Agáta Hanychová ve válce s Kateřinou Brožovou: Expartnerce Soukupa poslala jasný vzkaz

Celebrity Agáta Hanychová ve válce s Kateřinou Brožovou: Expartnerce Soukupa poslala jasný vzkaz
Více

Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) jsou momentálně nejsledovanějším párem Česka. Toho si stihla všimnout už i bývalá partnerka Kateřina Brožová (54), který kvůli Agátě, lépe řečeno její mámě Veronice Žilkové (60) odstoupila z muzikálu, ve kterém měla působit. Na toto téma se rozpovídala Agáta ve svém živém vysílání na Instagramu.

Podnikatelka a influencerka Agáta Hanychová je šťastně zamilovaná do mediálního magnáta Jaromíra Soukupa. Strávili společně prakticky celé léto. Měsíc a půl si užívali ve Španělsku a následně odjeli na pár dní do New Yorku, kde vlastní Jaromír byt. Nyní je sice Agáta zpátky v Praze, ale o klidu se rozhodně hovořit nedá.

Bývalá partnerka Soukupa Kateřina Brožová odstoupila z připravovaného muzikálu Okno mé lásky, ve kterém měla hrát, protože by se musela potkávat s Agátinou matkou Veronikou Žilkovou. „Důvodem jsou soukromé a profesní důvody,“ řekla herečka, která chodila se Soukupem v letech 2016 až 2018 Blesk.cz.

Minulý týden prostě padlo definitivní NE a Kateřina smlouvu nepodepsala. K jejím osobním důvodům se nechci vyjadřovat, ale plně je respektuji,“ řekl muzikálový producent.

CelebrityAgáta Jaromíra Soukupa: Nejsledovanější pár Česka odhalil překvapivé tajemství

Agáta Jaromíra Soukupa: Nejsledovanější pár Česka odhalil překvapivé tajemství

Agáta poslala Brožové jasný vzkaz

Během živého vysílání na Instgramu se Agáta dotkla právě tohoto tématu a rozpovídala se na adresu Kateřiny Brožové. „Byla bych hrozně ráda, aby si mě bývalé přítelkyně mého současného přítele nebraly do pusy. Dneska jsem se dočetla na titulce, že Kateřina Brožová, kterou jsem nikdy v životě neviděla a vím jen, že hrála v Pojišťovně štěstí, když mi bylo asi pět, tak si mě vzala do pusy, že kvůli mně odešla z muzikálu,“ vysvětlila sledujícím bývalá modelka.

Kateřino, já vůbec zpívat neumím a v tom muzikálu nehraju, takže kvůli mně jsi rozhodně odcházet nemusela,“ dodala mírně naštvaná Agáta.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept