Anna Kadeřávková nenápadně prozradila důvod rozchodu s GoGem: Pak si vše rozmyslela a smazala

Celebrity Anna Kadeřávková nenápadně prozradila důvod rozchodu s GoGem: Pak si vše rozmyslela a smazala
Více

Herečka Anna Kadeřávková (25) má v lásce smůlu. Už třetí vztah jí nevyšel. Na začátku to vypadalo na toho pravého, ale vztah se slovenským youtuberem Danielem Štrauchem (25) vydržel pár měsíců. Kadeřávková konec oznámila na sociálních sítích a o pár dní později naznačila důvod rozchodu. Ani ne za pár minut ale celý popisek u fotky smazala a nahradila ho pouze smajlíky.

Náš vztah jsme si dlouho drželi v tajnosti a soukromí a právě těch prvních pár ničím nedotknutých měsíců bude vždycky mých nejmilejších,“ napsala v úvodu příspěvku o rozchodu bývalá hvězda seriálu Ulice Anna Kadeřávková.

„Stalo se tolik osudných (ne)náhod, aby se naše cesty mohly spojit v jednu, a pak stačí (ne)jedno chybné rozhodnutí, aby se mi celý náš svět rozpadl před očima. Rozhodnutí ostatních prostě není v našich rukách, jsme v tom každý sám za sebe, a tak nám nezbývá než ve vztahu věřit, že to cítíme stejně a oba budeme hledat štěstí na stejném místě,“ informovala své fanoušky o tom, že s účastníkem reality show Survivor Danielem Štrauchem již netvoří pár.

Blíž se k rozchodu nechtěla nijak vyjadřovat. Herečka má zatím na lásku smůlu. Nejdříve randila s hereckým kolegou ze seriálu Ulice Johanem Mádrem, se kterým byla v letech 2015 až 2018. Poté se dala dohromady v roce 2019 se slovenským raperem Strapem. Toho opustila na konci roku 2021 právě kvůli youtuberovi GoGovi.

CelebrityMlsný kocour Felix Slováček má na stará kolena vyřídilku: Stíhá bavit mladší dámy, Dádu a na děti taky nezapomněl

Mlsný kocour Felix Slováček má na stará kolena vyřídilku: Stíhá bavit mladší dámy, Dádu a na děti taky nezapomněl

 V hlavní roli nevěra?!

Před pár dny sdílela Kadeřávková na Instagramu fotku a k ní napsala popisek, který nenápadně naznačoval možný důvod rozchodu se Štrauchem. „Na cestě do nebe, abych se zeptala boha, kde je můj vymodlený hodný, hezký a bohatý muž, který nezahýbá a který se ke mně bude chovat jako k princezně,“ napsala. Lidé začali okamžitě v komentářích diskutovat nad tím, jestli slova patří někomu konkrétnímu nebo se jedná o čirou náhodu.

Aničce se patrně nechtělo nic vysvětlovat, a tak po pár minutách text smazala a místo něj přidala jen smajlíky. Momentálně mladá herečka dostavuje svůj dům snů a je opět singl. Tak snad se brzy objeví ten pravý muž, se kterým bude Anna Kadeřávková šťastná.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Lela Vémola podstoupí v Turecku náročnou operaci pozadí: Udělala jsem velkou chybu, rekonstrukce je nevyhnutelná Celebrity

Lela Vémola podstoupí v Turecku náročnou operaci pozadí: Udělala jsem velkou chybu, rekonstrukce je nevyhnutelná

Zpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková Celebrity

Zpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková

Aneta Krejčíková s kůží na trh: Nejobdařenější česká herečka řekla, proč šla pod kudlu a kolik to stálo Celebrity

Aneta Krejčíková s kůží na trh: Nejobdařenější česká herečka řekla, proč šla pod kudlu a kolik to stálo