Miss Europe Lia Kees zažila nejhorší ráno v životě: Policie vtrhla na pokoj kvůli žárlivého ex, krev a možný potrat

Exkluzivně Miss Europe Lia Kees zažila nejhorší ráno v životě: Policie vtrhla na pokoj kvůli žárlivého ex, krev a možný potrat
Více

Miss Europe 2016 Lia Kees (28) zažila snad nejhorší ráno ve svém životě. Se svým současným partnerem potetovaným rapperem Dominikem Vyšatou alias Vercettim byli na hotelovém pokoji, když k nim vpadli policisté. Modelka vše zdokumentovala na sociálních sítích a na první pohled to vypadalo jako vcelku vtipné ráno. Lia v rozhovoru pro VipStar.cz popsala, co se odehrálo a prozradila, že je těhotná a má strach o své dítě.

Bývalá partnerka milionáře Richarda Chlada Lia Kees momentálně randí s rapperem, který je známý jako Vercetti. Společně cestují a užívají si zamilované chvíle. Na dnešní ráno ale jen tak modelka asi nezapomene. Do jejich společného hotelového pokoje vtrhli policisté. „Nebudu jmenovat, ale můj žárlivý expřítel zavolala policii,“ řekla krátce po incidentu VipStar.cz.

Lia Kees celý zážitek sdílela na Instagramu a původně to vypadalo jako pořádný ranní vtípek. Bohužel se o žádný žert nejednalo. „Jsem těhotná a doufám, že jsem z toho stresu nepotratila. Dvě hodiny jsem brečela. Na povlečení a polštářích v posteli je krev,“ zoufala si blondýnka.

CelebrityKonec skrývání: Eva Decastelo něžně líbá Tomáš Třeštíka, lásku propálili na jediné fotce

Konec skrývání: Eva Decastelo něžně líbá Tomáš Třeštíka, lásku propálili na jediné fotce

Modelka tak VipStar.cz prozradila, že je těhotná se svým současným partnerem Vercettim. „Ten stres ve mně vyvolal silné krvácení. Brečela jsem dvě hodiny. Snad bude vše v pořádku,“ dodala pro VipStar.cz cestou do nemocnice Lia.

Lia nejdříve randila s milionářem Richardem Chladem. Bohužel místo svatby se konal dost bouřlivý rozchod. Následně se dávala dohromady ve Španělsku se svojí kamarádkou a randily s tajemným boháčem. Před nedávnem ale přiznala, že je už víc než půl roku šťastná s účastníkem organizace Clash of the Stars Dominikem Vyšatou.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Laduška z Like House tají otce, protože seděl ve vězení za vraždu: Její maminka promluvila o detailech rodinné tragédie Exkluzivně

Laduška z Like House tají otce, protože seděl ve vězení za vraždu: Její maminka promluvila o detailech rodinné tragédie

Vteřiny před katastrofou: Nela Slováková řešila při řízení koberec, pak nabourala a vše smazala Exkluzivně

Vteřiny před katastrofou: Nela Slováková řešila při řízení koberec, pak nabourala a vše smazala

Známe totožnost nového přítele Terezy Hlůškové: Pohledný fotbalista pro VipStar.cz promluvil o jejich vztahu Exkluzivně

Známe totožnost nového přítele Terezy Hlůškové: Pohledný fotbalista pro VipStar.cz promluvil o jejich vztahu