Melouny v moři: Nela Slováková ukázala na dovolené dokonalou postavu a hrudník, na který by měla mít zbrojní pas

Celebrity Melouny v moři: Nela Slováková ukázala na dovolené dokonalou postavu a hrudník, na který by měla mít zbrojní pas
Více

Reality show hvězdička Nela Slováková (32) odletěla uprostřed zimy na Srí Lanku, aby si užila trochu sluníčka a moře. Samozřejmě, že se nezapomněla pochlubit fanouškům se snímky z dovolené. Nela má jednu z nejvypracovanějších postav v českém šoubyznysu a nebojí se ji ukázat. Na svůj dekolt by ovšem podle sledujících měla mít zbrojní pas.

Kokosy na sněhu. Teda, melouny v moři,“ napsala k odvážné fotce v plavkách influencerka a hvězdička reality show Hotel Paradise Nela Slováková. O podnikatelce si každý může myslet své, ale pravdou je, že má jednu z nejvypracovanějších postav v českém šoubyznysu. O Nele se ví, že na svém těle pravidelně maká, tak proč se pak nepochlubit s výsledky.

Slováková si dovolenou na Srí Lance nemůže vynachválit. „Resort je naprosto nádherný, veliký bazén, ubytování skromné. Všude lid, pokoj, ticho, milý personál a mezi opalováním se u bazénu jen samá masáž, procedura a podobné terapie, které jen ta doma nezkusíte,“ popisuje na Instagramu.

CelebrityLela Vémola zapózovala vedle lva a lidé se do ní pustili: Je to k poblití, když trpí nevinné zvíře, vzkazují

Lela Vémola zapózovala vedle lva a lidé se do ní pustili: Je to k poblití, když trpí nevinné zvíře, vzkazují

Neznám žádnou holku s lepší postavou. Klobouk dolů a jen závidím,“ píše jedna z dam Nele do komentářů. Slováková v oranžových plavkách vypadá skutečně perfektně a na dekolt by měla mít zbrojní pas. „Závidím tu postavu, já si dám dvě deci vína a kilo navíc,“ vtipkují pod příspěvkem další.

Slováková si ale posteskla v závěru nad tím, že jí trošku chybí slané snídaně. „Chybí mi sice slané snídaně a celkově slané věci, protože nejsem sladkomil, ale třeba nebude každý den na snídani, oběd i večeři rýže na tisíc způsobu,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala