Žebrání Shopaholicadel přerostlo únosnou mezi: Snoubenci předvedla scénu a lidi vyzvala k absurdní věci

Virál Žebrání Shopaholicadel přerostlo únosnou mezi: Snoubenci předvedla scénu a lidi vyzvala k absurdní věci
Více

Bizarní influencerka Shopaholicadel (29) se sice před více než měsícem zasnoubila s partnerem Janem Kulasem, ale od té doby se topí v jednom problému za druhým. V poslední době se na TikTok streamech jenom hádají a Adéle šíleným způsobem ujíždí nervy. Na svého snoubence je enormně sprostá a Honza čím dál tím víc přemýšlí nad rozchodem. Naposledy ho donutila k rozhodnutí, aby přestal živě vysílat na TikToku. Dle jejich slov mají pak lidé Adéle posílat nižší peněžní částky a ona na tom není momentálně finančně dobře.

Chtěla jsem říct, že delší dobu budu teď na TikToku streamovat sama, protože když streamuju s Honzou, tak posíláte drahé dárky jenom němu,“ rozčílila se na Instagramu Shopaholicadel. Její vztah s Janem Kulasem zatím směřuje k naprostému fiasku. Dlouhodobí sledující ale moc dobře ví, že na tom není nic neobvyklého.

Adéla se sice před více než měsícem zasnoubila během galavečeru Red Face, ale od té doby to jde s jejich láskou z kopce. Lidi už pomalu omrzela, a tak ani její výdělky ze sociálních sítích nejsou už tak vysoké, na jaké byla zvyklá. Někteří dokonce hovoří o tom, že je ve velké finanční krizi.

Mně pak nechodí žádné dárky a všichni moc dobře víme, že i TikTok je moje práce. A takhle to dál nejde,“ pokračuje Adéla, která veškerou vinu tradičně svedla na partnera. „On mi pak ničí živé vysílání, protože je nepříjemný, protivný a zlý. Takže budu nějakou dobu vysílat sama. Bude to tak lepší,“ dodala.

Love IslandLove Island se otřásl v základech: Natálie Kočendová si namazala Paulínu na chleba, ta se tváří jako kyselá okurka

Love Island se otřásl v základech: Natálie Kočendová si namazala Paulínu na chleba, ta se tváří jako kyselá okurka

Lidem se už začíná zajídat

Dlouhou dobu se Adéla držela na pomyslném výsluní. Lidé ji brali jako nevídaný bizár, který ještě na české scéně nebyl. Navíc ji měli pouze za trochu méně inteligentní a pohotovou dívku, která má sen stát se influencerkou. Postupem času ale začala Adéla odkrývat svoji pravou tvář. Zatímco v televizi nebo před známými osobnostmi se tváří jako nejrozkošnější dívenka, v soukromí to je pořádná semetrika.

Už dvakrát byla zasnoubená a ani jednou to nevyšlo. Zatím každý partner raději po určité době zvolil rozchod, než aby musel dál žít s Adélou a tolerovat její nálady a výbuchy. Adéla několikrát ukázala, že se dokáže chovat špatně jak k lidem, tak ke zvířatům.

CelebrityTakhle ji vidí doma jenom Jakub Prachař: Stydlivka Sara Sandeva nafotila nahé snímky

Takhle ji vidí doma jenom Jakub Prachař: Stydlivka Sara Sandeva nafotila nahé snímky

Já si tady platím ten pronájem, takže já tady rozhoduju,“ často opakuje Adéla. Sledujícím už ale toto chování přijde mnohem víc odporné než bizarní a Adélu přestávají sledovat. Z toho je samozřejmě „influencerka“ nesvá a to se odráží na jejím vztahu ke snoubenci.

Vysílat teď budu na Twitchi, jelikož na TikToku už fakt nechci. Chci zapomenout na to, co se stalo včera,“ vyjádřil se k celé situaci na svém YouTube kanále Honza Kulas, který působil značně zničeně. Otázkou zůstává, kolik toho ještě mladý chlapec dokáže snést.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Shopaholicadel zveřejnila identitu nového partnera: Chronický vypisovač, obere ji, varují lidé Virál

Shopaholicadel zveřejnila identitu nového partnera: Chronický vypisovač, obere ji, varují lidé

Shopaholicadel potvrdila nového partnera a řekla, proč je to konečně ten pravý Virál

Shopaholicadel potvrdila nového partnera a řekla, proč je to konečně ten pravý

Šílená tiskovka Clash of the Stars: Mokrá Nikola Lauberová ukázala úplně vše, vyvedla ji ochranka Virál

Šílená tiskovka Clash of the Stars: Mokrá Nikola Lauberová ukázala úplně vše, vyvedla ji ochranka

Nepomohla ani kudla v zádech: Jak nyní vypadá žena, které šimpanz utrhl ruce a téměř snědl obličej? Virál

Nepomohla ani kudla v zádech: Jak nyní vypadá žena, které šimpanz utrhl ruce a téměř snědl obličej?

Bývalý snoubenec Shopaholicadel nemá o dívky nouzi: Odvážná máma i obdařená černovláska Virál

Bývalý snoubenec Shopaholicadel nemá o dívky nouzi: Odvážná máma i obdařená černovláska

V Clash of the Stars se točí miliony: Jiřímu Paroubkovi nabídli organizátoři rekordní sumu Virál

V Clash of the Stars se točí miliony: Jiřímu Paroubkovi nabídli organizátoři rekordní sumu