Agáta Hanychová má velké plány před porodem: Svatba, stěhování a společný život s Jaromírem Soukupem

Celebrity Agáta Hanychová má velké plány před porodem: Svatba, stěhování a společný život s Jaromírem Soukupem
Více

Agáta Hanychová (37) čeká s Jaromírem Soukupem (53) potomka a ještě než porodí, tak chce stihnout spoustu věcí. Momentálně oba partneři bydlí odděleně a Agáta se nechala slyšet, že neustále přesouvání ji už nebaví. V jejich společném pořadu Agáta Jaromíra Soukupa dokonce padla slova o svatbě. Co má bývalá modelka v plánu?

Bývalá modelka Agáta Hanychová čeká s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem po čtyřech měsících vztahu své třetí dítě. S Mirkem Dopitou má jedenáctiletého syna Kryšpína a s hercem Jakubem Prachařem pětiletou dceru Miu. Jestli bude třetí dítě kluk nebo holčička, to si ještě nechali Agáta a Jaromír pro sebe.

Naše děti mají mezi sebou poměrně veliké rozestupy. Mým dětem je přes dvacet, Kryšpínovi jedenáct a Mie pět, takže si asi moc hrát nebudou, ale jsme šťastní,“ prozradil Jaromír Soukup. Od té doby, co běží na televizi Barrandov společný pořad Agáta Jaromíra Soukupa, tak je jejich soukromí propíráno snad každý druhý den. A to hlavně z důvodu, že Agáta si občas nedává pozor na to, co prozradí.

CelebrityMaru Rosecká z Like House má randit s Kazmou: Jaká je pravda o jejich žhavém románku?

Maru Rosecká z Like House má randit s Kazmou: Jaká je pravda o jejich žhavém románku?

Hanychová a Soukup spolu dělají snad úplně všechno, kromě bydlení. To ještě nemají vyřešené a Agátě to není úplně po chuti. „Že máme každý svůj dům, nám nevyhovuje. Ale snažíme se být spolu pořád, brzy snad už spolu jako spolu. Stěhování plánujeme na sto procent,“ prozradila v jednom ze svých živých vysílání.

V otázce svatby má podnikatelka také jasno. „Rozhodně je nutný, aby sis mě vzal, když čekám tvoje dítě,“ řekla v pořadu Agáta Jaromíra Soukupa. Co se týká porodu, Agáta chce, aby byl Jaromír u toho. „U porodu bude Jaromír, aby si to vyžral. Moc se na to těším. Já myslím, že muži k porodu patří,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Václav Upír Krejčí přiznal novou lásku: Zachránila mi život. Do hodiny jsem mohl být mrtvý, řekl Celebrity

Václav Upír Krejčí přiznal novou lásku: Zachránila mi život. Do hodiny jsem mohl být mrtvý, řekl

Nečekané přiznání Evy Feuereislové: Dělala jsem dominu, obrovský bič na koně a zvuk kůže to mě vzrušovalo, říká Celebrity

Nečekané přiznání Evy Feuereislové: Dělala jsem dominu, obrovský bič na koně a zvuk kůže to mě vzrušovalo, říká

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony? Celebrity

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony?