Ashley Olsen

Ashley Fuller Olsen se narodila 13. června 1986 v USA v Kalifornii a je bývalá americká herečka, módní návrhářka a producentka. Spolu se svým dvojčetem Mary-Kate mají staršího bratra Trenta Olsena, mladší sestru Elizabeth Olsen a dva nevlastní sourozence Taylor a Jakea. Jejich rodiče se rozešli v roce 1996. 

Kariéra

Se svým dvojčetem Mary-Kate začaly kariéru již v pouhých devíti měsících, kdy byly obsazeny do seriálu Full House. Po řadě úspěšných komedií, které natočily, si v roce 2007 řekly, že se objeví už jen za kamerou jako producentky. V roce 2012 obě dvě oficiálně ohlásily herecký důchod. Místo herectví se začala se svojí sestrou věnovat módě a založily luxusní módní značku The Row. 

Společně se svojí sestrou se umístily na třetím místě v programu VH1 100 Greatest Child Stars. V roce 2007 zařadil Forbes dvojčata mezi nejbohatší ženy v zábavní průmyslu. 

Filmografie

1992 – Jedeme k babičce

1998 – Táta z billboardu 

1999 – Výlet do Paříže 

2000 – Sestry v akci 

2001 – Sestry v Londýně, Sestry na Bahamách

2002 – Výlet do Říma

2004 – Jeden den v New Yorku

Osobní život 

V roce 2005 podala Ashley Olsen žalobu na bulvární časopis National Enquirer ve výši 40 milionů dolarů za to, že byla zatáhnutá do drogového skandálu. Od roku 2017 Ashley randí s umělcem Louisem Eisnerem. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Zahraničí Ashley Olsen se tajně vdala: Hrstka hostů, skromný obřad a podpora sestry, která prošla ošklivým rozvodem

Ashley Olsen se tajně vdala: Hrstka hostů, skromný obřad a podpora sestry, která prošla ošklivým rozvodem

Herečka, podnikatelka a návrhářka Ashley Olsen (36) a její dlouholetý přítel Louis Eisner (33) se podle informaci webu Page Six tajně vzali. Obřad se konal v soukromé rezidenci v Bel-Air. Pár se na veřejnosti ukazuje jen málo a své soukromí si pečlivě hlídá. Ashley se proslavila především...