Pojilo je pevné pouto: Petr Havránek po vypadnutí ze Survivoru nechal na ostrově důležitý vzkaz pro Bezděkovou

Survivor Pojilo je pevné pouto: Petr Havránek po vypadnutí ze Survivoru nechal na ostrově důležitý vzkaz pro Bezděkovou
Více

V drsné reality show Survivor 2023 jde do tuhého a na zbylé soutěžící dopadá stres. Někteří už neví, komu mohou věřit nebo jestli se dá spolehnout na jejich alianci. Před několika dny opustil soutěž Petr Havránek (26), který patřil k favoritům a hra mu šla nad očekávání. Během pobytu na ostrově se začalo spekulovat o jeho mileneckém vztahu s modelkou Andreou Bezděkovou (29). Té také po vypadnutí zanechal velmi důležitý vzkaz.

Poslední kmenová rada pro mě znamenala odchod jediného člena, kterému jsem tady mohla na sto procent věřit. Pro mě velká ztráta,“ přiznala upřímně modelka Andrea Bezděková v Survivoru. Před nějakou dobou se na sociálních sítích začalo spekulovat, že bývalí milenci Bezděková a Havránek mezi sebou nápadně flirtují.

Petr Havránek ale v následujících dílech jasně ukázal, že je věrný své partnerce Gabriele Gášpárové. Ta jiskření mezi milovaným Pítrem a jeho exmilenkou nesla velmi těžce. V současné době je Petr Havránek ze soutěže doma. I přesto, že patřil mezi velké favority, kteří v soutěži překvapili, musel z kola ven.

CelebrityZuzana Plačková zveřejnila, kolik stojí reklama na jejím Instagramu: Za minutu vydělá víc než někteří za měsíc

Zuzana Plačková zveřejnila, kolik stojí reklama na jejím Instagramu: Za minutu vydělá víc než někteří za měsíc

Ještě než Havránek drsnou reality show opustil, tak Bezděkové na ostrově zanechal důležitý vzkaz. Ten jasně ukazuje, že měli mezi sebou pevné poutu. „Pítr byl pro mě souputník od začátku. Vycítil, když na mě šly smutky, dokázal je zastavit,“ potvrdila v jednom z dílů Andrea.

Tak jsi mě tu úplně samotnou nenechal,“ usmála se odhodlaně modelka, když ve svém baťohu našla sošku imunity. „Když odcházel na duel, tak mi prozradil, že mi tu skrytou imunitu nechal zahrabanou v mém batohu. Ať s ní nakládám lépe než on,“ dodala spokojeně.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Ondřej Novotný okomentoval vítězství Tomáše Weimanna: To není soutěž krásy, Survivor neočůráš Survivor

Ondřej Novotný okomentoval vítězství Tomáše Weimanna: To není soutěž krásy, Survivor neočůráš

Zhrzený Martin ze Survivoru se nebojí jít až za hranu: Je to jako by mě podvedla s otcem nebo bratrem, vzkázal Johaně Survivor

Zhrzený Martin ze Survivoru se nebojí jít až za hranu: Je to jako by mě podvedla s otcem nebo bratrem, vzkázal Johaně

Žaneta ze Survivoru se odhodlala k překvapivému kroku: Mezi lidmi tím způsobila názorovou válku Survivor

Žaneta ze Survivoru se odhodlala k překvapivému kroku: Mezi lidmi tím způsobila názorovou válku