Zemřela krásná Denisa (†35) z MasterChefa: Prohrála tvrdý boj s rakovinou

Smrt Zemřela krásná Denisa (†35) z MasterChefa: Prohrála tvrdý boj s rakovinou
Více

Na sociálních sítích se objevila smutná zpráva. Denisa Zajícová (za svobodna Cziglová), která se proslavila v kulinářské show MasterChef prohrála boj s nádory na mozku. Pětatřicetiletá maminka dvou malých dětí se nedávno vdala a měla celý život před sebou. Se svým odchodem na sklonku života byla smířená. Smrt talentované kuchařky zasáhla tisíce lidí.

Bila se statečně až do samotného konce

Hvězda MasterChefa Denisa Cziglová prohrála boj s rakovinou. Byla mladá, krásná, plná života. V poslední době jí dělaly radost její dvě děti a manžel, který jí byl oporou do posledních chvil. I přesto, že kulinářskou show nevyhrála, získala si srdce tisíce diváků, kteří jí fandili do poslední chvíle.

O jejím skonu informovala na Instagramu rodina. „Tyto řádky se nepíší lehce, ale naše Deniska dnes prohrála svůj boj s těžkou nemocí a bila se statečně, až do samého konce. Naše bolest je veliká, ale upřímně věříme, že už je jí lépe. Děkujeme všem Denisčiným kamarádkám a kamarádům, za neskutečný zájem, podporu a pomoc při péči o ní. Neznáme nikoho, kdo by měl kolem sebe tolik opravdových a aktivních přátel jako ona, ta péče nás celou dobu neskutečně dojímala,“ stojí v úvodu smutného oznámení.

Denisa se s rakovinou bila dlouhých deset let a chtěla hrozně moc žít. Život ale umí být někdy hodně krutý. „Dodávali jste celé naší rodině sílu do každého dalšího dne, byly to pro nás nejhorší chvíle života a hodně těžký boj se zákeřnou a zlou nemoci. Díky vám všem, kteří jste se snažili Denisce ty poslední měsíce a dny zpříjemnit a ulehčit. Děkujeme také andělům z domácího hospice ze Zahradnikové, za neskutečnou pomoc v těchto chvílích, díky vám všem jsme to zvládli a Deniska mohla být v pohodlí domova až do úplného konce. Sbohem lásko naše, nikdy na tebe nezapomene, teď už odpočívej. Tvoje milující rodina,“ dodala zdrcená rodina.

CelebrityRozchod Biasiol a Mlejnkové řeší Venis: Drsně seřvala Veronicu a vysmála se Adamově výdrži v posteli

Rozchod Biasiol a Mlejnkové řeší Venis: Drsně seřvala Veronicu a vysmála se Adamově výdrži v posteli

Léčba nezabrala

Denisa se krutou diagnózu dozvěděla v roce 2014, jen pár měsíců před svatbou. Z ničeho nic dostala silný epileptický záchvat a následně zkolabovala. Půvabná maminka dvou dětí byla okamžitě převezena do nemocnice, kde podstoupila řadu testů. Lékaři jí bohužel oznámili, že má nádor na mozku.

Nadaná kuchařka se ale odmítala vzdát, podstoupila čtyři operace a mělo následovat další léčení. Denise se dařilo zhruba do roku 2019 a cítila se plná energie. V roce 2023 se nádor vrátil v mnohem agresivnější formě. „Výsledky z histologie naneštěstí potvrdily to, čeho jsme se všichni nejvíc obávali. Evžen v hlavě se přeměnil ze stage 3 na stage 4 Glioblastom. Jedná se o jeden z nejagresivnějších nádorů,“ informoval fanoušky o jejím stavu manžel Roman.

ZahraničíŽivotem zbídačená Amanda Bynes šla s pravdou ven: Promluvila o závislosti na lécích na hubnutí a depresi

Životem zbídačená Amanda Bynes šla s pravdou ven: Promluvila o závislosti na lécích na hubnutí a depresi

Denisa ještě podstoupila jedinou možnou léčbu v Izraeli, na kterou se jí složili lidé, protože ji neproplácí pojišťovna. Bohužel se někdy stává, že i nákladné léčby nezaberou. A to byl případ i Denisy. Během Vánoce 2023 se její stav rapidně zhoršil. „Teď už nemůžu nic. Jsem ráda, že si můžu jít sednout,“ přiznala Denisa.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Dramatické sekundy před smrtí člena Maxim Turbulenc (†53): Stál u baru a padl k zemi Smrt

Dramatické sekundy před smrtí člena Maxim Turbulenc (†53): Stál u baru a padl k zemi

Nečekaná smrt člena Maxim Turbulenc (†53): Nestihli jsme se rozloučit, smrti šel naproti, řekl zdrcený kamarád Smrt

Nečekaná smrt člena Maxim Turbulenc (†53): Nestihli jsme se rozloučit, smrti šel naproti, řekl zdrcený kamarád

V 56 letech zemřela legendární recidivistka Máňa: Životu venku nerozuměla, smrti se dalo předejít Smrt

V 56 letech zemřela legendární recidivistka Máňa: Životu venku nerozuměla, smrti se dalo předejít

Tragický osud hvězdy Hledá se máma a táta: Zemřela pouhé 3 roky po show a nechala po sobě syna Smrt

Tragický osud hvězdy Hledá se máma a táta: Zemřela pouhé 3 roky po show a nechala po sobě syna

Další bravurní cigaretku si už nedá: Zemřela legendární televizní kartářka Jana Demeterová Smrt

Další bravurní cigaretku si už nedá: Zemřela legendární televizní kartářka Jana Demeterová

Ve věku 85 let zemřela Jana Hlaváčová: Bylo to krásné, ale bylo toho dost Smrt

Ve věku 85 let zemřela Jana Hlaváčová: Bylo to krásné, ale bylo toho dost