Dítě s Angie je životní prohra, říká Josef Kůrka v rozchodové bitvě. Nebudu živit chlapa, oponuje influencerka

Celebrity Dítě s Angie je životní prohra, říká Josef Kůrka v rozchodové bitvě. Nebudu živit chlapa, oponuje influencerka
Více

Influencerka Angie Mangombe (27) a Muž roku 2016 Josef Kůrka (32) se měli brát. Nejdříve před několika dny oznámili, že ze svatby sešlo. Poté následoval rozchod, který Angie potvrdila redakci VipStar.cz. „Ano, rozešli jsme se,“ řekla. Nyní se na sítích rozpovídal Josef, který má s Angie syna Rafaela. To mladou maminku natolik vytočilo, že na svém bývalém partnerovi nenechala nit suchou.

Influencerka Angie Mangombe a Muž roku 2016 Josef Kůrka se rozešli. Kdo by ovšem čekal, že jejich rozchod proběhne v klidu, byl na velkém omylu. Na svých Instagramech momentálně útočí jeden na druhého. „Kdyby bylo na mně, tak to doteď ještě nikdo neví. Je to dost čerstvé a přijde mi to hloupé, ale já jsem ani nechtěl dávat vyjádření. Angie měla potřebu se vyjádřit hned. Asi za dvě minuty, co jsem odjel a odstěhoval se,“ rozpovídal se na Instagramu Pepa.

Angie v sobě nemá mateřství

Z Pepova vyjádření je evidentní, že je pořádně naštvaný. „Netušil jsem vůbec nic. Tušil jsem, že Angie byla častěji pryč než jsem si představoval. Bylo to jako z čistého nebe. Nechtěla s námi být doma. To jsem cítil. Ona v sobě nemá takové to mateřství. Nebudu nikoho hanit. Je to pořád máma mého dítěte. Vzal jsem si věci a bez ničeho jsem odjel,“ rozčiloval se ve stories.

Nejvíc ze všeho je rozlícený sám na sebe. „Jsem hodně nasraný i na sebe. Malému nedokážu zajistit celou rodinu. Takže jsem fakt nasraný. Já jsem se nebavil ani s novináři. Zvládám to strašně. Je to strašná situace,“ pokračoval s tím, že návrat k Angie je naprosto vyloučen.

Z mé strany to nepřichází v úvahu. Nikdy a kvůli nikomu a ničemu. Pro mě je tohle definitivní. Ji nebavilo být s rodinou doma. A mě nebavilo se starat o Rafíka samotného. Já jsem jí to vyčítal,“ řekl otec malého Rafaela.

CelebrityChystá se plést ponožky? Manželka Andreje Babiše dostala k padesátinám dárek pro důchodce

Chystá se plést ponožky? Manželka Andreje Babiše dostala k padesátinám dárek pro důchodce

Že mám dítě s Angie, beru jako životní zklamání

Bývalý Muž roku si nejdřív musí zařídit svůj život od začátku. „Nejdřív si musím zařídit celý život od začátku. Já se o Rafika starat chci. Zatím to máme týden a týden. Jak často v tom týdnu s ním Angie je, to je otázka druhá. Ona dávala, že ji nebaví mít rodinu. To jsem si z toho vzal a to jen tak nezmění. Třeba až jí bude 40 let nebo 50 let. Nesnáším se za to, že jsem si udělal s ní dítě. Beru to jako obrovské životní zklamání a obrovskou prohru svoji,“ řekl rázně.

V otázce výchovy má Pepa evidentně jasno. „Myslím, že bychom ho měli vychovávat my dva. Ne moje babička, ne chůva, ne kámoška, ne další kámoška, sousedka a další. My jsme si nerozuměli, pak jsme si rozuměli a Angie pak otěhotněla a řekla, že si ho nechá. Já jsem řekl, že spolu budeme. A že chci celou rodinu. Všechno jsem zahodil a šel do Ústí. Všechny peníze jsem dal do bytu, ze kterého jsem odcházel s dvěma taškami,“ naříká.

