makarenko: Partner poklekl v Paříži, ale mám to všechno v mlze, řekla

Na umělé oplodnění jsme se necítili

Přemýšleli také nad umělým oplodnění, ale nakonec usoudili, že se na něco takového necítí. „Umělé oplodnění jsme nezkoušeli. Brali jsme to jako něco, na co se úplně necítíme,“ řekl Viktor v roce 2021 v pořadu Silná sestava.

Jsme ve fázi, kdy čekáme, že nám zavolají a my budeme mít možnost rozhodnout se, jestli do toho vlastně chceme jít. A to nám určí až ten daný moment, kdy očekáváme, že nám to v té Boží dokonalosti přijde, ať ano nebo ne,“ přiznala nedávno obavy z adopce Adéla. Nyní ale výše zmíněný web přišel s informací, že Adéla s manželem nejsou už doma sami.

CelebrityPoslední rozloučení se synem miliardáře Jakubem Malinou: Smutek a slzy nad tragickou a zbytečnou smrtí

Poslední rozloučení se synem miliardáře Jakubem Malinou: Smutek a slzy nad tragickou a zbytečnou smrtí

Děťátko máme doma asi měsíc. Nemůžeme o něm ale nic konkrétního prozradit. Museli jsme podepsat mlčenlivost, že nemůžeme prozradit jeho věk, jméno, pohlaví, ani odkud je. Je to v procesu, dítě nám ještě oficiálně není přiděleno, proto je to ještě velmi citlivé,“ pokračovala Adéla, která ví, že ještě nemají vyhráno.

Co je nyní čeká?

Zkušební lhůta trvá několik měsíců, musí se tam udat ještě zákonné věci. Dělá se to postupně. Kdybychom si to dítě měli vzít, až kdyby bylo oficiální naše, tak čekáme možná i tři čtvrtě roku. Naštěstí ty postupy na Slovensku jsou takové, že si dítě můžeme vzít jakoby na dlouhodobý návštěvní pobyt, aby si zvykalo na rodiče, neboť čím dříve je u rodičů, tím dříve si dokáže vytvořit pouto,“ vysvětlila pro Plusku Adéla.

Nejdříve jsme se šli na děťátko podívat, abychom zjistili, jestli to sedí, jestli se nám líbí. Dítě jsme chodili navštěvovat. Já jsem například musela zrušit mnohé eventy, neboť bych to nedala. Byl to takový škrt přes rozpočet, nemyslím však finanční. Najednou musíte přeorganizovat celý život. Byl to docela záhul, už teď jsme na to navyklejší. Musím říct, že to byla velká psychická slupka,“ dodala šťastná Adéla.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala