Životem zbídačená Amanda Bynes šla s pravdou ven: Promluvila o závislosti na lécích na hubnutí a depresi

Zahraničí Životem zbídačená Amanda Bynes šla s pravdou ven: Promluvila o závislosti na lécích na hubnutí a depresi
Více

Amanda Bynes (37) byla na začátku tisíciletí považována za jednu z nejtalentovanějších amerických hereček. Všichni jí věštili velkou budoucnost a Amanda šla z role do role. Bohužel Amanda patří mezi ty hvězdičky, které si s rychle nabytou slávou nedokázaly poradit. Problémy začaly v roce 2010, kdy natočila svůj zatím poslední film. Před několik dny přiznala závislost na lécích a chce zpět svoji ztracenou kariéru a slávu. Má na to?

Americká herečka Amanda Bynes se proslavila ve filmech jako Královna ročníku, Co ta holka chce nebo Super náhradník. Už jako malá milovala, když byla středem pozornosti a její rodiče se rozhodli, že nebudou bránit snu Amandy. Získala čtyři ceny Kids Choice Awards za nejlepší televizní herečku a cenu Kids Choice Awards za nejlepší filmovou herečku za role ve filmu Co ta holka chce a Velký tlustý lhář. 

Nejen talentovaná, ale i půvabná Amanda měla skvěle nakročeno k velké kariéře herečky. Svůj poslední film Panna nebo orel natočila v roce 2010. Od té doby se potácí jen v samých problémech. V roce 2012 byla obviněna z řízení pod vlivem alkoholu v západním Hollywoodu. V květnu 2013 byla obviněna z obecného ohrožení a držení marihuany. Stalo se to poté, co byla přichycena při kouření ve vstupní hale svého bytového domu na Manhattanu.

CelebrityTřaskavý rozchod Biasiol a Mlejnkové: Absolutně nesouhlasím s tím, co Verča napsala, řekla Bára

Třaskavý rozchod Biasiol a Mlejnkové: Absolutně nesouhlasím s tím, co Verča napsala, řekla Bára

Podpálila sebe i psa

Sláva přináší i stinné stránky a Amanda propadla drogám, alkoholu a začala mít psychické problémy. Následně byla umístěna na nějakou dobu do psychiatrické léčebny poté, co se jí podařilo zapálit kus svého oblečení a psa. Tehdy o incidentu informoval Daily Mail

Ukázalo se, že Amanda ve velkém holduje nejen alkoholu, ale také kokainu a marihuaně. V roce 2014 byla opět zatčena za řízení v opilosti a její rodina se rozhodla, že Amandu zbaví svéprávnosti. V opatrovnictví své rodiny byla herečka do roku 2022. 

InfluStarShopaholicadel prošla razantní proměnou: Český Enrique Iglesias má vedle sebe žhavou zrzku

Shopaholicadel prošla razantní proměnou: Český Enrique Iglesias má vedle sebe žhavou zrzku

Šance vrátit se na výsluní?

Informaci uvedla BBC s tím, že soudce došel k závěru, že Amanda udělala vše, co po ní soud žádal a dlouhou dobu si vede dobře. Fotografové Amandu zachytili v květnu 2022 se svým snoubencem Paulem Michaelem v ulicích Los Angeles. Charisma a půvab jsou bohužel dávno pryč. Netrvalo dlouho a Amanda zrušila zasnoubení a začala se soustředit na sebe. 

Podle nejnovějších zpráv webu Page Six se minulý týden Amanda svěřila s tím, že trpí depresemi kvůli kterým přibírá na váze. „Za posledních pár měsíců jsem přibrala 10 kilo kvůli depresi,“ řekla a dodala, že momentálně váží 73 kilo a chtěla by se dostat na váhu 50 kilo.

CelebrityVeronica Biasiol se drsně vyjádřila o rozchodu s Bárou: Mluví se o nevěře s hvězdou Love Island

Veronica Biasiol se drsně vyjádřila o rozchodu s Bárou: Mluví se o nevěře s hvězdou Love Island

Amanda by se chtěla vrátit na výsluní zpět a dle svých slov se bude snažit. Herečka se přiznala také k tomu, že zneužívala lék Adderall, aby si udržela hubenou postavu. Adderall je amfetamin a psychostimulant používaný ke zvýšení mentální bdělosti a aktivity. Používá se k léčbě hyperkinetické poruchy (ADHD) a v menší míře k potlačení narkolepsie.

Bynes předstírala ADHD, aby dostala předepsané léky. To mělo ale za následek, že se v práci nesoustředila a byla roztěkaná. V té době natáčela další komedii Týden bez závazků, ktrou ale nedotočila. „Udělal jsem spoustu chyb, ale nevyhodili mě. Odešla jsem… rozhodně ode mě bylo naprosto neprofesionální odejít a nechat je napospas, když utratili tolik peněz za scénu, štáb, kamerové vybavení a všechno,“ řekla před časem.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Poslední narozeniny Shannen Doherty nemocné rakovinou: Vtipné, ale morbidní přání na rozloučenou Zahraničí

Poslední narozeniny Shannen Doherty nemocné rakovinou: Vtipné, ale morbidní přání na rozloučenou

Jedno z nejznámějších siamských dvojčat je v chomoutu: Abby se v tichosti provdala za zdravotního bratra Zahraničí

Jedno z nejznámějších siamských dvojčat je v chomoutu: Abby se v tichosti provdala za zdravotního bratra

Kate Middleton obrazem: Od nevkusné holky z baru přes milující princeznu až po srdceryvný boj s rakovinou Zahraničí

Kate Middleton obrazem: Od nevkusné holky z baru přes milující princeznu až po srdceryvný boj s rakovinou

Plastikové obludárium: 4 celebrity, které si zdevastovaly obličej a nejsou si vůbec podobné Zahraničí

Plastikové obludárium: 4 celebrity, které si zdevastovaly obličej a nejsou si vůbec podobné

Uběhlo 26 let od natáčení Divokého anděla: Seriálový Ivo zešedivěl a promluvil o tom, jak se k roli dostal Zahraničí

Uběhlo 26 let od natáčení Divokého anděla: Seriálový Ivo zešedivěl a promluvil o tom, jak se k roli dostal

5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril Zahraničí

5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril