8 chrabrých mužů u Agáty Hanychové pohořelo a museli z kola ven: Proč je právě Dopita ten pravý

Glosa 8 chrabrých mužů u Agáty Hanychové pohořelo a museli z kola ven: Proč je právě Dopita ten pravý
Více

Po rozpadu vztahu a manželství s Jakubem Prachařem (40) Agáta Hanychová (38) dlouho nemohla najít toho pravého. Pro rozchodu si prošla několika nárazovými vztahy, z nichž prakticky každý trval zhruba tři měsíce. Vážněji to vypadalo s chirurgem Andrejem a mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (54), se kterým má Agáta dceru Rozárku. Nic z toho ale nevyšlo. Nakonec zakotvila u otce Kryšpína. Mirka Dopitu (41) si vzala 29. prosince 2023. Proč je právě on ten pravý?

8 adeptů na dlouhodobý vztah pohořelo

Definitivní rozvod podnikatelky Agáty Hanychové a herce Jakuba Prachaře přišel po 7 letech 18. září 2020. Od té doby následovalo pro bývalou modelku náročné období, během kterého se snažila najít ideálního partnera nejenom pro sebe, ale také hlavně pro děti Miu a Kryšpína.

První adept na dlouhodobý vztah s Agátou byl realitní makléř Zdeněk Turek. Odcestoval s Agátou na dovolenou, kde ho také představila svým „holčičkám“. Vztah bohužel vydržel pouhé čtyři měsíce. Následně randila s umělcem Markem Niessnerem, se kterým plánovala velkolepý projekt, ale bohužel se stihli rozejít před jeho vznikem.

Do třetice všeho dobrého to zkusila s truhlářem Adamem Raiterem, kterého mohou lidé znát z drsné reality show Survivor. Sdíleli stejné nadšení pro sport, ale jejich vztah neustál klasickou tříměsíční zkoušku. Na druhou stranu, je to jeden z mála bývalých partnerů, se kterým Agáta udržuje kamarádský vztah.

VirálNepomohla ani kudla v zádech: Jak nyní vypadá žena, které šimpanz utrhl ruce a téměř snědl obličej?

Nepomohla ani kudla v zádech: Jak nyní vypadá žena, které šimpanz utrhl ruce a téměř snědl obličej?

Krátkou epizodu si prožila také s podnikatelem Janem Leskotem, producentem Tomášem Sobolou nebo majitelem wakeboardové firmy Jiřím Hellerem. Skutečně vážně to po dlouhé době vypadalo s doktorem Andrejem, se kterým byla déle než půl roku a dokonce se měli zasnoubit. Následoval zejména pro veřejnost tzv. vztahový šok Agáty Hanychové, kdy prasklo, že randí s majitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem.

Jaromír bral Agátu na luxusní výlety a dvě léta strávila na jeho vile ve Španělsku. Co se týče vztahu, tak rozhodně nezaháleli. V září 2022 oznámila, že čekají s Jaromírem miminko. Dne 11. dubna 2023 přivedla na svět krásnou dceru Rozárku. Na začátku září 2023 se ale rozešli.

Dopita jako ten pravý?

Agáta se nikdy netajila tím, že má velmi dobrý vztah s Mirkem Dopitou, se kterým má syna Kryšpína. V době, kdy Mirkovi krachnul vztah, žil u Agáty a tam patrně přeskočila jiskra. Hanychová se rozešla v roce 2012 s Dopitou kvůli nevěře. S odstupem času ale jak ona sama říká pochopila, co měli a čeho si nevážili.

I přesto bylo pro řadu lidí velkým překvapením, když si 29. prosince 2023 vzala Mirka za muže. Někteří lidé opět zpochybňovali jejich vztah a další se začali vsázet, jak dlouho jim to asi tak vydrží. Ve prospěch Agáty a Mirka mluví hlavně fakt, že se znají víc než deset let a tak nějak už ví, co může jeden od druhého čekat.

CelebrityHvězda Svateb Natália Mykytenko poprvé s novými ňadry: S tolika kily plastu se neutopíš, smějí se lidé

Hvězda Svateb Natália Mykytenko poprvé s novými ňadry: S tolika kily plastu se neutopíš, smějí se lidé

V době, kdy byli od sebe stále udržovali velmi dobré vztahy jako kamarádi, což se nedá říct o jiných bývalých partnerech Agáty. Mirek je navíc otcem jednoho ze tří dětí Agáty, takže je pojí silné pouto. Oba dva v minulosti napáchali spoustu přešlapů, ale měli dostatek času si to vše v hlavě utříbit. A pokud došli k tomu, že bude nejlepší vzít se, určitě to nebylo spontánní rozhodnutí jen tak.

Jestli to Mirkovi a Agátě skutečně vydrží až do konce života, to nevíme. Ale jestli je někdo z plejády adeptů na manžela a otce Agáty Hanychové ten nejvhodnější, tak je to rozhodně Miroslav Dopita.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jan Bendig podcenil útok moukou a údajný rasismus: Za křivé vysvětlení mu hrozí až 50 tisíc Glosa

Jan Bendig podcenil útok moukou a údajný rasismus: Za křivé vysvětlení mu hrozí až 50 tisíc

Michalovi Novotnému vadí objímající se gayové v reklamách: Za peníze ho ale hraje v seriálu Krejzovi Glosa

Michalovi Novotnému vadí objímající se gayové v reklamách: Za peníze ho ale hraje v seriálu Krejzovi

HeroHero jako české Palermo: Slováková se vysmála Myslivcové za vzhled, ta před půl rokem porodila Glosa

HeroHero jako české Palermo: Slováková se vysmála Myslivcové za vzhled, ta před půl rokem porodila

Dům Big Brother začíná připomínat online blázinec: Katrin se po 35 zhroutila, důvod je bizarní Glosa

Dům Big Brother začíná připomínat online blázinec: Katrin se po 35 zhroutila, důvod je bizarní

Český slavík obrazem: Proměna Farne a Boho, stylový Krajčo, kterého urazil tragický Vilém Čok a moučná bitva Glosa

Český slavík obrazem: Proměna Farne a Boho, stylový Krajčo, kterého urazil tragický Vilém Čok a moučná bitva

Bendig jako Kardashian: Napadení moukou je majstrštyk světové úrovně, Dejdar by se mohl učit Glosa

Bendig jako Kardashian: Napadení moukou je majstrštyk světové úrovně, Dejdar by se mohl učit