Změnilo ji vězení? Lucie z Výměny manželek je opět zamilovaná a odhodlala se k razantnímu kroku

Výměna manželek Změnilo ji vězení? Lucie z Výměny manželek je opět zamilovaná a odhodlala se k razantnímu kroku
Více

Lucie Navrátilová se proslavila v legendárním díle reality show Výměna manželek v roce 2021. Od té doby se kolem ní neustále něco děje a často je středem pozornosti nejenom na sociálních sítích. Není tomu tak dávno, kdy si Lucie znepříjemnila život padesátidenním pobytem ve vězení za nebezpečné vyhrožování. Po propuštění se rozhodla udělat spoustu změn ve svém životě a její manžel Michal promluvil pro VipStar.cz o tom, jak nyní žijí.

Lucie Navrátilová z Výměny manželek si odpykala ve vězení padesátidenní trest za nebezpečné vyhrožování. Po celou dobu výkonu trestu ji podporoval a psal dopisy její manžel Michal Navrátil. Podle jeho slov, ale na Lucii ve vězení všichni ostatní zapomněli.

Prosím vás, všichni jen slibovali. Nikdo si nevzpomněl. To jsou jen rádoby kamarádi, ale ve finále si na ni nevzpomněl nikdo,“ řekl před několika týdny VipStr.cz. Ještě než Lucie vyšla z vězení, sehnal jí Michal práci a bydlení.

Sehnal jsem jí práci i s bydlením. Teď bude už jen záležet na ní, jak se k tomu postaví,“ prozradil, že si nepřeje nic jiného. Lucie s Michalem si procházeli po svatbě velkou vztahovou krizí. Dokonce se v jednu chvíli hovořilo i o rozvodu a každý z nich si našel jiného partnera.

CelebrityNatálie Kočendová oznámila rozchod s Davidem Vitáskem: Nevyspělé děcko, reagují fanoušci

Natálie Kočendová oznámila rozchod s Davidem Vitáskem: Nevyspělé děcko, reagují fanoušci

Nový začátek a spoustu plánů

Jakmile si Lucie odpykala trest, tak si mezi sebou s Michalem vyříkali vše špatné a jsou do sebe opět zamilovaní. „Ano, je to pravda. Zatím je vše na začátku,“ řekl Michal redakci VipStar.cz a zároveň dodal, že Lucie se chce nyní stáhnout a netouží po pozornosti.

Společnými silami se nyní pokusíme dostat děti zpátky do naší péče. Víc to rozebírat nebudu,“ dodal Michal, kterému na dětech Lucie velmi záleží a bere je jako svoje. Lucie dlouhou dobu exhibovala na sociálních sítích a nyní se odhodlala k razantnímu kroku. Chce se soustředit hlavně na rodinu a napravit všechny chyby z minulosti. Tak snad se jí to povede.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Výměna manželek oslaví 18 let a navyšuje odměnu: Na kolik si účinkující příjdou? Výměna manželek

Výměna manželek oslaví 18 let a navyšuje odměnu: Na kolik si účinkující příjdou?

Poslední premiéra Výměny manželek: Podaří se změnit tvrdou výchovu dominantního tatínka? Výměna manželek

Poslední premiéra Výměny manželek: Podaří se změnit tvrdou výchovu dominantního tatínka?

Výměna manželek na nože: „Můžeš si sbalit své pražské věci a vypadnout,“ vyhodil manžel na mráz svou náhradní ženu Výměna manželek

Výměna manželek na nože: „Můžeš si sbalit své pražské věci a vypadnout,“ vyhodil manžel na mráz svou náhradní ženu