Sabrina z Love Island vysvětluje nechutnost s bezdomovcem: Mohl být rád, že ho pomočila Miss Universe

Love Island Sabrina z Love Island vysvětluje nechutnost s bezdomovcem: Mohl být rád, že ho pomočila Miss Universe
Více

Sabrina se v zamilované reality show Love Island moc neohřála. Sotva si stihla otevřít kufr v Casa Amor, už se musela pakovat z vily ven. Žádný z chlapců si ji totiž nevybral za svoji partnerku. Během jejího krátkého trvání se po sociálních sítích rozšířila spekulace, že v minulosti měla Sabrina pomočit bezdomovce a z toho důvodu byla také diskvalifikována v soutěži Slovenská Miss Universe. Ona sama se činem nijak na sociálních sítích netajila. Nyní se ovšem na toto téma rozpovídala v jednom ze slovenských podcastů.

Sabrina Holotová se proslavila v Miss Universe Slovensko 2021 a reality show Love Island 2023, kdy se ale nedokázala dostat z Casa Amor do vily, protože s nikým neutvořila pár. Kontroverzní se stal její příběh díky tomu, že měla údajně pomočit bezdomovce. „Během Miss Universe jsme šly po natočení klipu s mými třemi kolegyněmi. Šly jsme na víno a bavit se. Byly jsme trochu opilé a mně se chtělo strašně na záchod,“ popisuje celou příhodu Sabrina v podcastu K-FUN.

Mohl být rád, že ho pomočila Miss Universe

Tak jsem šla za sloup se vyčůrat. Tak já že si jdu dřepnout a najednou přede mnou někdo leží. A já si říkám, to je bezdomovec. Ale mně se chtělo strašně čůrat, tak jsem řekla, že se vyčůrám nad něj. Tak jsem si dřepla, vyčůrala se a na něj to steklo. On se sice nevzbudil, ale utřel se ubrouskem,“ vypráví Sabrina s huronským smíchem.

SmrtZemřela máma z Kroku za krokem Suzanne Somers: Do poslední chvíle věřila, že zvítězí nad zákeřnou nemocí

Zemřela máma z Kroku za krokem Suzanne Somers: Do poslední chvíle věřila, že zvítězí nad zákeřnou nemocí

Jak sama v podcastu říká, Paulína, která je nyní v Love Islandu s ní okamžitě přerušila kontakt a její chování odsoudila. „Mohl být rád, že ho pomočila Miss Universe,“ říká rádoby vtipně Sabrina. „Spoustu lidí si myslí, že jsem mu pomočila hlavu, ale tak to nebylo. Každopádně já se do něj tak nevciťovala,“ pokračuje.

Celou situaci se snažila nakonec stočit do humoru. „Já pro srandu udělám hrozně moc věcí. Já to dělala i vlastně ze srandy. Někdy to je přes čáru,“ říká. Její chování vůči člověku bez domova ale nezůstalo bez následků.

Na 3 měsíce jsem odešla z domu

Zhruba po týdnu jsme šly na rozhodnutí, kdo půjde do TOP 12. Postoupila jsem a rodiče na mě byli konečně pyšní. Druhý den jsem jela vlakem domů a volali mi ohledně incidentu s bezdomovcem. Bylo mi řečeno, že jsem diskvalifikována. Štvalo mě to hlavně kvůli mé rodiny,“ přiznává Sabrina s odstupem času.

Love IslandLove Island se otřásl v základech: Natálie Kočendová si namazala Paulínu na chleba, ta se tváří jako kyselá okurka

Love Island se otřásl v základech: Natálie Kočendová si namazala Paulínu na chleba, ta se tváří jako kyselá okurka

Sabrina měla ale ty koule, že se přiznala celé své rodině s tím, co se stalo. „Přiznala jsem se s tím. Mám ráda čisté svědomí. Nejlepší reakce byla mé babičky. Já jsem na tři měsíce odešla z domu, protože jsem se jim  nemohla podívat do tváře,“ vysvětluje.

Babička mi každý den psala, ať přijdu domů. Byla hrozně zlatá. Všechno mi odpustila,“ říká Sabrina, která si chování své babičky velmi váží. Zpětně jí ale není líto, že byla ze soutěže krásy vyškrtnuta. „Teď mi už není líto, že jsem skončila v Miss. Jde o ten postoj, jak se k tomu všemu člověk dokáže postavit. Já už jsem to s tím bezdomovcem nemohla nijak ovlivnit,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr Love Island

3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík Love Island

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš Love Island

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá Love Island

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá

Love Island má vítěze: Výhru 2 miliony si odnáší nejopravdovější pár, který si získal srdce diváků Love Island

Love Island má vítěze: Výhru 2 miliony si odnáší nejopravdovější pár, který si získal srdce diváků

VIDEO: Nejvíc nenáviděná soutěžící Love Island Adriana: Takhle si to před kamerami bezostyšně rozdávala s Oliverem Love Island

VIDEO: Nejvíc nenáviděná soutěžící Love Island Adriana: Takhle si to před kamerami bezostyšně rozdávala s Oliverem