Mlsný kocour Felix Slováček má na stará kolena vyřídilku: Stíhá bavit mladší dámy, Dádu a na děti taky nezapomněl

Celebrity Mlsný kocour Felix Slováček má na stará kolena vyřídilku: Stíhá bavit mladší dámy, Dádu a na děti taky nezapomněl
Více

Felixovi Slováčkovi bude zanedlouho osmdesát let, ale vyřídilku má lepší než leckterý dvacátník. Uprostřed léta se objevil na společenské akci, kde mu dělaly společnost dvě mladší blondýnky. Hudebník nechal tehdy Dagmar Patrasovou (66) doma a pořádně se bavil. Před pár dny si zase notoval s další blondýnkou po premiéře velkofilmu Jan Žižka. Na děti a manželku ale také nezapomíná.

Saxofonista Felix Slováček opět překvapil a na premiéru nového muzikálu Alenka v říši divů pod taktovkou svého syna Felixe Slováčka mladšího vyvedl manželku Dagmar Patrasovou. Hudebník se v poslední době na veřejnosti neukazuje v doprovodu manželky, ale tentokrát udělal výjimku.

Oba podpořili své děti Felixe Slováčka a Aničku Slováčkovou. Felix se po boku Dády bavil a chvílemi to dokonce vypadalo, že dlouholetí manželé nemají mezi sebou žádné problémy. Staršímu Felixovi se totiž nelíbí alkoholové eskapády Dády.

CelebrityZuzana Belohorcová (46) zraje jako víno: Navlékla se do latexu a poslala vzkaz všem ženám v domácnosti

Zuzana Belohorcová (46) zraje jako víno: Navlékla se do latexu a poslala vzkaz všem ženám v domácnosti

Felix se rád baví ve společností mladších

Felix Slováček bude mít sice zanedlouho osmdesáté narozeniny, ale elánu má na rozdávání. V červenci se ukázal ve společnosti bez manželky Dády. Na VIP Rooftop party v pražském klubu se pak ladně osahával s neznámými blondýnkami. Slováček vypadal, že se baví a oči mu zářily na všechny strany.

Před pár dny to zase rozparádil na premiéře filmu Jan Žižka. Tam totiž veškerou svoji pozornost věnoval blondýnce v upnutých zlatých šatech. Podle informací Aha! se dáma jmenuje Lenka Dragounová a je úspěšnou podnikatelkou. Lenka původně dorazila po boku herce Zdeňka Mahdala, ale zanedlouho se už nemohla odtrhnout do Felixe. Jak to jen ten Slováček dělá?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nečekaná emotivní zpověď Veroniky Kopřivové: Mnohem horší období, které by mě nenapadlo, že se mi bude dít Celebrity

Nečekaná emotivní zpověď Veroniky Kopřivové: Mnohem horší období, které by mě nenapadlo, že se mi bude dít

Poslední hřebíček do rakve: Kolečko definitivně pohřbil vztah s Vignerovou, chce se ženit, tvrdí přátelé Celebrity

Poslední hřebíček do rakve: Kolečko definitivně pohřbil vztah s Vignerovou, chce se ženit, tvrdí přátelé

Agáta Hanychová o chůvě pro miminko: Není to zločin, chci Filipínku, řekla jasně Celebrity

Agáta Hanychová o chůvě pro miminko: Není to zločin, chci Filipínku, řekla jasně