Od sledujícím mu na stories přišel i dotaz, jestli by nebylo pro Angie lepší, kdyby jejich syna vychovával právě Pepa. „Určitě by to bylo pro ni lepší. Já s tím budu za nějaký čas kalkulovat, ale zatím to musíme nechat tak. Je to na domluvě. Nechci to tahat k soudu a nechci ji ho rozhodně brát. Myslím si, že potřebuje mámu víc než tátu,“ dodal.

RozhovorLucie Borhyová o novém muži Dominikovi a možném konci na Nově

Lucie Borhyová o novém muži Dominikovi a možném konci na Nově

Angie: Odmítám živit chlapa

K celé situaci se pochopitelně vyjádřila i Angie, která dle svých slov byla do poslední chvíle velmi opatrná a taktní. Slova jejího bývalého partnera a otce malého Rafaela ji naprosto rozčílila. „Vyjádřila jsem se diplomaticky. Celou vinu jsem svedla na sebe. Myslela jsem, že se domluvíme,“ začala vyprávět.

Angie byla natolik vytočená, že prozradila skutečný důvod rozchodu. „Udělala ze mě člověka, který nebyl doma a byl pryč od něj a od Rafíka. Lidi, já jsem jezdila vydělávat peníze. Měla jsem focení a točení. Pravý důvod je takový, že neustále jsem ho nabádala k tomu, aby byl víc chlap a postaral se o nás. Abych já nemusela vydělávat peníze. Proto jsem nebyla doma, protože jsem vydělávala peníze, abychom se měli dobře,“ popsala.

CelebrityPřiznání Evy Feuereislové: Když Agáta čekala Kryšpína, spala jsem s Dopitou. Lidé jí za to naložili

Přiznání Evy Feuereislové: Když Agáta čekala Kryšpína, spala jsem s Dopitou. Lidé jí za to naložili

„Chci, aby měl Rafík krásný život. Došla mi trpělivost s tím, abych živila chlapa. Už mě to nebaví a jsem z toho otrávená. Jsem tak nasraná a možná toho budu litovat, že jsem to tak řekla, ale je to tak. Já živit chlapa nebudu. Za dva roky jsem neviděla změnu. Aspoň, kdyby se o to pokusil,“ přiznala.

Doufám, že si najde ženu, která ho bude živit

Pokud si představuje ženu, která bude nosit domů peníze a zároveň se starat 24/7 o Rafíka, uklízet, vařit a prát…já taková nejsem. Nezvládám to. Pokud nějakou takovou najde, tak wow. Doufám, že najde ženskou, která ho bude živit. Další důvody říkat nebudu. Tenhle byl ten nejzákladnější. Udělal ze mě špatnou matku a špatného člověka,“ zakončila své vyjádření rozzuřená influencerka na Instagramu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Náhradní matka Charlotte v nemilosti: U soudu se na sebe ani nepodívaly, snoubenec Štikové hrozil prstem Celebrity

Náhradní matka Charlotte v nemilosti: U soudu se na sebe ani nepodívaly, snoubenec Štikové hrozil prstem

Vincent Navrátil přiznal ve svém životě drogy: Rozhozené neurony v mozku a antidepresiva Celebrity

Vincent Navrátil přiznal ve svém životě drogy: Rozhozené neurony v mozku a antidepresiva

Oldřich Kaiser 30 let tutlal velké tajemství: Má krásnou nemanželskou dceru se svojí fanynkou Celebrity

Oldřich Kaiser 30 let tutlal velké tajemství: Má krásnou nemanželskou dceru se svojí fanynkou

Hvězda Clash of the Stars Nikol Lauberová boří mýty o kráse: Neholí si ohanbí a pyšně jej vystavuje světu Celebrity

Hvězda Clash of the Stars Nikol Lauberová boří mýty o kráse: Neholí si ohanbí a pyšně jej vystavuje světu

Zatímco Rachel Karnížová září na titulce Playboye, její ex podle lidí padá na samé dno propasti trapnosti Celebrity

Zatímco Rachel Karnížová září na titulce Playboye, její ex podle lidí padá na samé dno propasti trapnosti

Stav Martina Fenina je velmi vážný: Kvůli stesku po dceři se stejně upiju k smrti, říká Celebrity

Stav Martina Fenina je velmi vážný: Kvůli stesku po dceři se stejně upiju k smrti, říká